Anket KAYINVALİDEZEDELER 😅

Kayınvalidenizle nasıl başa çıkabiliyorsunuz?

• Benim kayınvalidem melek gibidir ❤️

OY: 44 23,5%
  • Tabi ki görüşmüyorum 🙅🏻‍♀️

OY: 26 13,9%
  • O nasıl davranırsa öyle davranıyorum

OY: 99 52,9%
  • Sürekli kavga ediyorum

OY: 0 0,0%
  • Oğluna şikayet ediyorum

OY: 9 4,8%
  • Kayınvalide mi kayınvalide ne arar la bazarda?

OY: 9 4,8%

• Ankete Katılan
    187
Az görüşerek mutlu olabilen kayınvalideler de mi var 😱 benim kayınvalidem öyle bir durumda hastanelik olur 🤭
Benim ki ayda bir görüşüyoruz gayet iyiyiz bir yıl yanında yaladım bizim ki sık muhabbet tez ayrılık derler ya öyle oldu 😅

canım . konunu takip ediyordum. En son kv gitti demiştin şu anda son durum nedir. iyimisin.
Iyiyim şükür.Herkes kendi evinde şu an.Üzerimden tonlarca yük stres sıkıntı kalktı.Bu sekilde onu kendi evinde kontrol etmek çok iyi.Çay içmeye gidiyorum ihtiyaci var mi soruyorum.Herkes kendi hayatini yasiyor bu kadar da basitmiş keşke bastan evinde kalsaymış.

senin adına çok sevindim canım.
Iyiyim şükür.Herkes kendi evinde şu an.Üzerimden tonlarca yük stres sıkıntı kalktı.Bu sekilde onu kendi evinde kontrol etmek çok iyi.Çay içmeye gidiyorum ihtiyaci var mi soruyorum.Herkes kendi hayatini yasiyor bu kadar da basitmiş keşke bastan evinde kalsaymış.

Merhabalar güzel kk kadınları 🥰 nasılsınız? Sanırım bir çok gelin kayınvalide terörüne maruz kalıyor. Hem biraz dertleşelim, hem biraz eğlenelim istedim ❤️ Kayınvalidenizin en sevmediğiniz özelliği nedir? Kayınvalide ile nasıl başa çıkabiliyorsunuz?
Eltimle küs olmalarına ragmen( eltimi tanımıyorum) surekli ona yaptıklarını anlatması bizi karşılaştırır gibi davranması yanında evinde oturan gelin ben değil de sanki o 😀 hangi birini söyleyeyim ki elle tutulur pek iyi özelliği yok

Ben 1 yıl oturdum yanında. Oturmaz olaydım. Başıma gelmeyen kalmadı. Benimki çok fenadır. Köylük yerde yaşıyor. Herkes bilir çok fena olduğunu söylerler. Suratlıdır oğlunu doldurmayı, aramızı bozmayı çok sever. Şükür yanından çıktım şimdi bi tık daha rahatım yine bozuyor aramızı ama yanındayken ki kadar değil. Şimdi ayda bir felan gideriz onda da bana surat yaparlar. Eşime yanaşır yalakalık yapar. Hiç sevmiyorum hatta nefret ediyorum ama eşim için katlanıyorum. Allah'a havale ettim ben onu Allah görsün Allah bilsin yeter. Hakkımı helal etmiyorum onlara.
Insallah siz gibi bnde geçerim kendi evime son 7 ayım benimde esim yanımda yok üstelik ailesi destek olacağına sabret falan demiyor aksine köstek oluyor annesi falan düşünün 9 aylik evliyim ve eşimi doğru düzgün görmedim görevde böyle evlilik mi olur ben olsam boşanırdım senin yerine diyor😀 hele görümceler kayinlar düşmanımın başına vermesin Allah

Görseniz öyle tatlı dilli öyle melek görünür ki dışarıdan. Mesela herkes bana ölüp bittiğini falan düşünür. Ama bir de bana sorun. Eşime falan da hep över beni. Benimki haddinden fazla akıllı. Tatlı dille alttan alttan hallediyor işini. Evimin elektrik faturasının hesabını yapıyor. Bu arada evinde harcamanın sınırlarını zorlayan bir oğlu daha var. O genç oluyor onun her şey hakkı oluyor. Ama bana makinenin kurutmasını kullanma çok elektrik geliyor deniyor. Ama tabi bütün bunları çok sevdiği için yapıyor yerseniz. Eşim benim annemin iki yüzü vardır biri melektir biri şeytan der. Gerçekten öyle. Bazen o diliyle zehirliyor insanı. Bazen yaptıklarını unutsam neredeyse çok seviyor diyeceğim. Belki de kendi kayınvalidesini hasta şekilde bir başına bıraktığı için yaptığını yaşamaktan korkuyor tatlı dille kapıları kapatmamaya çalışıyordur diyorum
Elti olabilir miyiz 😃😃 tüm kaynanalar aynı galiba yaa

Insallah siz gibi bnde geçerim kendi evime son 7 ayım benimde esim yanımda yok üstelik ailesi destek olacağına sabret falan demiyor aksine köstek oluyor annesi falan düşünün 9 aylik evliyim ve eşimi doğru düzgün görmedim görevde böyle evlilik mi olur ben olsam boşanırdım senin yerine diyor😀 hele görümceler kayinlar düşmanımın başına vermesin Allah
Çok üzüldüm canım benim. Rabbim sağ salim kavuştursun inşallah sizi. 🤲🏻 İnşallah kendi evine geçersin. Zaten kv yanına gelin gidenin aklı yok derim ben.(istisnalar hariç) En güzeli ayrı eve gelin gitmek. Fazla yüz göz olmamak. Rabbim kurtarsın seni de onlardan inşallah. Ailen uzakta mı onlarla da kalsan biraz orda biraz kv de kalsan? Hem senin için de iyi olur. Üzülme sayılı gün çabuk geçer. Eşinle aran iyiyse hiç takma bile kafana. ❤

Allah sağ salim bir an önce kavuştursun eşinize ❤️ Annesinin ben olsam boşanırdım dediğini duysa ne kadar üzülürdü eşiniz

Çok üzüldüm canım benim. Rabbim sağ salim kavuştursun inşallah sizi. 🤲🏻 İnşallah kendi evine geçersin. Zaten kv yanına gelin gidenin aklı yok derim ben.(istisnalar hariç) En güzeli ayrı eve gelin gitmek. Fazla yüz göz olmamak. Rabbim kurtarsın seni de onlardan inşallah. Ailen uzakta mı onlarla da kalsan biraz orda biraz kv de kalsan? Hem senin için de iyi olur. Üzülme sayılı gün çabuk geçer. Eşinle aran iyiyse hiç takma bile kafana. ❤
2 haftadır annemin yanındaym esim git demese inanın annesigile gideceğim yok
Esim çok düşkün ailesine onların her söylediği doğru algılar mesela bi kaynım var kv gorumce o kadar olamaz. Elineen gelse kocamla beni bosandiricakti

Allah sağ salim bir an önce kavuştursun eşinize ❤️ Annesinin ben olsam boşanırdım dediğini duysa ne kadar üzülürdü eşiniz
Onların söylediği sözler şaka oluyor ben alıngan oluyorm 😀 yeni evliyim esim göreve gidecek iste telefon falan çekmez 6 ay konuşmayız dedi üzüldüm bnde iste kaynim pat diye sofrada abi orda evlen napcan 6 ay dedi bnde abin evlenirse kina yakarsin dedim zoruna gitti sinir krizi geçirdi kendini duvardan duvara vurdu onun yaptığı şaka benim ki gerçekmiş

Onların söylediği sözler şaka oluyor ben alıngan oluyorm 😀 yeni evliyim esim göreve gidecek iste telefon falan çekmez 6 ay konuşmayız dedi üzüldüm bnde iste kaynim pat diye sofrada abi orda evlen napcan 6 ay dedi bnde abin evlenirse kina yakarsin dedim zoruna gitti sinir krizi geçirdi kendini duvardan duvara vurdu onun yaptığı şaka benim ki gerçekmiş
Ne kadar densiz bir aileymiş ya. Ayıp söyledikleri sözlere bakın. Deseydiniz ya ben 6 ay burda napıcam diye. Terbiyesizliğin adı şaka olmuş

Ne kadar densiz bir aileymiş ya. Ayıp söyledikleri sözlere bakın. Deseydiniz ya ben 6 ay burda napıcam diye. Terbiyesizliğin adı şaka olmuş
Daha o falan ne ki 😃😃 esim Türkiye ye geldi bende yanina gittim 10 gün durmadım bile peşimden abimi özledim diye çıkmış gelmişler oste kaynim ve gorumcem benle birlikte geri döndüler elli gün kaldılar a'dan z'ye hiç birseylerini eksik etmedim ama burnumdan getirdiler eve gelince babasına anlattım memlekete gelinceye kadar efe ye anlatmış iste hergun yengem bizi sevmiyor istemiyor falan diye eve geldik babasi konuşmuş yapma etme diye ben suçlu oldum sonunda ağladı oglan saçını yoldu bayıldı kötü olan ben oldum hele gorumcem yengem oyle yapmadı diye ağzını bile açmadı ya

Daha o falan ne ki 😃😃 esim Türkiye ye geldi bende yanina gittim 10 gün durmadım bile peşimden abimi özledim diye çıkmış gelmişler oste kaynim ve gorumcem benle birlikte geri döndüler elli gün kaldılar a'dan z'ye hiç birseylerini eksik etmedim ama burnumdan getirdiler eve gelince babasına anlattım memlekete gelinceye kadar efe ye anlatmış iste hergun yengem bizi sevmiyor istemiyor falan diye eve geldik babasi konuşmuş yapma etme diye ben suçlu oldum sonunda ağladı oglan saçını yoldu bayıldı kötü olan ben oldum hele gorumcem yengem oyle yapmadı diye ağzını bile açmadı ya
Ne mecburiyetiniz varmış sizin 50 gün onlarla uğraşacak? Bu gelinlerin yakasından niye düşmüyorlar anlamıyorum. Hem 50 gün onlarla uğraşacaksınız hem de kötü olacaksınız. Toptan psikolojileri bozuk. Allah yardımcınız olsun 😔

Ne mecburiyetiniz varmış sizin 50 gün onlarla uğraşacak? Bu gelinlerin yakasından niye düşmüyorlar anlamıyorum. Hem 50 gün onlarla uğraşacaksınız hem de kötü olacaksınız. Toptan psikolojileri bozuk. Allah yardımcınız olsun 😔
Sagolun ve o zamn yeni evliydim yani bnce smdi de yeni evliyim 9 aylik evliyim 🙁 o zamn kocamın dugunden sonra gördüm gitti iste ilk defa görüyordm çıkıp geldiler

X