Kilo alamıyorum

1.63 boyundayim 48 kilo ama biraz daha almak istiyorum ne yapmaliyim ya
gazıantebe gel 1 ayda 10 kılo garantı edıyorum :KK66:

bu arada bır spor salonuna yazılın kas kütlenızı arttırın zayıf olabılırsınız ama onemlı olan vucut saglıgınız harıka bır calısma programıyla bomba gıbı olabılırsınız bu kıloyla da ...

surdan yag enjekte edılse vallahı verecegım bol bol

Ben kendimi bildim bileli diyet hiç yapmadım çünkü biliyorum yapsam da işe yaramaz, sabit kilodayım hep, tamam şişman değilim kilom ideal ama azıcık ekmek yesem yediğimin 2 misli kilosunu alıyorum poyrazinmelegi poyrazinmelegi
Benimki ideal değil işte. Bakın, aynıyız. Biraz yesem yani hiç dikkat etmesem aman aman.. Korkunç şeyler olur. Bir gün yesem bir hafta aç kalmak durumunda kalıyorum. Pff, ne kötü.

Sizin boy-kg nedir?

Bu topikte buram buram haset kokusu alıyorum.:KK70:

En sevmediğim insan tipi ya okumayayım diyorum okudukça acıkıcam tutamıyorum kendimi:110:
Baksana kızların azmine sabah kahvaltıyı sadece kahveyle yumurtayla yapıyorlarmış.Valla ben peynir zeytin bal kaymak taze ekmek yiyip üstüne keyif kahvesi içiyorum aradaki fark bu sanırım:halay:

Benimki ideal değil işte. Bakın, aynıyız. Biraz yesem yani hiç dikkat etmesem aman aman.. Korkunç şeyler olur. Bir gün yesem bir hafta aç kalmak durumunda kalıyorum. Pff, ne kötü.

Sizin boy-kg nedir?
Boy 1.62 kilom 50 belki 50 yi geçmişimdir bu ara .Gerçi kızlar 48 lerden bahsediyor ama ben hiç 40 lı kilolarda olamadım:110:

Baksana kızların azmine sabah kahvaltıyı sadece kahveyle yumurtayla yapıyorlarmış.Valla ben peynir zeytin bal kaymak taze ekmek yiyip üstüne keyif kahvesi içiyorum aradaki fark bu sanırım:halay:
Hahaha aynı ben :KK70:
ya ben öyle yapmayı denedim sürekli nemrut aksi bir kadına dönüştüm enerjim emildi resmen :KK53:

Ah ah keske bende konu sahibi gibi kilo alamasam. yıllardır hep diyet ve dikkat etme ile geçti hayatım.

X