Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Kaynak yaptıranlar var mı acil yardım.

ldray

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2015
540
197
36
Benim saçlarım çok seyrek kedi kuyruğu gibi bu yüzden çıtçıt kullanıyorum ama oda beni tatmin etmiyor araştırdım boncuk kaynak diplere kadar yapılmıyor ve belli oluyor en iyisi keratin yada mikro oda saça zarar veriyormuş sizce ne yapayım ?

Benim saçlarım çok seyrek kedi kuyruğu gibi bu yüzden çıtçıt kullanıyorum ama oda beni tatmin etmiyor araştırdım boncuk kaynak diplere kadar yapılmıyor ve belli oluyor en iyisi keratin yada mikro oda saça zarar veriyormuş sizce ne yapayım ?
Bakik yaglari maskeleri kullanin saclariniza
Yada mayonez badem yagi kullanin bunlarda iyi gelior.
Oncelikle moral strestten uuzak durun.

bence nano jel kaynak yaptırın.Yeni çıktı süper bi icat.

Kesinlikle nano jel boncuk gibi belli olmuyor hem daha pratik hemde zararsız ben 5 senedir düzenli yaptiryorum uzun saçı çok seviyorum çok alıştım vazgecemiyorum izmirde isteyen olursa yönlendirebilirim

Kesinlikle nano jel boncuk gibi belli olmuyor hem daha pratik hemde zararsız ben 5 senedir düzenli yaptiryorum uzun saçı çok seviyorum çok alıştım vazgecemiyorum izmirde isteyen olursa yönlendirebilirim
Gerçekten mi güzel oluyor mu ?

Ben memnunum cnm belli olmuyor

Bende micro kaynak yaptırdım geçen hafta.simdilik memnunum ama sonrasında neler olacak bilemiyorum.

ben şahsen yaptırmadım. ama kızkardeşim şuan yaptırıyor. mikro kaynak öneriyorum saçlara düzgün bakıldığı müddetçe kuaförünüzün önerilerini de dinlerseniz mesela kızkardeşimin saçları az kuaförümüz onun istediği kadar değil de saçın taşıyabileceği kadar yapıyor ki saç daha sağlıkla uzasın yıpranmasın. saolsun şimdiden hoş görünüyor. bitince yollayacağım siteye. :) Şiddetle tavsiye ediyorum kendisini. beni kurtardı kızkardeşiminde saçlarını uzatıyor. istanbuldaysanız Bakırköy de Lokman Kuşak' ı ziyaret edin derim.

Yaptırdın mikro şuan iyi gibi dökülme yapmaz inş 150 adet taktırdım

Yaptırdın mikro şuan iyi gibi dökülme yapmaz inş 150 adet taktırdım
Yok hiç bi şekilde yapmaz yani saçların sadece normal dökülecek kadarı ile dökülür yoksa ekstra bakımı ve düzenli bakıldığından döküleceğibi düşünmüyorum

Bnce cok rahatlik kaynak hic sac uzamasini beklemeye degmez keratin kaynak eskide kaldi artik nanojel kaynak la italyan keratin revasta onlar daha kisa surede takilip cikiyor ve hic belli olmuyor ben artk ondan kullaniyrm izmir bornova ender kuafor tavsiye ederm kizlar

Merhabalar... benim de saclarim cok ince, seyrek ve kivircik. Ustune bir de bikac yildir rofle yaptirdigim icin artk sacim bir tutam kaldi, uzamaz oldu. Eskiden omuzlarmdan asagiya uzayabilen kivir kivir herkesin begendigi saclarimdan eser yok :KK43: ustune uclari kirik ve yanik oldugu icin elim de hic durmuyor, surekli uclarini cekip kopariyorum. Iyice kisaldi. Artk mutsuz olmaya basladim. Insan ozguvenini kaybediyor adeta saclari kotu olunca.
Bu nedenle artk mikro kaynak disunmeye basladim bir yildir. Cesaret edemiyorum. Zaten bir tutam kalan sacim kaynaklari cikardiktan sonra daha da azalmis olcak diye dusunuyorum. Daha once yaptiran arkadaslar ve henuz yeni yaptirmis kisiler var aramizda. Nette de cok detayli ve objektif yorum bulamadim acikcasi. Lutfen birebir yaptiranlar objektif tum yonleriyle yazsinlar. Evet memnun olanlar ama.aksini soyleyenler de duydum. Yaptirirsam zaten kadikoyde yillardir bu isi yapan duzgun bir yere yaptirmayi dusunuyorum. Sizce yaptirmali miuim ben de? Yoksa hic bulasma mi dersiniz?

Merhabalar... benim de saclarim cok ince, seyrek ve kivircik. Ustune bir de bikac yildir rofle yaptirdigim icin artk sacim bir tutam kaldi, uzamaz oldu. Eskiden omuzlarmdan asagiya uzayabilen kivir kivir herkesin begendigi saclarimdan eser yok :KK43: ustune uclari kirik ve yanik oldugu icin elim de hic durmuyor, surekli uclarini cekip kopariyorum. Iyice kisaldi. Artk mutsuz olmaya basladim. Insan ozguvenini kaybediyor adeta saclari kotu olunca.
Bu nedenle artk mikro kaynak disunmeye basladim bir yildir. Cesaret edemiyorum. Zaten bir tutam kalan sacim kaynaklari cikardiktan sonra daha da azalmis olcak diye dusunuyorum. Daha once yaptiran arkadaslar ve henuz yeni yaptirmis kisiler var aramizda. Nette de cok detayli ve objektif yorum bulamadim acikcasi. Lutfen birebir yaptiranlar objektif tum yonleriyle yazsinlar. Evet memnun olanlar ama.aksini soyleyenler de duydum. Yaptirirsam zaten kadikoyde yillardir bu isi yapan duzgun bir yere yaptirmayi dusunuyorum. Sizce yaptirmali miuim ben de? Yoksa hic bulasma mi dersiniz?
Benzer şekilde ben de ikilemdeyim . Dip saçları çok sağlıklı olanlar için sorun değil ama inçe telli saçta yaptırıp memnun kaldım şuna dikkat edin diyecek arkadaşları duymak isterim ben de . Siz karar verdiniz mi ?

Ben yaptırdım cnm sana reklam fln yapmıycam benim şuan altıncı ayım çıkarttırrığımda yalan söylemeyeceğim tonla saç gitmişti ama değer bence benim gibi saçınız çok seyrekse.

Ben yaptırdım cnm sana reklam fln yapmıycam benim şuan altıncı ayım çıkarttırrığımda yalan söylemeyeceğim tonla saç gitmişti ama değer bence benim gibi saçınız çok seyrekse.
Ben de sadece önlere taktırdım kesinlikle hissi her şeye değer .

X