Kedim veteriner yuzunden felc geçirdi

VideoCapture_20230818-105318.jpg

Eklentiler

• VideoCapture_20230818-105320.jpg
    VideoCapture_20230818-105320.jpg
    80,5 KB · Görüntüleme: 53
Yaa çok insancıl bi kedi gerçekten, nasıl alışmış hemen? Çok sevindim kedinin de yeni ailesini böyle sevmesine.
Her kedi böyle olmuyor. Alışana kadar en az 1 hafta geçer diye düşünürdüm kediler için.
Çok sevecen masum cana yakın bi çocuk, ilgiyi falanda seviyor zaten videolarda hep eski sahibinin kucağında bıcır bıcır konuşuyordu. Hayatında hiç tıslamamış, yeni yuvasınıda sevmiş demek ki 🥹

Arkadaşlar merhaba. 1 hafta önce kediyi veterinere götürdük ic diş aşısı parazit yapsin diye. Hayvana ineklere yapılan yüksek dozda aşıyı yapmış. Ve ise gidip geldik Bi baktım hayvan felç geçirmiş. Eli ayağı tutmuyor elimizde yag gibj kayıyor. Sonra başka Bi veterinere götürdük o dedi zaten bize büyük basa yapılan aşıyı küçücük kediye yapmış diye. Antibiyotik tedavisine başladık. 4 gün boyunca Antibiyotik yaptırdık. İyi gidiyordu ama tedavisi biteli 2 gün oldu bugün akşam yine biseyler oldu. Şuan aşırı derecede kasiliyor hareket edemiyor. Beynini kontrol edemiyor napacagimizi bilmiyoruz.

Kedinizi başka bir veterinere götürün
Adama dava açın

Ne vicdansız insanlarsınız Allahtan yeni yuvasında mutlu hayvan yoksa kötü kötü konuşacaktım.

Arkadaşlar merhaba. 1 hafta önce kediyi veterinere götürdük ic diş aşısı parazit yapsin diye. Hayvana ineklere yapılan yüksek dozda aşıyı yapmış. Ve ise gidip geldik Bi baktım hayvan felç geçirmiş. Eli ayağı tutmuyor elimizde yag gibj kayıyor. Sonra başka Bi veterinere götürdük o dedi zaten bize büyük basa yapılan aşıyı küçücük kediye yapmış diye. Antibiyotik tedavisine başladık. 4 gün boyunca Antibiyotik yaptırdık. İyi gidiyordu ama tedavisi biteli 2 gün oldu bugün akşam yine biseyler oldu. Şuan aşırı derecede kasiliyor hareket edemiyor. Beynini kontrol edemiyor napacagimizi bilmiyoruz.
Merhaba kediniz nasıl oldu acaba? Benimde kedim aynı şekilde şuan. Herhangi bir tedavi yöntemi var mı bilgi verebilir misiniz rica etsem?

X