Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Seyrek inçe telli saçıma kaynak?

ldray

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2015
540
197
36
Arkadaşlar saçlarım zamanla döküldü ve inceldi şimdi baya bir seyrek aktif olarak 4-5 yıldır çıtçıt kullanıyorum şimdiye kadar anlayan olmamıştı ta ki işyerinde ki uyuz tiplere kadar :63:bu durumdan rahatsızım artık bir kaynak yaptırmak istiyorum aranızda yaptıran memnun kalan var mı? Seyrek olduğu için keratini önerdiler çünkü boncuk önlere yapılmıyormuş diplere çok fazla fakat onunda olumsuz yanı saça yapıştırıldığı için çıkartırken saçı inceltiyormuş ne yapmalıyım arkadaşım topik kullan dedi riske girme ama ben kararsız kaldım fiyat aralığıda keratinde fln 2.000-2.500 arası.

Merhaba,

Nerede ikamet ediyorsun acaba. Yaptırmak istediğin semte göre tabiki fiyatlardeğişiyor.
Ümraniye'de Liya bayan kuaförü var orada ben keratin kaynak yaptırmıştım saçlarıma, çok güzel yaptılar ve çok uyguna yapıldı. Bende çok kuaför gezdim çok uçuk fiyatlar verdiler. Burayı arkadaşım tavsiye etti ve çok memnun kaldım.

Hala yaptırmadıysan bir git gör derim .

Merhaba ben de hem keratin hem boncuk kullandım saça çıkarırken inanılmaz zarar veriyor tecrübe ederek öğrendim ilk yapılışta tabiki harika bir görünüm ve mutluluk oluyor.Ama ister keratin ister boncuk olsun saçın o bölgesini havasız bırakıyor banyo esnasında o bölgede şampuan kalıntıları takılı kaldığı için hiç sağlıklı değil ben kendi adıma kesinlikle tavsiye etmiyorum.Bunun yerine İbrahim Saraçoğlu nun lavanta kürü tarifini kullanmanı öneririm kendi saçını tamir etmiş olursun

Zaten saçların ince telli ve seyrekmis. Birkaç ay kaynakla mutlu olursun ama o kaynaklar çıktıktan sonra şuanki saçlarını da arayacaksın.

Bence yaptırma. Çıt çıt a devam et.:super:

Bende yaptırmanı tavsiye etmem. Kaynağı çıkardıktan sonra depresyona girmiştim resmen. Çıtçıt kullanmaya devam etmen daha sağlıklı diye düşünüyorum.

X