Kendimi mutsuz hissediyorum

Canımın içi bak sen benden küçüksün. Cinsellik, arzulamak öyle kokuyla, güzel giyinmekle alakalı değildir. Böyle toplumsal dayatmalar, tvler vs ile geceliğimi giydim yatağa gelsin, beni arzulasın olmaz. Cinsel çekim arzulamak bu değil. Sen gerçekten cinsellik nedir bilmiyorsun. Lütfen öğren. Ben güzel, çekici olursam adam yatağa gelir diye düşünmeyeceksin.

İlk olarak korunmaya başla bunu öğren.
Sonra kocanla cinsellik üzerine açıkça konuş. Onu ne tahrik ediyor seni ne tahrik ediyor. Arada şakalaşın. Gerekirse oyun oynayın. Böyle çift oyunları var.

Evde oyun da var hiç yüzüne bakmadı. Bilmiyorum yaşamak istiyorum işte sorunun benden kaynaklı olduğunu düşünmekten yoruldum psikolojik olarak inan çok yıprandım abla kendimi nasıl anlatayım bilmiyorum aşırı zoruma gidiyor böyle olması, dediklerinizi aklıma yazdım konuşacağım açık açık herşeyi aman üzülür mü demeden söyleyeceğim çünkü ben yıprandım

Evde oyun da var hiç yüzüne bakmadı. Bilmiyorum yaşamak istiyorum işte sorunun benden kaynaklı olduğunu düşünmekten yoruldum psikolojik olarak inan çok yıprandım abla kendimi nasıl anlatayım bilmiyorum aşırı zoruma gidiyor böyle olması, dediklerinizi aklıma yazdım konuşacağım açık açık herşeyi aman üzülür mü demeden söyleyeceğim çünkü ben yıprandım
Yaw adam iktidarsız olsa ama çok cabalasa bir sürü dr.a falan gitse yine de başarısız olsa tamam üzülsün de üzülmeye hakki mi var Allah aşkınıza ya? Şefkatli diye diye sizinde sirazeniz kaymış.

konu açılmışken bende birşey sormak istiyorum :KK43: benim eşimin libidosu bana göre çok yüksek yani 10 kez istiyorsa 3 tanesine cevap veriyorum. ve asıl problem herşey çok güzel ilerliyor ön sevişme filan ilişkiye kendimi hazır hissediyorum yani ıslanma açısından ama eşim çok geç boşalıyor bana göre benim bir süre sonra canım yanmaya başlıyor çünkü hangi pozisyon olursa olsun farketmiyor . erken boşalma gibi geç boşalma da bir problem mi ?

konu açılmışken bende birşey sormak istiyorum :KK43: benim eşimin libidosu bana göre çok yüksek yani 10 kez istiyorsa 3 tanesine cevap veriyorum. ve asıl problem herşey çok güzel ilerliyor ön sevişme filan ilişkiye kendimi hazır hissediyorum yani ıslanma açısından ama eşim çok geç boşalıyor bana göre benim bir süre sonra canım yanmaya başlıyor çünkü hangi pozisyon olursa olsun farketmiyor . erken boşalma gibi geç boşalma da bir problem mi ?
Valla ben yorum yapamayacağım bilmediğim için :KK43: keşke benimkinin de yüksek olsa bende sıkılsam 🤨

Annem diyor tamam annem yapalım .. oy benim annem güzel karım yapıyor bazen ama o annemi bıraktıramadım, inan çok kötü hissediyorum zayıflamaya çalışıyorum olmuyo bide biz konuşamıyoruz normal çiftler gibi olmuyor trip atıp gidip pdaya kapanıyor ben gidip tamam gel barışalım özür dilerim sende dile diye
Bence bu adam eşcinsel.sadece isteksizlik değil gibi bu.

beceremedim burayı galiba pardon, cinsellik harici çok çok iyi hasta olduğumda başımda dört döner istediğim sevdiğim şeyleri alır gelir yemeğimi yapar normalde de yemekleri yapar herseye yardım eder on numara bi adam ama cinsellik harici :) keşke sunuda çözebilsem artık aileme de açıklayamam ki
Erkeklere değil de kadınlara gayet de açıklanabilir.neden açıklanmasın ki.

Evet kadın için problem. Kayganlastirici kullanabilirsiniz.

Kizlar merhaba umarım bu yazdığımı tanıdıklardan kimse görmez nasıl kayıt oldum bilmiyorum neyse ben 24 yasindayim iki sene olacak eylülde evliliğime. Evlilik öncesi eşimin bana karsi isteği arzusu vardı artık o yok. Gerdek gecesi bile yoktu oda ayrı bi konu. Düğün bitti teyzeler amcaları yengeleri bizi evimize kadar getirdi ben gidecekler sanıyorum benle birlikte evime çıktılar ben sanıyorum ki kapıdan çıkıp gidecekler. Öyle değilmiş meğer eşim banyoda bizim musluk bozuktu duşun sıcak su gelmiyordu onu amcasına gösterecekmiş. Hiç haberim yok neyse amcası ve eşim girdi banyoya baya uğraşıyorlar . Bende yengesi görümcem üç teyzesi beni o yorgun halimle ne yapalım ne edelim dinlen sen vs yaptılar. Koridorda kaldım öylece. Salona alsam salonu annem teyzem bizim için masayı süslemiş güller vs. Oturma odasında zaten daha koltuk almamistim boştu orasi. Mecbur geriye yatak odam kaldı . Neyse girdik beni oturttular pufa. Hepsi ellerini bagladi beni izliyor sağa sola bakıyor. Hatta bi teyzesi bana diyo ki gelinliğini çıkaralım mı . Sinirlerim zıpladı. Yok iyiyim dedim . Gitsinler diye üfleyip püfledim anlamadılar. Yaklaşık 40 dk bu şekildeydi eziyetti resmen sinir küpü oldum. Banyo işi bitti bu arada gittiler eşim tanıma geldi sinirimi söyledim ben asla sevmem bura benim özelim hepsi böyle böyle beni izledi diye . Abartma dedi. Sırası mıydı bugün duşun ben kettle su ısıtırdım dedim. Dönüp yattık böyle başladı işte . Hala sevmem teyzelerini.. iki senedir anca 10 belki 15 kere girmişizdir ilişkiye. Benim libido yüksek kabul ediyorum ama onda hiç mi olmaz ya ben kendime dikkat ediyorum bakımlıyım evde de güzelce pijama bile giysem özenli giyerim kokumu sıkarım artık psikolojik olarak kötü mü kokuyorum biraz balık etliyim boyuma göre 5-10 fazlam var kendimi iç camasirlarımla aynada izliyorum çok mu cirkin duruyor diye. Böyle olmaya başladım . Onda hiç yok dikkat etmiyor bile . Buna rağmen koltukta yatıyorsa gider sarılır öperim ben başlatırım ona rağmen tık yok adamda. O da 30 yaşında bu arada. Şefkat var bizde maalesef annem diyor annem nasılsın bugün oy benim güzel karım vs hoşuma gidiyor ama hep değil ya ben senin karınım. Kadınsı hissetmedim hiç çok üzülüyorum hatta kendime geçenlerde vibratör aldım bunu ona da söyledim kendisiyle de konuştum bu konuyu. Keşke bekleseydin yara geçseydi diyor . Yara olmasa da yoksun ki dedim. Egzama çıkıyormuş o bölgesinde. Sorduğumda söylüyor bunu kendi söylemiyor . İyi Dr a gidelim tedavi ol egzama değildir belki dedim . Bi ara sende enfeksiyon var heralde bende yara çıktı va yapmıştı hala içime derttir. Aldığım vibratör ile de ben gidiyorum dedim adamda tık yok gittim kendi kendime yaptım ,Korunmuyorum bu arada . Bu yüzden çok uzak bana . Arzu istek yok şefkat var. Gelir sarılır öper ayaklarıma kadar sever ama artık bıktım şefkatten ben kadın olmak istiyorum
Özür dilerim çok uzun yazdım saçma sapan girmiş olabilirim konuya. Yeni kayıt oldum içimi dökeceğim kimsem yok. Bu arada çalışıyorum ben evime de bakıyorum yemeklerini de a dan z ye mezesinden tut sarmasına kadar yaparım her daim. Eline sağlık der çok kibardır hiç kıyamaz bana beni seviyor ama cinselşik konusundan çok bunaldım ben de artık kadınsı hissetmek istiyorum. İç çamaşır alıyorum giyiniyorum sadece bakıp geçiyor . Ben gidiyorum bak yeni aldım yorum yapmadın diye mm ne güzelmiş diyor bı kadar …. Of yine basladim özür dilerim bitti :))
Tedavi olmazsa boşanın ve sakın çocuk yapmayın...

Evet tamam annem hadi gidelim vs gibi cümleler :KK43: aynı dediğiniz gibi
Bu kadar “anaç”lık size neyi çağrıştırıyor peki? Sizce bir insan neden böyle “kadına has” şefkat hitabı kullanır?
Orasinda burasinda yara cikiyor neden korunmamakta israr ediyorsunuz doktora gitti mi bu konuda? Belki bir hastaligi var.
Cinsellik yok diye sikayetlenip korunmamak neden anlamadim yani bunlarin ustune cocuk olsa çok mu iyi olacak?
İnsan öpüşmek istemedigi biriyle nasil evlenir hayret bir şey, şu forumda ne garip evlilikler okuyorum ya.
Orada burada çıkan yara size de mi biriyle beraber olmuşluk şüphesi uyandırdı:)
Konu sahibi, bunu benden önce bir üye zaten yazdığı için cesaret edip yazıyorum:) üzülerek.
Bence eşiniz yüzde 99 eşcinsel ve birinden hastalık kaptı. O yara da egzama değil. Egzama mantar dediğiniz şey bir kreme bakıyor. Hele kortizollü kremse isim vermeyeyim de 2. Sürmeye geçer.
Nasıl bir yara da geçmiyor ve EŞE GÖSTERMEYE ÇEKİNİLİYOR.

Yavrum, evladım, eşinle korunmadan ilişkiye girme ve aman diyelim hamile kalma.
Hastalık kapma ihtimalin var, ayrıca bir de bebek eklenmesin bu kaosa.

Eşinin tavrı ve yaklaşımı hiç normal değil.
Üç ihtimal var, aseksüel, biseksüel ya da eşcinsel.
Açıkçası size ‘annem’ diye hitap etmesi ve şefkat yönünün baskın olması üzgünüm ama bana, genç adamın pasif eşcinsel olduğunu düşündürdü.
Muhtemelen egzama diye bahsettiği yarayı da eşcinsel ilişkiden kaptı.
Tabii benimki sadece hissiyat emin olmam mümkün değil.

Eşinle otur açıkça konuş, yüzleşin.
Olmuyorsa ayrılın.
Zira evlilik böyle bir şey değil.
Cinsellik için de gecelik, koku vs elzem değil.
Sorunların üzerini daha fazla kapatma.
Kocan olacak adamın da sana ‘annem’ diye hitap etmesine de kesinlikle izin verme.

canım egzama öyle bir rahatsızlık değil öncelikle ikinci olarak benim eşimde de oluyor ara ara ellerinde yüzünde falan da çıkar ilacını sürüyorsun iki günde toparlanıyor ama şöyle söyliyim isteyen adamı durduramazsın zaten. ben egzama her ne kadar bulaşıcı ya da bağışıklık sistemini tehdit edici bir hastalık olmasa da eşim bana yanaşınca hemen olmaz şu yara iyileşsin diyorum evde korunmak için bir şey yoksa o an. Gece kalkıp nöbetçi eczane bulduğunu bilirim. yani eşin ya eşcinsel ya da seninle birlikte olmaktan zevk almıyor olabilir. Ki bu da çok normal ten uyumu, kimya dediğimiz olay bence çok gerçek. toplulumuz gereği evlilik öncesi ilişki bir tabu vs. buda evlendiğin kişiyle ten uyumun var mı öğrenmeni zorlaştırıyor. Çok uzattım sanırım ama bence hazır çocukta yokken boşanma konusunu düşünmelisin evet söylemesi kolay biliyorum ama aynı yatağa girdiğin adamın seni hiç arzulamadığını hissetmek daha zor bence.

egzama falan değildir o. eşcinsel büyük ihtimalle birinde deri hastalığı kapmış allahın cezası.

"cinsel yolla bulaşan hastalıklar deride döküntü" diye arat bakalım sonra eş olacak allahın cezasındaki yarayla karşılaştır.

bi gün sana prostat masajı yapayım mı de. o zaman anlarsın ne olduğunu.

X