Kendimi mutsuz hissediyorum

Ellerinde egzama var şeyinde de aynısı olduğunu söylüyor kaç kere gidelim dedim koca adamı elinden tutup zorla da götüremem ki 😔 çok haklısınız tüm yorumlarda da ben daha napayım bilemedim ki ben iki senelik evliliğimde daha kendimi tanıyamadım hiç zevk almadım vibratör sayesinde biraz kendimi kesfettim kendisine söyledim canın hiç mi beni arzulamıyor dedim gerekçelerim var beni dinle dedi dinlemek istemiyorum bu gerekçe iki yılda bitmek bilmedi dedim egzama olduğunu söyledi o zaman doktora gidelim bir daha bana asla yanaşma dedim üfledi püfledi üzdüğümü düşündüm gidip sarılıp öptüm barıştık bu hepte böyle, yara geçer yapar tekrar yara olur bilmem kaç ay yok.. gidelim diyorum gitmiyor ne yapayım ben
Ne yapayım mi? Ya canınızın hiç mi kıymeti yok? 80 yaşına kadar yaşadın desek 55 sene daha bu şekilde yaşamak mi istiyorsunuz?

Ellerinde egzama var şeyinde de aynısı olduğunu söylüyor kaç kere gidelim dedim koca adamı elinden tutup zorla da götüremem ki 😔 çok haklısınız tüm yorumlarda da ben daha napayım bilemedim ki ben iki senelik evliliğimde daha kendimi tanıyamadım hiç zevk almadım vibratör sayesinde biraz kendimi kesfettim kendisine söyledim canın hiç mi beni arzulamıyor dedim gerekçelerim var beni dinle dedi dinlemek istemiyorum bu gerekçe iki yılda bitmek bilmedi dedim egzama olduğunu söyledi o zaman doktora gidelim bir daha bana asla yanaşma dedim üfledi püfledi üzdüğümü düşündüm gidip sarılıp öptüm barıştık bu hepte böyle, yara geçer yapar tekrar yara olur bilmem kaç ay yok.. gidelim diyorum gitmiyor ne yapayım ben

Boşasaniz sizin faydaniza olur. 2 sene yook yara cikti gecti tedavi de olmuyor benim midem bulanirdi acikcasi zaten dogru durust olmayan cinsellikmiş heves filan kalmaz insanda normalde. Hala neyini isteyip duruyorsunuz ki bu adamin.

Psikolog reşit Fatih civelekoğlunu öneriyorum size kesinlikle dinleyin.Eşiniz şefkat ve şehvet dengesini kuramamış sizde yardım edememişsiniz ilk söylemeyi başladığında kesmeniz gerekiyordu. Belki tüm sorun bu değil ama gerçekten buda büyük bir sorun. Onun annesi var zaten sen onun karısısın bunu ona empoze etmen lazım.Annem değil kadınım karıcım demesi gerekiyor.Bu süre içinde eşinize şefkatle yaklaşmayın.
Of o adam da takmis "sehvet" "sevkat" kukumav kusu gibi... hep kadindan mi sehvet gelecek, kadin niye caba harciyor. Erkek konsun sehvet dalina

Fotoğrafını çek o yaralı bölgenin. Kendin doktora git göster ya da eczacıya git sor.

Çözüm odaklı olmak zor dğeil konu sahibi. Hayatı kendine zorlaştırma.

beceremedim burayı galiba pardon, cinsellik harici çok çok iyi hasta olduğumda başımda dört döner istediğim sevdiğim şeyleri alır gelir yemeğimi yapar normalde de yemekleri yapar herseye yardım eder on numara bi adam ama cinsellik harici :) keşke sunuda çözebilsem artık aileme de açıklayamam ki

Çok seviyorum takipçisiyim eşime de attım anlasın diye tamda bu şefkat ile ilgili paylaşımı. Umursamadı, dün uyardım şimdi de tamam karı vs yapıyor çıldıracağım :))) bugün hiç annem demedi mesela daha
Durumu sizin kadar ciddiye almıyor sanırım. Ben babamı küçük yaşta kaybettim eşim şefkatinden merhametinden beni bir kaç kere tatlı kızım güzel kızım diye sevdi bende ona bunun doğru olmadığını onun eşliğine ihtiyacım olduğunu söyledim. Kızın değil karınım dedim bir daha da söylemedi.

Durumu sizin kadar ciddiye almıyor sanırım. Ben babamı küçük yaşta kaybettim eşim şefkatinden merhametinden beni bir kaç kere tatlı kızım güzel kızım diye sevdi bende ona bunun doğru olmadığını onun eşliğine ihtiyacım olduğunu söyledim. Kızın değil karınım dedim bir daha da söylemedi.
Başınız sağolsun çok zor babasızlık :KK43: bende sizin yaptığınız gibi yapacağım artık öyle söyleyeceğim aslında uyardım ama yine alışmış diyor sürekli

Aslında çok şükür evliliğimde sıkıntı yok ama cinsellik benim için önemli ya kendimi asiri kötü hissediyorum anlatamam bunu . herseye denedim ben adım atıyorum hep bi de o atsın istiyorum önünde neler yapmadım inan ona rağmen tık yok utanıyor gibi hissediyorum bazen ama bilmiyorum hiç opusmedik de evlendigimizden beri sifir ön sevisme de çok nadir direk dalıyor
Ortada doğru dürüst bir evlilik yok ki hanımefendi ne çok şükür sıkıntı yoku?

beceremedim burayı galiba pardon, cinsellik harici çok çok iyi hasta olduğumda başımda dört döner istediğim sevdiğim şeyleri alır gelir yemeğimi yapar normalde de yemekleri yapar herseye yardım eder on numara bi adam ama cinsellik harici :) keşke sunuda çözebilsem artık aileme de açıklayamam ki
Biliyorum bu toplumda pek gormediginiz için cok buyuk bir şeyler gibi geliyor size ama ev arkadasiyla bile yaşasaniz yemek yapar, temizlik yapar bunlari paylaşmaniz yardimlasmaniz gerekirdi zaten.
Eş olmanin cok ustunde şeyler yapmiyor ama siz bilirsiniz. 🤷

Kadin zaten bakimima dikkat ediyorum, kokumu vb. sikiyorum :) diyor. Ben yanasiyorum, ben baslatiyorum diyor. Daha ne sehvet asilayacak ya niye uğrassin bu adamla. Karisi oldugunu empoze edecekmis, evlenmis kac yasinda adam bunu algilayamamissa, gitsin anasinin evine
Sizde çok haklısınız geceliğimi giyerim rujumu sürer güzel kokular sıkar geçerim karşısına otururum insanın eli hiç gitmez mi ya :KK43:

üfledi püfledi üzdüğümü düşündüm gidip sarılıp öptüm barıştık bu hepte böyle
Ne yapayım ben diye sormuşsunuz, bunu yapmayın mesela. Siz eşinizin annesi değilsiniz. Yüzünü düşürüp kollarını bağlayıp dudağını sarkıtınca aman canım kıyamam ben sana diye geri adım atarsanız ve bunu sürekli yaparsanız bir ilerleme kat etme ihtimaliniz yok.
Evlilik için ve daha da önemlisi sizin için önemli bir konu bu. Karşı tarafın çözmesi gereken bir şeyi açıkça konuştuğunuzda üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmiyor ve bunda bir problem görmüyorsa burada size verdiği değeri de biraz sorgulamak lazım.
Ayrıca yara iyileşsin yaparız diye konuşulan şey tatile gitmek ne bileyim solaryuma girmek falan değil ki? Adam sizi özlemiyor. Sizinle beraber olmak için heveslenmiyor. Bu durumda kendinizi elbette kötü hissedersiniz. Ben durumunuza gerçekten üzüldüm.
Sadece bu durumu çözmek için karşılıklı adım atılması gerekiyor. Eşinizin zaten umurunda değil. Siz ise kısa süreli sızlanmalar halindesiniz. İki tarafın da davranışını ben doğru bulmadım.
İlaveten kendi kendine teşhis koyması ve ısrarla doktora gitmek istememesi de bence normal değil. Altından belki daha kötü bir şey çıkacak. Sık sık tekrarlanan ve kendisine acı veren bir şeyi insan tedavi etmek istemez mi? İlk adım olarak bu sorunun uzmanı ile daha sonra da bir terapist ile görüşmenizi ve yönlendirmelere uygun şekilde ilerlemenizi tavsiye ediyorum.
Çocuğun bu sorunlu tabloda şimdilik hiç yeri yok.

Sizde çok haklısınız geceliğimi giyerim rujumu sürer güzel kokular sıkar geçerim karşısına otururum insanın eli hiç gitmez mi ya :KK43:
Senden yana sikinti yok, sacma sapan goruslere kapılma. Bu adam ya seni sevmiyor ya biseksuel ya aldatiyor. Her ne nedenle olursa olsun, bunu egitmek senin gorevin degil. 2 yilda 10 kez iliski yasanan bir evlilik, kabul edilemez. Yasin gencken yoluna bak derim.

Canımın içi bak sen benden küçüksün. Cinsellik, arzulamak öyle kokuyla, güzel giyinmekle alakalı değildir. Böyle toplumsal dayatmalar, tvler vs ile geceliğimi giydim yatağa gelsin, beni arzulasın olmaz. Cinsel çekim arzulamak bu değil. Sen gerçekten cinsellik nedir bilmiyorsun. Lütfen öğren. Ben güzel, çekici olursam adam yatağa gelir diye düşünmeyeceksin.

İlk olarak korunmaya başla bunu öğren.
Sonra kocanla cinsellik üzerine açıkça konuş. Onu ne tahrik ediyor seni ne tahrik ediyor. Arada şakalaşın. Gerekirse oyun oynayın. Böyle çift oyunları var.

Ortada doğru dürüst bir evlilik yok ki hanımefendi ne çok şükür sıkıntı yoku?
Ne yapayım ben diye sormuşsunuz, bunu yapmayın mesela. Siz eşinizin annesi değilsiniz. Yüzünü düşürüp kollarını bağlayıp dudağını sarkıtınca aman canım kıyamam ben sana diye geri adım atarsanız ve bunu sürekli yaparsanız bir ilerleme kat etme ihtimaliniz yok.
Evlilik için ve daha da önemlisi sizin için önemli bir konu bu. Karşı tarafın çözmesi gereken bir şeyi açıkça konuştuğunuzda üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmiyor ve bunda bir problem görmüyorsa burada size verdiği değeri de biraz sorgulamak lazım.
Ayrıca yara iyileşsin yaparız diye konuşulan şey tatile gitmek ne bileyim solaryuma girmek falan değil ki? Adam sizi özlemiyor. Sizinle beraber olmak için heveslenmiyor. Bu durumda kendinizi elbette kötü hissedersiniz. Ben durumunuza gerçekten üzüldüm.
Sadece bu durumu çözmek için karşılıklı adım atılması gerekiyor. Eşinizin zaten umurunda değil. Siz ise kısa süreli sızlanmalar halindesiniz. İki tarafın da davranışını ben doğru bulmadım.
İlaveten kendi kendine teşhis koyması ve ısrarla doktora gitmek istememesi de bence normal değil. Altından belki daha kötü bir şey çıkacak. Sık sık tekrarlanan ve kendisine acı veren bir şeyi insan tedavi etmek istemez mi? İlk adım olarak bu sorunun uzmanı ile daha sonra da bir terapist ile görüşmenizi ve yönlendirmelere uygun şekilde ilerlemenizi tavsiye ediyorum.
Çocuğun bu sorunlu tabloda şimdilik hiç yeri yok.
Aslında biliyorum ama bunları duymak çok zoruma gitti şuan özlememesi heveslenmemesi.. tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim uygulayacağım 😔

Neden aciklayamazsiniz? Erkekler bir kaç kere kendilerini reddeden eşleri için anlayışlı olmayıp bir de üstüne "kadınlık görevini yapmıyor" deyip yedi göbek sulaleye yayıyor ya.

Sizi sandığınız sekilde sevip onemsese sorunu halletmeye çalışır, birlikte mutlu olun ister, tedaviyi reddetmesi normal değil.

Edevlet şifresi varsa e-nabizdan sağlık geçmişine bakabilirsiniz, erkeklerin "şeyi" önemlidir bence mutlaka dr.a gitmiştir ama sonucu gizliyordur.

X