Anket KAYINVALİDEZEDELER 😅

Kayınvalidenizle nasıl başa çıkabiliyorsunuz?

• Benim kayınvalidem melek gibidir ❤️

OY: 44 23,5%
  • Tabi ki görüşmüyorum 🙅🏻‍♀️

OY: 26 13,9%
  • O nasıl davranırsa öyle davranıyorum

OY: 99 52,9%
  • Sürekli kavga ediyorum

OY: 0 0,0%
  • Oğluna şikayet ediyorum

OY: 9 4,8%
  • Kayınvalide mi kayınvalide ne arar la bazarda?

OY: 9 4,8%

• Ankete Katılan
    187
Valla benım kv görüşülecek gibi değil. Öyle böyle degıl. Kadının oturması kalkması yemesi içmesi her telefon görusmesi herseyi olay...yemek yerken seni izler nasıl yıyorsun ne kdar yıyorsun. Ekmegını bolusune kadar takıp eder..off daha neler neler.. Berbat berbat anlatamam..

Ben de en başta aman güleryüzlü olayım eşimin annesi incinmesin dedikçe tepeme çıktı. Ufak tek bir anlaşmazlıkta şeytan çıktı içinden kadının. Uzak duruyorum mesafe koydum. Bu şekilde iyiyiz
Her şey onların istediği gibi olmak zorunda. Zaten biz onlara oyuncak olalım diye evleniyoruz ya. En ufak bir fikir beyan ettiğimizde şeytan yüzler ortaya çıkıyor

Evlendiğimin 2.haftasından gelmesinden ve her şeye karışmasından nefret ediyorum. Hiçbir sevgim yok.
Geriye sevgi bırakmayarak en çok kendilerine kötülük yapıyorlar. Belki bugün bizlere ihtiyaçları yok ama ne onlar ne de biz olduğumuz yaşlarda ve sağlıklarda olmayacağız. Bir insana mecbur olduğunuz için bir şeyler yapmak var bir de sevgiyle merhametle içten gelerek bir şeyler yapmak var.. Keşke anlasalar..

Valla benım kv görüşülecek gibi değil. Öyle böyle degıl. Kadının oturması kalkması yemesi içmesi her telefon görusmesi herseyi olay...yemek yerken seni izler nasıl yıyorsun ne kdar yıyorsun. Ekmegını bolusune kadar takıp eder..off daha neler neler.. Berbat berbat anlatamam..
Kayınvalide kelimesi bile insanın saç tellerini diken diken ediyor değil mi?

Geriye sevgi bırakmayarak en çok kendilerine kötülük yapıyorlar. Belki bugün bizlere ihtiyaçları yok ama ne onlar ne de biz olduğumuz yaşlarda ve sağlıklarda olmayacağız. Bir insana mecbur olduğunuz için bir şeyler yapmak var bir de sevgiyle merhametle içten gelerek bir şeyler yapmak var.. Keşke anlasalar..
Çok doğru lafa geldi mi kaynanasından çekmiş öyle anlatır ama kendisi kaynanalık yapmak için her fırsatı kullanır.

Büyü yapması,kocasını üstümüze salıp saman altından su yürütmesi aylarca benden gizli evimin yedek anahtarını yaptırıp ben evde yokken evime girmesi 😅
Benimki de giriyormuş benim dikkatim sayesinde yakalandı. Ben kapıyı hep iki kere kilitleyip ise giderdim bir gün geldim bir kere acmamda açıldı kapı. Tabi hesabı soruldu bunun önce inkâr sonra kabul etti ozurler diledi.
Anlamasam hala devam ederdi belkide

Benimki de giriyormuş benim dikkatim sayesinde yakalandı. Ben kapıyı hep iki kere kilitleyip ise giderdim bir gün geldim bir kere acmamda açıldı kapı. Tabi hesabı soruldu bunun önce inkâr sonra kabul etti ozurler diledi.
Anlamasam hala devam ederdi belkide
Bizimki asla iki kere kitlesem mutlaka iki kere kitlerdi kendisi de ,bir de yakalasam ve hesabını sorsam bile ben nasıl böyle bir şeyden şüphelenen bir terbiyesiz olurdum olay çıkartırdı somuna kadar inkar etti her şeyi de zaten en son kocasına kendi oğlunu evinden bile kovdurttu 😅 Şeytanın insanlaşmış hali

Benimki yalanci duzenbaz sahtekar iftiraci niteikli niteliksiz dolandirici oldugu icin zamaninda gorusmemeyi tercih ettim. Hayatimda verdigim en net ve dogru kararlardan biri. Zaten bu karari almasam bosanmis filan olurduk biz yine kaynanam olamazdi. Guler yuzlu samimi iyi niyetli oldu da biz mi sevmediks
aynı benim kv. Bende görüşmüyorum.

Merhabalar güzel kk kadınları 🥰 nasılsınız? Sanırım bir çok gelin kayınvalide terörüne maruz kalıyor. Hem biraz dertleşelim, hem biraz eğlenelim istedim ❤️ Kayınvalidenizin en sevmediğiniz özelliği nedir? Kayınvalide ile nasıl başa çıkabiliyorsunuz?
En sevmediğim özelliği yönetmeyi kontrol etmeyi çok sevmesidir. Sürekli günde en az 3 kez oğlunu arar yediğimiz yemeği gittiğimiz yeri yaptığımız işi, gezdiğimiz yeri, o gün kavga etti isek ettiğimiz kavgaya kadar öğrenir ve oğlunu doldurur doldurur ya da bi şekilde bizi yönetmeye çalışır. Ortada biz diye bi şey kalmaz üçlü bir ilişki içinde sıkışıp kalışımı izlerim hergün.. ve ayrıca kendini çok ama çok beğenir egosu tavandır. Estetiksiz yeri yoktur. Yemek yapmaz hep hazır yer. Beni beğenmez hiç. Cenazeye bile makyaj yapar gider. Dul ve evlenmeye niyeti yok . Her gün ya evlensin ya da gebersin diye dua ediyorum ama iki duam da olmuyor :))

Bizimki asla iki kere kitlesem mutlaka iki kere kitlerdi kendisi de ,bir de yakalasam ve hesabını sorsam bile ben nasıl böyle bir şeyden şüphelenen bir terbiyesiz olurdum olay çıkartırdı somuna kadar inkar etti her şeyi de zaten en son kocasına kendi oğlunu evinden bile kovdurttu 😅 Şeytanın insanlaşmış hali
Nasıl anneler var inanılır gibi değil 🤷🏻‍♀️

En sevmediğim özelliği yönetmeyi kontrol etmeyi çok sevmesidir. Sürekli günde en az 3 kez oğlunu arar yediğimiz yemeği gittiğimiz yeri yaptığımız işi, gezdiğimiz yeri, o gün kavga etti isek ettiğimiz kavgaya kadar öğrenir ve oğlunu doldurur doldurur ya da bi şekilde bizi yönetmeye çalışır. Ortada biz diye bi şey kalmaz üçlü bir ilişki içinde sıkışıp kalışımı izlerim hergün.. ve ayrıca kendini çok ama çok beğenir egosu tavandır.
Gerçekten hepsi mi aynı diyorum okuduğum her yorumda.. Ne yapıyorlarsa kıskançlıklarından yapıyorlar gerçekten

X