Kilo alamıyorum

Şaka deil boyumu tam bilmiorm 1 67 diyelim 48 kiloydum 4 5 sene önce 45 leride gördüm ve süper vücudum vardı kemiklerim falan saylmzdi şuan 65 kiloyum berbat gorunuyorum. Bence 1 63 boya 48 kilo normal hatta fzla bile

Hanımefendi bu dedikleriniz sizin vucudunuza gore normal baskasina gore kusura bakmayin hicte normal degil. Ben 163 boyunda 43 kiloya dustugumde hastaliktan kafami kaldiramamistim ve annem bana sarilmaya korkardi kemiklerim kirilacak diye. Super vucut dediginiz anoreksik vucut herhalde. Insanlari yanlis yonlendirmeyin. Ben su an 53 kiloyum gayette normalim. Herkese gore degisiyor.

Konu sahibi bir diyetisyen yardimi ile saglikli kilo almaya bakin. Oyle gece nutella ile borek corek ile ancak sagliksiz kilo alirsiniz ve bolgesel yaglanma baslar. Spor yaparak kas oraninizi da arttirabilirsiniz kilo almadan ziyade. Ama kafaniza gore yapmayin bence.

Hanımefendi bu dedikleriniz sizin vucudunuza gore normal baskasina gore kusura bakmayin hicte normal degil. Ben 163 boyunda 43 kiloya dustugumde hastaliktan kafami kaldiramamistim ve annem bana sarilmaya korkardi kemiklerim kirilacak diye. Super vucut dediginiz anoreksik vucut herhalde. Insanlari yanlis yonlendirmeyin. Ben su an 53 kiloyum gayette normalim. Herkese gore degisiyor.

Konu sahibi bir diyetisyen yardimi ile saglikli kilo almaya bakin. Oyle gece nutella ile borek corek ile ancak sagliksiz kilo alirsiniz ve bolgesel yaglanma baslar. Spor yaparak kas oraninizi da arttirabilirsiniz kilo almadan ziyade. Ama kafaniza gore yapmayin bence.
Tesekkur ederim yaa :)

Ekmek yemiyonuz. Sonra gelip Burda konu aciyonuz. Yemeyen insan Kilo alamaz. Ayni sekilde Kilo vermek isteyen az yesin. Cok basit ama becerebilen yok.

Konuyu gorunce yazmak istedim benimde kilo problemim var boyum 1.65 kilom 47 iki tane cocugum var kilo alamiyorum yesemde alamiyorum gunde en azbir ekmek yerim ogunlerimi atlamm ustelik hamilelikte ikisindede 25 kilo aldim ve dogumdan sonra gitti ben isterdim bi 5 kilo kalsin yani ekmekle pek alakasi yok gibi metobolizma hizli galiba doktora gittigimde butun hormonlarim gayet normal cikiyo bi hastaligim flnda yok ama kilo alamiyorum geceleri bile kalkip yemek yiyorum cok acikiyorum ama yok bir kilo bile oynamiyo

Bilmiorm vücuduma göre o kilo benim için en idealdi kemiklerim bile gorunmezdi asla diyetsyen bile ideal kilo 47 48 kendini en iyi hissettgn kilo ideal kilondur falan demişti kaldiki 50 olduğumda bile benim kolestrolum hep yüksek gezerdm şuan 65 im ve ne sivilce bitio ne kolestrl duzelio smdi şekerim yüksek çıktı ve doktorum hepsinin kilodan kaynaklandgini soyledi nolrsa olsn fzla kilonun kimseye faydasi yok sağlığını etkilemiyosa zayıf olmak en guzeli

Ben d ekili almak istiyorum ama sağlıklı ekmekle.makarna ile değil amacım.saglikli kilo almak 3 4 kilo kadar

Ben de 162 boyum 45-46 kiloydum hep. Bir çocuğum var hatta. En sonunda bi diyetisyen buldum online diyet uyguluyoruz evden çıkmama bile gerek yok yani. Şu an 49a yaklaştım 2 ayda 3 kilo aldım. En iyisi diyetisyenle sağlıklı bir şekilde kilo almak. O şurupları vitaminleri vs hepsini denedim ama onların etkisi birkaç ay. Sonra geri dönülüyor. Diyetisyen fazla abartmadan öğünleri hafta hafta arttırarak liste veriyor uyması da zor değil. Tavsiye ederim

Online diyet nasıl uygulanıyor biraz anlatırmısınız
Bir diyetisyenle anlaşıyorsunuz. Aylık cüzi bi ücret karşılığında görüşmelerinizi whatsapp üzerinden yapıyorsunuz. Telefonun ucunda olduğu için hemen her sorunuzu yanıtlıyor. Her hafta kilo kontrolü liste değişimi vs yapılıyor. Bence diyetisyene gitmekten çok daha mantıklı ve keyifli. Özel mesaj atarsanız kendi diyetisyenimin bilgilerini verebilirim ben kendisinden çok memnunum :)

1.63 boyundayim 48 kilo ama biraz daha almak istiyorum ne yapmaliyim ya
Merhaba kanalımda kendi deneyimlediğim bir tarifim var sana 580 kalori fazladan getiri olacaktır. abone olmayı begenmeyi ve kesinlikle bir hafta her kahvaltıda yemeyi unutma deneyimlerini benimle paylaş. :) Sevgiler

X