Evliliğim Bitiyor..

caylakbridet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
161
68
34
Herkese merhaba..
Konuşacak kimsem yok bu konuyu herkes bi taraf tutacak çünkü kalbim çok kırık canım çok yanıyor 2019 dan sonra ilk kez konu açıyorum uzun olacak affola.
2017 yılında evlendim çok aşık çok umutluydum 2019 da bebeğim doğdu ekonomik sıkıntılar yaşadığımız bir dönemdi ve eşim çok takıntılı olduğu için tek derdi işi oldu cinsel hayatımızda oldukça etkilendi ve ben artık onun bana bakışlarında eski tadı bulamadım sevgi vardı ama ben tutku insanıydım beni de köreltti.. ben yay burcuyum o oğlak ben yerimde duramam o ağır başlı ve çok kıskançtı tüm isteklerine itaat ettim hayatımın merkezinde hep o vardı çünkü yetiyordu bana o zamanlar .. inatçı huysuz bir kadınım kavga zamanlarında içimden deccal çıkar yani ama şefkat sevgi hissedersem kızamam o hep beni harladı o harladıkça ben parladım ben parladıkça o şikayet etti ilişkimiz kısır döngüne girdi. Yaptığı bir kaç hata var ki hiç unutamadım! Bebeğim küçükken ve dört duvar arasındayken ben (gurbetteyim kimsem yoktu o zamanlar ) bir gün işyerinin düzenlediği yılbaşı yemeğine gitmek zorunda kaldı 11 gibi geldi ve büyük bir tartışma yaşadık kıskançlık krizlerim artmıştı hesap verdikten sonra ikna etmeye çalıştıktan sonra şöyle söyledi ben artık seni darlamıyorum eskisi gibi değilim bak evlendikten sonra yumuşadım sende uzatma işte .. dedimki bu lafı unutma bir gün çocuğum büyüyecek ve bu evden çıkacağım o zaman da lütfen eski haline dönme darlamaya kalkma beni , öyle de oldu.. kıyafetime karışmasına izin vermiyorum artık sosyal medya hesaplarıma karışmasına da arkadaşlarım ekliyor kabul ediyorum ben artık sana kendi karakterimden vermeyeceğim kendi doğrularımla yaşayacağım sende istemiyorsan ayak uydurma ben sana nasıl karışmıyorsam sende bana karışmayacaksın dedim özetle .. çalışmaya başladım çok samimi bir arkadaş edindim ama adam benim sevdiğim her şeye ters ona kalsa sosyal hayatımız 0.. arkadaşımda evli birlikte görüşüyoruz beni arkadaşımdan kıskanıyor yalnız kızlarla dışarı çıkıyorum burnumdan getiriyor bir şekilde asla kalbimi kırmaktan korkmuyor ve sonra binlerce özür diliyor çok yoruldum çok.. son tartışmamızı anlatacağım yoksa destan olacak:KK43: 3 kadın kadınlar matinesine gittik dansözle karşılıklı oynadık sonra orda yaşı büyük bir kadın onları değil seni izliyorum hayran kaldım oğluma senin gibi bir kız arıyorum dedi güldüm hoşuma gitti teyzecim ben evliyim bir de oğlum var dedim baya kaynaştık ama çok cana yakındı kadın sende gençliğimi gördüm falan dedi sohbet muhabbet instagramdan ekleştik gece eve geldiğimizde anlattım çünkü onure olmuştum sanırım o yüzden paylaşmak istedim kıyametler koptu edepsiz oldum soyadını haketmiyor oldum kadının oğluna senin fotoğraflarını göstermeyeceğini nerden biliyorsun diyor bana .. özetle yarın avukata gidiyorum soyadını iade etmek için ancak beni bırakmayacağını da biliyorum.. ikimizde sorumluluklarını bilen insanlarız evde dışarda bu konularda sorun yaşamadık çocuk konusunda harika bir baba ama ben sevgisiz yasamaktan yoruldum sevgiyi hediye almak sanan para harcamasına karışmayayım tamam diyen bi adam oldu çıktı.cinsellikten beni soğuttu bir görev gibi yaptığımız için şimdi ben istemiyorum ona trip atıyor arkadaş bu hale getirmeden önce aklın neredeydi?! Giyinip süslenen karını lohusa dönemi boyunca neredeyse bir kere öpmezken cinselliği hafta sonu bir iş gibi yaparken aklın neredeydi !! Bağırıp haykırmak istiyorum benim gibi hayat dolu bir kadının yaşam enerjisini çaldı .. ben plan yapmasam yapmaz .. bi sürpriz yapmak ister bi türlü yapamaz evde bir şey bozulur taktığımı üzüldüğümü bildiği halde aylarca bazen yıllarca onu tamir ettirsin diye beklerim .. kendimi değersiz hissediyorum sevmek sadece ev işlerini paylaşmak değil ki .. 5 yaşında dünyalar tatlısı bir oğlum var balık burcu aşırı duygusal o etkilenirse ne yaparım bilmiyorum .. canım çok yanıyor ne hayaller ile girdik bu yola sonuç bu olmamalıydı bana akıl verin ya😔

Oglak burcu duygularini belli etmeyen kocandan soguduysan boşanmayi deneyebilirsin
Su beni begendi bu beni ogluna dusundu diye basit sekilde hava atman ortami yay gibi germekten baska birseye yaramamis cunku
Balik burcu oglun boyle surekli kavga tripli ortamda buyuyup daha da uzulecegine ya oturun konusun terapiye mi gidiyorsunuz artik, ya da yollari ayirin
Balik burcu duygusalligini bahane etmeyin 😒

Eşiniz sizin duygularınızı öldürmüş, öncesinde çok baskı yapmış olabilir, arkadaşlarınızdan kıskanması falan normal degil ama böyle bir adama matinede olan da eğlenceli bir şey gibi anlatılmaz. Kocanızın bundan rahatsiz olup sorun çıkaracağı çok bariz değil mi?
Bu işin sonu boşanmayla bitmez bu arada en azından bu sebeple gitmez. Bir terapi alın, yıllarca yıpranmış ilişkide iki tarafta sağlıklı hareket edemez olmuş gibi duruyor.

Eşiniz sizin duygularınızı öldürmüş, öncesinde çok baskı yapmış olabilir, arkadaşlarınızdan kıskanması falan normal degil ama böyle bir adama matinede olan da eğlenceli bir şey gibi anlatılmaz. Kocanızın bundan rahatsiz olup sorun çıkaracağı çok bariz değil mi?
Bu işin sonu boşanmayla bitmez bu arada en azından bu sebeple gitmez. Bir terapi alın, yıllarca yıpranmış ilişkide iki tarafta sağlıklı hareket edemez olmuş gibi duruyor.
Evet duygularımı katletti.. sevgi dilimiz farklı hayat enerjimiz farklı .. arkadaşımdan kıskanıyor evet benim ona olan sevgimden rahatsız. Rahatsız olacağını düşünmedim çünkü evli barklı çocuk sahibi kadınım E muhatapta bir teyze neden kızar ki bir insan buna anlamıyorum bu kadar mı kolay kalbimi parçalamak .. en çok buna üzgünüm terapiste giderim ama ben ayarlamayacağım o çabayı ondan bekliyorum

Herkese merhaba..
Konuşacak kimsem yok bu konuyu herkes bi taraf tutacak çünkü kalbim çok kırık canım çok yanıyor 2019 dan sonra ilk kez konu açıyorum uzun olacak affola.
2017 yılında evlendim çok aşık çok umutluydum 2019 da bebeğim doğdu ekonomik sıkıntılar yaşadığımız bir dönemdi ve eşim çok takıntılı olduğu için tek derdi işi oldu cinsel hayatımızda oldukça etkilendi ve ben artık onun bana bakışlarında eski tadı bulamadım sevgi vardı ama ben tutku insanıydım beni de köreltti.. ben yay burcuyum o oğlak ben yerimde duramam o ağır başlı ve çok kıskançtı tüm isteklerine itaat ettim hayatımın merkezinde hep o vardı çünkü yetiyordu bana o zamanlar .. inatçı huysuz bir kadınım kavga zamanlarında içimden deccal çıkar yani ama şefkat sevgi hissedersem kızamam o hep beni harladı o harladıkça ben parladım ben parladıkça o şikayet etti ilişkimiz kısır döngüne girdi. Yaptığı bir kaç hata var ki hiç unutamadım! Bebeğim küçükken ve dört duvar arasındayken ben (gurbetteyim kimsem yoktu o zamanlar ) bir gün işyerinin düzenlediği yılbaşı yemeğine gitmek zorunda kaldı 11 gibi geldi ve büyük bir tartışma yaşadık kıskançlık krizlerim artmıştı hesap verdikten sonra ikna etmeye çalıştıktan sonra şöyle söyledi ben artık seni darlamıyorum eskisi gibi değilim bak evlendikten sonra yumuşadım sende uzatma işte .. dedimki bu lafı unutma bir gün çocuğum büyüyecek ve bu evden çıkacağım o zaman da lütfen eski haline dönme darlamaya kalkma beni , öyle de oldu.. kıyafetime karışmasına izin vermiyorum artık sosyal medya hesaplarıma karışmasına da arkadaşlarım ekliyor kabul ediyorum ben artık sana kendi karakterimden vermeyeceğim kendi doğrularımla yaşayacağım sende istemiyorsan ayak uydurma ben sana nasıl karışmıyorsam sende bana karışmayacaksın dedim özetle .. çalışmaya başladım çok samimi bir arkadaş edindim ama adam benim sevdiğim her şeye ters ona kalsa sosyal hayatımız 0.. arkadaşımda evli birlikte görüşüyoruz beni arkadaşımdan kıskanıyor yalnız kızlarla dışarı çıkıyorum burnumdan getiriyor bir şekilde asla kalbimi kırmaktan korkmuyor ve sonra binlerce özür diliyor çok yoruldum çok.. son tartışmamızı anlatacağım yoksa destan olacak:KK43: 3 kadın kadınlar matinesine gittik dansözle karşılıklı oynadık sonra orda yaşı büyük bir kadın onları değil seni izliyorum hayran kaldım oğluma senin gibi bir kız arıyorum dedi güldüm hoşuma gitti teyzecim ben evliyim bir de oğlum var dedim baya kaynaştık ama çok cana yakındı kadın sende gençliğimi gördüm falan dedi sohbet muhabbet instagramdan ekleştik gece eve geldiğimizde anlattım çünkü onure olmuştum sanırım o yüzden paylaşmak istedim kıyametler koptu edepsiz oldum soyadını haketmiyor oldum kadının oğluna senin fotoğraflarını göstermeyeceğini nerden biliyorsun diyor bana .. özetle yarın avukata gidiyorum soyadını iade etmek için ancak beni bırakmayacağını da biliyorum.. ikimizde sorumluluklarını bilen insanlarız evde dışarda bu konularda sorun yaşamadık çocuk konusunda harika bir baba ama ben sevgisiz yasamaktan yoruldum sevgiyi hediye almak sanan para harcamasına karışmayayım tamam diyen bi adam oldu çıktı.cinsellikten beni soğuttu bir görev gibi yaptığımız için şimdi ben istemiyorum ona trip atıyor arkadaş bu hale getirmeden önce aklın neredeydi?! Giyinip süslenen karını lohusa dönemi boyunca neredeyse bir kere öpmezken cinselliği hafta sonu bir iş gibi yaparken aklın neredeydi !! Bağırıp haykırmak istiyorum benim gibi hayat dolu bir kadının yaşam enerjisini çaldı .. ben plan yapmasam yapmaz .. bi sürpriz yapmak ister bi türlü yapamaz evde bir şey bozulur taktığımı üzüldüğümü bildiği halde aylarca bazen yıllarca onu tamir ettirsin diye beklerim .. kendimi değersiz hissediyorum sevmek sadece ev işlerini paylaşmak değil ki .. 5 yaşında dünyalar tatlısı bir oğlum var balık burcu aşırı duygusal o etkilenirse ne yaparım bilmiyorum .. canım çok yanıyor ne hayaller ile girdik bu yola sonuç bu olmamalıydı bana akıl verin ya😔
Adam size eskisi gibi davranmadigi icin cok ucuz numaralarla bak beni hala baskalari begeniyor demissiniz, ters tepmis

Böyle ilişki mi olur? Kıyafetlere karışma, sosyal medyalara müdahale, kimi ekleyeceğine kadar emrivakiler, arkadaşlardan kıskanma ve dahası. Siz karşılıklı olarak iki birey olduğunuzu kabullenememişsiniz, ilişkiniz güven, sevgi ve saygı bakımından eksik ve sağlam bir temeli olmayan, sağlıksız bir evlilik yaşıyorsunuz. Kusura bakmayın bir de kocanızı huyunu bilmiyor musunuz farklı bir tepki mi bekliyordunuz, bak bir teyze beni oğluna istedi ayrıntısıyla kocanıza vermek istediğiniz mesaj belli ve evli bir kadın için çok avam muhabbetler bunlar.

Boşanacağınızı düşünmüyorum, böyle gelmişsiniz, böyle gitmek istemiyorsanız karşılıklı olarak oturup konuşup terapi alıp kendinize çeki düzen vermelisiniz.

Herkese merhaba..
Yine yeniden her defasında denildiği gibi psikolog eşliğinde ikiniz de mümkünse ayrı ayrı düzenli bir şekilde psikolog ile seanslara devam edin. İkinizin de ilişki boyunca uç ve dengesiz hareketleri olmuş.
Tepkileriniz bazen haklı bazen yersiz pik olmuş. Eşiniz de tuhaf 🤷🏻‍♀️
Bu işten boşanma çıkmaz gibi gidin güzelce terapi alın toparlayın.

Cinsel hayat için de ayrı da terapi alın madem sorunlu 🤷🏻‍♀️

Eşinizi bizden iyi siz tanırsınız lakin şu yazdıklarınızda da ben sizde de pek olgun hareketler göremiyorum , elbette ki evli insanlar eğlenmeli kalkıp dansözle oynamayı ben mesela evli birine yakıştırmam ( eşinin huylarını bilip yine de kızacağı şeyleri yapan birine hiç yakıştırmam ) kadını instagramdan eklemek de bana saçma geldi gider eğlenir gelirsin gerisi fazlalık , eşinizin tavırları da yanlış tabi , siz artık evli bir çift değilde sürekli birbirlerinin hatasını kollayan düşman gibi olmuşsunuz , o yavrucak sürekli kavgalara şahit oluyorsa da bir an önce ne yapılması gerekiyorsa ona karar vermelisiniz , sağlıksız bir ilişki .

Haklı olduğunuz konular var, sizin arkadaşlarınıza, kiyafetlerinize vs. bu kadar müdahale edilmemeli. Ama sizin matine yaşadığınız durumu misilleme yapar gibi (bak sen benimle ilgilenmiyorsun ama insanlar hala beni beğeniyor) anlatmanız ve kadını sosyal medyadan eklemeniz saçma olmuş. Adamın kıskanç olduğunu bile bile hemde. Aynısının birde eşinizin başına geldiğini düşünsenize, siz bu durumdan hoşlanır mıydınız?

hesap verdikten sonra ikna etmeye çalıştıktan sonra şöyle söyledi ben artık seni darlamıyorum eskisi gibi değilim bak evlendikten sonra yumuşadım sende uzatma işte .. dedimki bu lafı unutma
O lafta ne var ben onu anlamadım.
Bir de bu evlilikte tek suçlu oğlak burcu kocan değil yay burcu olarak sende de hatalar var.

Şimdi kocan ikizler burcu olsa boşanma derdim. İkizler gelgitlidir çünküm, yarın özür diler geçer ama oğlak olunca kesin boşanman lazım. Akrep olsa yataktan kurtarırdı ama o da yok.

Sen yay olmasan da başak olsan durum farklı olurdu. Ama yay olmuşsun. Keşke olmasaymışsın. Yay burçları çok gezenti. Beni geriyorlar gezme istekleriyle. Oğlak kocan da geriliyor olabilir. Keşke ya ikizlerle yay olsaydınız ya da oğlaklan başak. Böyle olmaz, bu evlilik yürümez.

Oğlanı niye balık yaptın? Biraz daha tutsaydın da koç olaydı ya da erken doğuraydın da kova olaydı. Bak kova olaydı çok güzel olurdu hiç etkilenmezdi boşanmanızdan. Keşke kova olaydı yav.

Kocanızın kıskanç olduğunu yıllarca biliyorsunuz öyle güzel bir laf duydunuz . Hemen gidip eşinize söylüyorsunuz. Ne demesini beklediniz duyunca ay benim hatun çok güzel tabi demesini, sinirlenenileceği aklınıza hiç gelmemiş olamaz demi!!! Boşancaksınız açın davayı boşanmayacaksınız oturun susun bir köşeye

Eski konulariniza da baktım da siz resmen kendinize asiksiniz evet adamın hataları olabilir ne de olsa oğlak burcu 😀 ama bir yay olarak çok germissiniz orta mi resmen kadının sizi beğenmesi kendinize olan aşkınızı alevlendirmis ve bu olayı kıskanç bir eşe anlatmak yetmiyor gibi bu kadını sosyal medyada eklemek siz fitillemissiniz ateşi

Şimdi kocan ikizler burcu olsa boşanma derdim. İkizler gelgitlidir çünküm, yarın özür diler geçer ama oğlak olunca kesin boşanman lazım. Akrep olsa yataktan kurtarırdı ama o da yok.

Sen yay olmasan da başak olsan durum farklı olurdu. Ama yay olmuşsun. Keşke olmasaymışsın. Yay burçları çok gezenti. Beni geriyorlar gezme istekleriyle. Oğlak kocan da geriliyor olabilir. Keşke ya ikizlerle yay olsaydınız ya da oğlaklan başak. Böyle olmaz, bu evlilik yürümez.

Oğlanı niye balık yaptın? Biraz daha tutsaydın da koç olaydı ya da erken doğuraydın da kova olaydı. Bak kova olaydı çok güzel olurdu hiç etkilenmezdi boşanmanızdan. Keşke kova olaydı yav.
Sabah sabah kahkaha attım 😁😁😁

Bence tek bir sorun düzelse gerisi de düzelir gibi. Cinsellik bitince ilişkiniz çok uığranmış tahammülünüz azalmış ufak meseleleri dağ yapmışsınız
Cinsel hayatınız düzelse tutkunuz geri gelse herşey düzelir bence

Cok net söylüyorum ki oğlak burcu erkeğinin ilgisinin ve sevgisinin bittiğinin kanıtıdır artık kıskanmaması karışmaması öfkelenmesi. Benımde oğlak burcu sevgilim vardı aynı böyle hayat doluydum nerjım tavandı kendı iş kariyer pesındeydı öfkelenir cok kıskanctı kendi tabuları oldukca mutlu olur bana ıyı davranırdı olmayınca deccal oluyordu. Bende balık burcuyum sızın gıbıydım öfkelendikce asileşiyordum. Alkole bile mudahale ederdı. Sonra bıtmeden ıkı gece önce alkol ıctım dıyınce tepkı gostermemişti :KK70: yıkardı ortalığı. Zaten sonra bitirdi(k). Ben sızın tepkılerınızı normal buldum canı yanan her kadının yaptığını yapmıssınız. Sen görmüyosun ama baskaları benı görüyor demek istemişsiniz içgüdüsel olarak. eleştirenleri anlamıyorum bu yuzden

X