Kedim veteriner yuzunden felc geçirdi

sunflowr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2020
100
-95
28
Arkadaşlar merhaba. 1 hafta önce kediyi veterinere götürdük ic diş aşısı parazit yapsin diye. Hayvana ineklere yapılan yüksek dozda aşıyı yapmış. Ve ise gidip geldik Bi baktım hayvan felç geçirmiş. Eli ayağı tutmuyor elimizde yag gibj kayıyor. Sonra başka Bi veterinere götürdük o dedi zaten bize büyük basa yapılan aşıyı küçücük kediye yapmış diye. Antibiyotik tedavisine başladık. 4 gün boyunca Antibiyotik yaptırdık. İyi gidiyordu ama tedavisi biteli 2 gün oldu bugün akşam yine biseyler oldu. Şuan aşırı derecede kasiliyor hareket edemiyor. Beynini kontrol edemiyor napacagimizi bilmiyoruz.

Arkadaşlar merhaba. 1 hafta önce kediyi veterinere götürdük ic diş aşısı parazit yapsin diye. Hayvana ineklere yapılan yüksek dozda aşıyı yapmış. Ve ise gidip geldik Bi baktım hayvan felç geçirmiş. Eli ayağı tutmuyor elimizde yag gibj kayıyor. Sonra başka Bi veterinere götürdük o dedi zaten bize büyük basa yapılan aşıyı küçücük kediye yapmış diye. Antibiyotik tedavisine başladık. 4 gün boyunca Antibiyotik yaptırdık. İyi gidiyordu ama tedavisi biteli 2 gün oldu bugün akşam yine biseyler oldu. Şuan aşırı derecede kasiliyor hareket edemiyor. Beynini kontrol edemiyor napacagimizi bilmiyoruz.
Çok üzüldüm inşallah düzelir...

Hangi veteriner bu? Özelden bilgilerini atabilir misin rica etsem.
Adını hatırlamıyorum klinigin ama veterinerin kendi ismi denizdi. Eşimle kavga ettiler zaten. Benim suçum yok hayvanın bunyesi zayıf dedi geçti gitti. Sonra çevre esnaftan biri bana daha önce de böyle oldu kadının birinin kedisi ölmüş bu yüzden polis bile cagirmislardi dedi.

Konuya inanmakta güçlük çekiyorum. Kediyi evde istemeyen sendin, sokağa atan sendin nereden bilelim hayvana bir sey yapıp yapmayacağını?
Aklımı kaçırmak üzereyim.
Bu yorumla benimle dalga mı geçiyorsun. Yeter ya Allah için kendinize gelin. Saat sabahın 5i olmus ben hala başında nöbet tutuyorum kedinin. Sabah işe bile gitmiycem. Şu kurduğun cümleye bak. Tamam Bi b.k yedim vicdanını dibine kadar yapıyorum. Omur boyuds yapacam heleki şuan bu kedi ölürse kendimi hiç affetmiycem. Ama bana da bu kadar yüklenmeyin ya

Önceki mesajınızı okudum, kediden kurtulmak istiyorum demişsiniz. Belki de kediye zarar verdiniz!!!! Derdiniz ne buraya yazıyorsunuz kediyi sokağa atmışsınız, almamışsınız, kurtulmak istiyormuşsunuz lindi de kedi felç olmuş normal mi bunlar
Neyim ben şeytan yavrusu mu? Kendimi lincletmek için kediye yapıp yapıp size mi yazıyorum zannediyorsunuz. Şu saat olmuş hayvan can çekişiyor kucağımda. Bu durumu yaşayan bilen var mı varsa ne yapabilirim diye soruyorum yardım istiyorum hala beni katil moduna sokmak için her lafı söylüyorsunuz ya

İnşallah iyileşir 7/24 açık veteriner kliniği araştırın hemen oraya götürün ama yorumlara bakın diğeri gibi yanlış işlem yapan yer olmasın çok üzüldüm

Adını hatırlamıyorum klinigin ama veterinerin kendi ismi denizdi. Eşimle kavga ettiler zaten. Benim suçum yok hayvanın bunyesi zayıf dedi geçti gitti. Sonra çevre esnaftan biri bana daha önce de böyle oldu kadının birinin kedisi ölmüş bu yüzden polis bile cagirmislardi dedi.
Veterinerin ismini yazın buraya googledan eksileyelim şikayet var a yazın, kimse gitmesin. Bunlar önemli şeyler çünkü.

Zayıf bünyesi olan kediye nasıl yüksek doz aşısı yapılır aklım almıyor. 20 yıl önce olsa anlayacağım cok sevdiğim kedili blog yazmıştı 20 yıl önce aşılar yoktu büyükbaşa yapılan iğnelerden yapılırdı diye kedi 20 yıl yaşadı.

Screenshot_20230615_044253_Gallery.jpg

Zayıf bünyesi olan kediye nasıl yüksek doz aşısı yapılır aklım almıyor. 20 yıl önce olsa anlayacağım cok sevdiğim kedili blog yazmıştı 20 yıl önce aşılar yoktu büyükbaşa yapılan iğnelerden yapılırdı diye kedi 20 yıl yaşadı.
Klinigin adını bilmiyorum hatırlamıyorum daha doğrusu kendi ismi deniz. Erkek. Eşim sokak hayvanları derneğine de attı. İnstagram dan yayınlasınlar diye

Bu kedi kalkıp mamasını yiyebiliyor mu? Benim rahmetli canım oğlum tavsanim felç geçirdi dediklerinde veteriner yatış yapmıştı. Siz durmayın burada 7/24 açık iyi puanlı bir veteriner bulup arayın durumu anlatın ya onlar gelip baksın ya da siz götürürsünuz. Veteriner yönlendirir sizi. Çok üzüldüm ya ah yaşadıklarım da aklıma geldi sizinki inşallah iyi olur

Bu kedi kalkıp mamasını yiyebiliyor mu? Benim rahmetli canım oğlum tavsanim felç geçirdi dediklerinde veteriner yatış yapmıştı. Siz durmayın burada 7/24 açık iyi puanlı bir veteriner bulup arayın durumu anlatın ya onlar gelip baksın ya da siz götürürsünuz. Veteriner yönlendirir sizi. Çok üzüldüm ya ah yaşadıklarım da aklıma geldi sizinki inşallah iyi olur
Kalkamıyor yerinden. Kaslarj çok gergin. Vucudunu kontrol edemiyor. Ciğer yaptim yutmaz diye blendirdan geçirdim. Ağzının altına koyuyoruz dayanamiyor yiyor. Suda içiyor. Ama kaç saat oldu hiç çiş kaka yapmadi. Beynini kontrol edemiyor hicbirsekilde

Klinigin adını bilmiyorum hatırlamıyorum daha doğrusu kendi ismi deniz. Erkek. Eşim sokak hayvanları derneğine de attı. İnstagram dan yayınlasınlar diye
Klinigin ismini öğrenin ve paylaşın buradaki üyelerde klinigi eksiler googleda yorum yazarız tüm ama tüm sosyal medyaya duyurun. Bu durumu "suzionline, zikrettin" gibi kedili sayfalara yazın paylaşsınlar yayılır.

Kalkamıyor yerinden. Kaslarj çok gergin. Vucudunu kontrol edemiyor. Ciğer yaptim yutmaz diye blendirdan geçirdim. Ağzının altına koyuyoruz dayanamiyor yiyor. Suda içiyor. Ama kaç saat oldu hiç çiş kaka yapmadi. Beynini kontrol edemiyor hicbirsekilde
Ben anlayamadım bizimkini yoğun bakıma almışlardı serumla beslemeye çalışıyor ama püre de veriyorlardı. Tavşan olduğu için midesi uzun süre boş kalmamali demişlerdi püre de alıyordu ama yoğun bir bakımı olmuştu. Böyle bir tarafa yatıyordu. Sizinkine de felc demisler evde duruyor. Ben yerinizde olsam durmam bir şey yaparım buradan biz iyilestiremeyiz. Ben iki şehir gezdim oğlum iyi olsun diye ama olmadı. Vakit kaybetmeden götürün lütfen

X