Göz Makyajı Kaş ekimi yaptırdım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Evet oda kötü işlemi doktorun kendisi yapmalı bende esye wordle görüştüm dün 3.500 fiyat verdiler türkiyeye fue tekniğini getiren doktor falan dedi ne kadar doğru bilmem çok güvenmedim. Senin anlattığın baya ciddi bir işlem kaş kontürüde çok yapay napsam bilmiyorum
merhaba acaba birinin tavsiyesiyle mi buldunuz estworld u?Benr yapırmayı düşünüyorum ama kime yaptıracağımı bilmiyorum :KK43:

Canım benim dökülme çoktan gerçekleşti çok az bi miktarı kaldı çok doğru sonuç vermez senin için. Dediğim gibi bir yıla kadar tamamlanırmış geri çıkması.keske bu aşamaları geçmiş biri yardımcı olsa
Merhaba, kaş ekiminiz üzerinden 1 yıl geçmiş sanırım. Şimdi nasıl durumunuz? Sonuçtan memnunmusunuz? Fotoğraflarınızı yüklerseniz çok sevinirim

Kızlar dün akşam itibariyle kaş ekimi yaptırdım..Dr. ali mezdeği'nin ekibine..benim küçüklükten beri kaşlarım seyrekti son 3-4 yılda daha da kötü bir hal aldı..öncelikle şunu söyliyim benim gibi kaşsız değilseniz bu işe bence hiç girmeyin çünkü çok zor bi işlem..ben tam kaş ekimi yaptırdım baya bi kalın oldu (tabi eski haline göre) rahatça şekil verebilmek istedim artık...o yüzden yaptırmışken kalın yaptırdım..şu anda kaşlarımda minik minik kırmızılıklar var ve lokal anestesiden dolayı baya bi şiş durumda..15 gün sonra bu ektiği kaşlar dökülücekmiş ve 2 ay sonra esas kaşlar çıkmaya başlıycakmış..merak ettiğiniz bir şey varsa cevaplarım..:KK37:

Merhaba ben sizinle gorusmek istiyorum size nasil mesaj atabilirim editor

Siz kas ektirdinizmi ektiren kimelr konusmak istiyorum

Kızlar dün akşam itibariyle kaş ekimi yaptırdım..Dr. ali mezdeği'nin ekibine..benim küçüklükten beri kaşlarım seyrekti son 3-4 yılda daha da kötü bir hal aldı..öncelikle şunu söyliyim benim gibi kaşsız değilseniz bu işe bence hiç girmeyin çünkü çok zor bi işlem..ben tam kaş ekimi yaptırdım baya bi kalın oldu (tabi eski haline göre) rahatça şekil verebilmek istedim artık...o yüzden yaptırmışken kalın yaptırdım..şu anda kaşlarımda minik minik kırmızılıklar var ve lokal anestesiden dolayı baya bi şiş durumda..15 gün sonra bu ektiği kaşlar dökülücekmiş ve 2 ay sonra esas kaşlar çıkmaya başlıycakmış..merak ettiğiniz bir şey varsa cevaplarım..:KK37:
Merhaba ben de şuan kaş ekimi düşünüyorum aradan sizin baya bir zaman geçmiş ve şu anki düşüncelerinizi memnuniyetinizi merak ediyorum

Canım benim dökülme çoktan gerçekleşti çok az bi miktarı kaldı çok doğru sonuç vermez senin için. Dediğim gibi bir yıla kadar tamamlanırmış geri çıkması.keske bu aşamaları geçmiş biri yardımcı olsa
Merhaba ben kaş ekimi için İyi bir yer araştırıyorum . Esteworldle görüştüm gecen hafta . Henüz muayeneye gitmedim. .Siz orda mı yaptırmıstınız?

merhaba kızlar bende 1 senemi doldurdum. kaşlarım çok seyrekti ve çok rahatsız oluyordum sürekli boyuyordum kaşlarımı... sonunda cesaretlenip bu işe kalkıştım iyiki yaptırmışım sonuçtan çok memnunum :) isteyen herkese öneririm inanın kendinize olan güveniniz geri geliyor :KK73:

Son düzenleme:
merhaba kızlar bende 1 senemi doldurdum. kaşlarım çok seyrekti ve çok rahatsız oluyordum sürekli boyuyordum kaşlarımı... sonunda cesaretlenip bu işe kalkıştım iyiki yaptırmışım sonuçtan çok memnunum :) isteyen herkese öneririm inanın kendinize olan güveniniz geri geliyor :KK73:
kime yaptırdınız ne kadar ödediniz

Mrhaba baya eski bi yazi ama suamda kaslariniz ne durumda acaba ben de kas ekimi yaptirmak istiyorum

Slm cnm umarım mesajımı görürsünüz.bwnde önümüzdeki ay kas ekimi yaptırmak istiyorum.kaslarimda kontur vardı.birkac seans sildirdim olmadı.ust kısımları küstü.kasimin yarısı var yarisi yok ve sekil bozuk bi kontur.siz kaslarınızdan memnunmusunuz.??tavsiye edermisiniz.cevabınız ewet ise yapılırken nelere dikkat edeyim??işlem sonrası morluklar jac gün sürüyor.??bilgi verirsen memnun olurum.malum çok yaptıran yok ysptirani buluncada yazmak istedim.simdiden tsk ederim

X