Kedim veteriner yuzunden felc geçirdi

Ama sizde para istiyorsunuz?
Barınağa bırakmak kedinin ölümü olur biliyorsunuz dimi?
Konu sahibi para falan istemedi. Abartmayın isterseniz.
Daha önceki postunda “almak için 20 bin teklif ediyordunuz, şimdi nerdesiniz” dedi. Yani verin 20 yi alın kediyi demek istemedi. Para falan istemedi. Konu sahibinin kediye karşı hataları olabilir ama kadını yapmadığı şeylerle suçlamayalım. Gerçekten kediyi alıcam diyip 3 maymunu oynayan grup nerde?

Konu sahibi siz de kediyi barınağa bırakmak yerine bölgenizde sahiplendirmeyi denediniz mi? Etrafa bi haber salsanız, belki isteyen olur.

Kedi Hala benimle. 1 kişi sahiplenecem dedi vazgeçti. Ben şimdiye kadar sokağa bırakmak istemedim. Onun icin bekledim. Ama esimle de konustum hafta içi barinaga bırakacağım. Burda ki alacam o kediyi senden diyip ahkam kesen Arkadaşlar kediyi sahiplendiriyorum dedeyince siteyi terk ettiler. Simdi isteisteyen barınaktan alabilir.
Barınaklar kedi almıyorki nasıl vereceksiniz, çevrenizdeki veteriner ve petshoplarla görüşün onlar sahiplendirirler

Bundan 9 yıl önce yurt dışında kedimi sahiplendirdim. Craigslist diye bi site vardı. Hayvanlarınızı sahiplendirebildiğiniz bi yer aynı zamanda. Bi çok talibi çıkmıştı canım kedimin. 2 farklı kişiyle görüştüm. Kedimin sevdiği kişiyi seçtim. Hala haber alıyorum, fotolarını atıyorlar. Hala yaşıyor çok şükür.
Türkiyede de hayvan sahiplendiren siteler vardır herhalde. Kedimden sonra hiç evcilim olmadığı için uzak kaldım. Türkiyede nasıl olur bilmiyorum. Umarım size yol gösteren birileri çıkar.
Tek söyleyebileceğim barınağa vermeyin. O kedi eve alışmış artık, barınakta yapamaz

Konu sahibi para falan istemedi. Abartmayın isterseniz.
Daha önceki postunda “almak için 20 bin teklif ediyordunuz, şimdi nerdesiniz” dedi. Yani verin 20 yi alın kediyi demek istemedi. Para falan istemedi. Konu sahibinin kediye karşı hataları olabilir ama kadını yapmadığı şeylerle suçlamayalım. Gerçekten kediyi alıcam diyip 3 maymunu oynayan grup nerde?

Konu sahibi siz de kediyi barınağa bırakmak yerine bölgenizde sahiplendirmeyi denediniz mi? Etrafa bi haber salsanız, belki isteyen olur.
Keşke abartan ben olsaydım.

Barınakta ölür. Şehir, kedinin fotoğrafları ve bilgilerini yazar mısın? En azından paylaşım yapıp yuva bulmaya çalışalım.

Barınakta ölür. Şehir, kedinin fotoğrafları ve bilgilerini yazar mısın? En azından paylaşım yapıp yuva bulmaya çalışalım.pa

@Senaaannnnrrr gerçekten kediyi satmaya mı kalktınız siz?
Kediyi mersin hayvan sahiplendirme sayfalarında paylasmadigim yer kalmadı. Belki 10 sayfaya paylaştım ama hiç dönüş olmadı. Birisi istedi mersin merkezdeydi alacağım dedi almadı. Birisi istedi meğersem satmak için istemiş sonradan öğrendim vermek istemedim. Bi arkadaşım var şuan ama mersinde Yaşıyor kediyi Osmaniye ye goturecekmis orda 20 tane kedi bakıyormuş evinin bahçesinde. Hafta da 2 gün gidip besliyormus ama yine disarda olacak diye gönlüm razı değil. Barınak en en en son çaresiz durumumdu. Oraya da götürmek istemiyorum ama başka çaremde yok. 1 buçuk ay oldu ugrasiyorum hala da evimde bakıyorum kimse para istedi satmaya çalıştı diyemez.

Arkadaşlar lütfen paylaşım yapar misiniz yuva için? Kedi sayfalarından paylaşmaya çalışıyorum ama tepki veren arkadaşlardanda paylaşım desteği bekliyorum lütfen. Destek verecek olan yazsın kedinin fotoğraflarını ve bilgilerini göndereceğim.

E sizde cagırın oyleyse
Adını hatırlamıyorum klinigin ama veterinerin kendi ismi denizdi. Eşimle kavga ettiler zaten. Benim suçum yok hayvanın bunyesi zayıf dedi geçti gitti. Sonra çevre esnaftan biri bana daha önce de böyle oldu kadının birinin kedisi ölmüş bu yüzden polis bile cagirmislardi dedi.

Hayvansever arkadaşlar bu çocuğa yuva arıyorum ama malesef 1 kişi dahi aramadı. Sizin etrafınızda bu güzelliğe yuva olmak isteyen çıkar mı acaba?

Kedi Hala benimle. 1 kişi sahiplenecem dedi vazgeçti. Ben şimdiye kadar sokağa bırakmak istemedim. Onun icin bekledim. Ama esimle de konustum hafta içi barinaga bırakacağım. Burda ki alacam o kediyi senden diyip ahkam kesen Arkadaşlar kediyi sahiplendiriyorum dedeyince siteyi terk ettiler. Simdi isteisteyen barınaktan alabilir.

Dilerim Allah da sizin bu saf kötülüğünüzü görüp yolunuzda ne varsa bir damla su göbdermesin, kuruyun gidin çiçek açmadan. Amin.

sahiplendirmenize izin vermeyen o kocanızla birlikte hayvancağız sakatlanınca barınağa mı bıraktınız ya gerçekten! yatacak yeriniz yok sizin Allah ıslah etsin

sahiplendirmenize izin vermeyen o kocanızla birlikte hayvancağız sakatlanınca barınağa mı bıraktınız ya gerçekten! yatacak yeriniz yok sizin Allah ıslah etsin
Bırakmadılar, ara ara videolarını fotoğraflarını gönderiyor kedi hala onlarda. Bende sahiplendirmelerine yardımcı olmaya çalışıyorum ama bir kişi bile aramadı malesef.

Evde zaten bir kedim olduğu için hiç sahiplenme topuna giremedim maalesef. Kedim aşırı tripli ve küsen bi tip olduğu için birde döveceğini bildiğim için cesaret edemedim. Ancak umarım kediyi isteyen ve ona yuva olan birisi çıkar..

Neden ben alırım diyen arkadaşlar bu konu yokmuş gibi davranıyor?
Ben alırım demeyi geçtim sanki konu yok olmuş anlaşmışlar gibi 15 sayfa konuşanlar birden kayboldu. Burası gerçekten küçük Türkiyenin özeti. Şikayet edip kınamaya gelince herkes sayfalarca yazıyor atıp tutuyor, yardımcı olmaya gelince herkes pııır.

Ben alırım demeyi geçtim sanki konu yok olmuş anlaşmışlar gibi 15 sayfa konuşanlar birden kayboldu. Burası gerçekten küçük Türkiyenin özeti. Şikayet edip kınamaya gelince herkes sayfalarca yazıyor atıp tutuyor, yardımcı olmaya gelince herkes pııır.
Hepsi kof çıktı 🤷

X