Kilo alamıyorum

:KK54:

Eklentiler

• 102A96F9-8709-40E3-A4E6-9ADF0AA0AFB7.jpeg
    102A96F9-8709-40E3-A4E6-9ADF0AA0AFB7.jpeg
    45,1 KB · Görüntüleme: 619
Yaşınız kaç bilmiyorum ama 22 yaşına kadar 40 kilo gezdim 160 boy diyetisyene gittim 45 oldum sonra evlendim doğumda 68e çıktım şimdi 60ım vermeye çalışıyorum :)) kilo almak istiyosan çocuk yap demeyeceğim diyetisyene gitmelisin

Ben de kilo veremiyorum. Kilo alınca çok da mutlu olmuyorsunuz inanın..

Kız ne güzel işte yiyip yiyip kilo almıyorsun. Aynı boydayız ben de 46 kiloyum. Kaşık kaşık nutella, bol yağlı mantılar, cips, kek, poğaça, börek yiyorum anca 47 kilo oluyorum :rolleyes:

Zaten belli bir yaştan sonra kilo almaya başlıyor insan. Bence durumun tadını çıkar.

Nutella ye kasik kasik geceleri ozellikle,boll yagli spagetti,her kahvaltida borek,pogaca ye,kebap lahmacun,bol yagli manti,yaaa buda dertmi Allah askina bana biraksan bir gunde bes kilo alirim ben:kk77::halay::olamaz:
Bu da dert evet, ne yazık ki bazı bünyeler bu yüzden sorun yaşıyor.

Kız ne güzel işte yiyip yiyip kilo almıyorsun. Aynı boydayız ben de 46 kiloyum. Kaşık kaşık nutella, bol yağlı mantılar, cips, kek, poğaça, börek yiyorum anca 47 kilo oluyorum :rolleyes:

Zaten belli bir yaştan sonra kilo almaya başlıyor insan. Bence durumun tadını çıkar.
Sana çok gıcık oldum şu an. :işsiz:

Mutfağından önünden geçeyim, kilo alırım. Su içeyim, alırım. Yemeği koklayayım, alırım. :işsiz:

X