Göz Makyajı Kaş ekimi yaptırdım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Carmiacım maşallah çok güzel olmuş :nazar::nazar:
Bende yaptırmayı düşünüyorum ama bu ektirdiğin kaşlar kalıcı mı?
Bende seboreik dermatit var kaşlarım dökülüyor yaptırmak istiyorum ama tekrar dökülür diye de korkuyorum ya :KK6::KK6:

DOVE KAS merhaba

Az once tavsıyenı okudum bikaç sey sorabılırım diğmi
benım kaslarım kavisten sonra asagıya dogru cıkıyo bu durumdan memnun değilim cunku yorgun ve asık suratlı oluyorum ve uçları cok seyrek olup olmadıgı bellı değil bende uçlarını rötus yaptırmayı dusunuyorum ama kaslarımın rengi kursun kalemın renginde kül gibi acaba renk tutarmı ve de sadece uçlarına yapılıyormu bilgin var ve cewaplar isen cok tesekkur ederım

Carmiacım maşallah çok güzel olmuş :nazar::nazar:
Bende yaptırmayı düşünüyorum ama bu ektirdiğin kaşlar kalıcı mı?
Bende seboreik dermatit var kaşlarım dökülüyor yaptırmak istiyorum ama tekrar dökülür diye de korkuyorum ya :KK6::KK6:

Canım önce hastalığının tedavi olması lazım bence..benim yaptırdığım 1 ay sonra çıkmaya başlıycak ve normal kaş gibi kalıcı olucak..yani doktor öyle dedi..ama istersen bi konuş yada mail at maillere cevap veriyor ali mezdeği..

selamlar :) bende kaşlarını çooook beğendim çok güzel olmuş bence zaten insanı gösteren gerçektende kaş her neyse güzel günlerde kullanman dileklerimle bende bişiy sorucam benim kaşlarımda şöyle bastan ortaya kadar gayet güzel kalın ama sona doğru boşluklar var uclarında da var bunun içinde uygulanıyo mu kaş ekimi uygulamak mümkünse kötü olur mu ki ya sonu baska başı başka merak ettim sağlıcakla kal :)

tabiki ufak boşluklar içinde uygulanıyo kaş ekimi..hatta en son berrak tüzünataç yaptırmış..sonu başka başı başka olmaz çünkü 6-8 ay sonra normal kaşlarından hiç ayırt edilemeyecek adaptasyonu sağlıyormuş..ilk 6 ay normal kaşların uzamasından biraz daha fazla uzuyo kesmen gerekiyo..benim henüz 5. haftam az az çıkmaya başladılar..

arkadaşlar benimde kaşlarım yok denecek kadar azdı ve açık renkliydi ama bunun için kaş ektirmek yerine tamamen doğal bir ürün olan badem yağını kullandım ve sonuçtanda memnunum tavsiye edrim

o doğal yolların hiç biri bende etki etmediği için zaten bu işlemi yaptırmak zorunda kaldım..

carmiaaaaaa seni Allah gönderdi:)) çok mutluyum:))
kaşla ilgili her konuya birşeyler yazıyordum ve çok umutsuzdum artık okadar çok yorum vardı ki :))Berrak tüzünataç kaşlarını nişantaşında bir güzellik mekezinde yaptırmış diye tv de gazetede heryerde söylüyordu ve çok güzel olmuş .benimde kaşlarım biraz kavisliydi ben düz kaşa çevirdim ve kolay olmadı:) bazı yerlerini boyuyorum ve ekimle biraz takviye istiyorum.
demek o nişantaşında ki yer As estetik :) doktorda ali mezdeği mi??

cevap verirsen çok sevinirim carmiaa:))

valla olabilir ama bi kaç yer daha gözüme ilişmişti nişantaşında belki onlardan birine yaptırmış olabilir bayada bi dolgun olmuş onunkiler gerçi zaten o kadının da kaşı vardı..bende sıfırdı yaa 3-5 tel vardır resmen..bi sorun varsa operasyonla ilgili cevaplıyım..

tam istedigim konu yaa, vallahi cok mutlu oldum görünce :)) benimde kaslarım orta kalınlıkta, ama kavis yapıyorlar hep :KK43:asagıdan basliyor bende o kavis kaybolsun diye kasımın basladıgı yerin üstüne ektirmek istiyorum. düz ve kalın kasları cok begeniyorum ya, seninki de cok güzel olmus :KK16: öyle yapabiliyorlar mı yoksa tek sıra halinde bütün kasa mı ekiliyor? bide sadece ufak bir bölüme yapılırsa da morarma sislik oluyor mu?

cnm kaşların çok güzel olmuş güle güle kullan benimde kaşlarım seyrek boyuyarak idare ediyorum:KK1:
ama biraz zorluymuş kaş ektirmek tebrikler o cesareti göstermişsin cnm

valla arkadaşlar parasını verdikten sonra her türlü yaparlar küçük bi bölgeye yaptırıcaksanda çok şişme morarma olmaz ben tam kaş ekimi yaptırdım o yüzden 4-5 gün şişlik ve morluk vardı ama sonrasında geçti..şimdi de yeni yeni çıkmaya başlıycaklar uçları görünüyo ama tabi daha 1.5 ay oldu yaptıralı bişey belli değil bi kaç ay sonra tam oturur diye düşünüyorum ozaman yine foto koyarım..

cnm slm.ben yeni katıldım aranıza,,bende kaş ektirmek istiyorum ama ondan önce bi araştırma yapmak istedim.sen yaptırmışsın galiba,şimdi nasıl memnunmusun??? ve hangi doktora yaptırdın..?

cnm slm.ben yeni katıldım aranıza,,bende kaş ektirmek istiyorum ama ondan önce bi araştırma yapmak istedim.sen yaptırmışsın ,,şimdi nasıl memnunmusun??? ve hangi doktora yaptırdın..?

valla arkadaşlar parasını verdikten sonra her türlü yaparlar küçük bi bölgeye yaptırıcaksanda çok şişme morarma olmaz ben tam kaş ekimi yaptırdım o yüzden 4-5 gün şişlik ve morluk vardı ama sonrasında geçti..şimdi de yeni yeni çıkmaya başlıycaklar uçları görünüyo ama tabi daha 1.5 ay oldu yaptıralı bişey belli değil bi kaç ay sonra tam oturur diye düşünüyorum ozaman yine foto koyarım..

cok begendım güle güle kullan.bende düşünüyorum.nekadar fiyata yaptırdın öğrenebilirmiyim.

merhaba kızlar ben ekimi yaptıralı 4 ay oldu ama özet geçmek gerekirse ilk 15 gün gibi bir süre insan içine çıkamıyorsun yüzündeki morluk ve şişliklerden ötürü..enseden saçlarının arasından kaşa ekilecek kökleri alıyorlar orasıda şakır şakır kanadı benim 1 gün boyunca..bu kadar zor bir işlem olucağını düşünmemiştim ben çok ama çok pişman oldum baştan da diyorlarki 45 dakkalık basit bi operasyon..ama ben akşam 7 de girdim 11de çıktım odadan..kaç kere mola verdiler..o kadar da iyi bir yer olmasına rağmen yeni yeni anlıyorum başıma gelenleri..ensem öyle kanarken bandaj bile yapmadan saçlarımı üzerine kapatıp beni öylece gönderdiler klinikten..Allahtan annem yanımdaydı ve hemşire kendisi..hemşire olmasına rağmen şok oldu böyle bir duruma..lokal anestezi altında bişey hissetmiyosun diyolar..ama o lokal anestezinin iğnesi zaten kaşına yapıldığı için onun acısından başka bişey hissetmene gerek kalmıyo zaten sedyeye yapışıyosun..
bunun dışında şimdi aynaya baktığımda yoğun ve gür kaşlarım yok..onunda nedeni sık ekim yapamamaları çünkü doku bütünlüğü bozuluyormuş..ben ilk görüşmeye gittiğimde nasıl istersen öyle yaparız demelerine rağmen lokal anesteziyi yedikten sonra sık ekim yapamıyoruz zaten uzayanlar boşlukları doldurucak dedi kadın ve şok oldum..tamam böyle bişey olabilir ama sedyedeyken mi söylenir bu durum baştan söyle ki bilerek yatalım oraya..yani şuanda bolukları kapatmak için far sürüyorum..işleme de 2500 lira ödedim..ama birde şu var ben sıfır kaş bir insandım yani 2 tel kaşım vardı o yüzden bu işlemi yaptırmaya mecburdum..eğer ufak tefek boşluklarınız varsa hiç kendinizi üzmeyin bu işlemede kalkışmayın çünkü cidden kolay bi operasyon değildi benim için..

merhaba kızlar ben ekimi yaptıralı 4 ay oldu ama özet geçmek gerekirse ilk 15 gün gibi bir süre insan içine çıkamıyorsun yüzündeki morluk ve şişliklerden ötürü..enseden saçlarının arasından kaşa ekilecek kökleri alıyorlar orasıda şakır şakır kanadı benim 1 gün boyunca..bu kadar zor bir işlem olucağını düşünmemiştim ben çok ama çok pişman oldum baştan da diyorlarki 45 dakkalık basit bi operasyon..ama ben akşam 7 de girdim 11de çıktım odadan..kaç kere mola verdiler..o kadar da iyi bir yer olmasına rağmen yeni yeni anlıyorum başıma gelenleri..ensem öyle kanarken bandaj bile yapmadan saçlarımı üzerine kapatıp beni öylece gönderdiler klinikten..Allahtan annem yanımdaydı ve hemşire kendisi..hemşire olmasına rağmen şok oldu böyle bir duruma..lokal anestezi altında bişey hissetmiyosun diyolar..ama o lokal anestezinin iğnesi zaten kaşına yapıldığı için onun acısından başka bişey hissetmene gerek kalmıyo zaten sedyeye yapışıyosun..
bunun dışında şimdi aynaya baktığımda yoğun ve gür kaşlarım yok..onunda nedeni sık ekim yapamamaları çünkü doku bütünlüğü bozuluyormuş..ben ilk görüşmeye gittiğimde nasıl istersen öyle yaparız demelerine rağmen lokal anesteziyi yedikten sonra sık ekim yapamıyoruz zaten uzayanlar boşlukları doldurucak dedi kadın ve şok oldum..tamam böyle bişey olabilir ama sedyedeyken mi söylenir bu durum baştan söyle ki bilerek yatalım oraya..yani şuanda bolukları kapatmak için far sürüyorum..işleme de 2500 lira ödedim..ama birde şu var ben sıfır kaş bir insandım yani 2 tel kaşım vardı o yüzden bu işlemi yaptırmaya mecburdum..eğer ufak tefek boşluklarınız varsa hiç kendinizi üzmeyin bu işlemede kalkışmayın çünkü cidden kolay bi operasyon değildi benim için..

çookkk geçmiş olsun tatlım. kaşlarının boyasız, kalemsiz şu andaki halinin fotosunu koysan keşke :) bi görsek nasıl olduğunu :KK34:

benim de kaşlarım seyrek, bir ara da acyip dökülmüştü. dr. eczanede yapılan bir losyon vermişti. düzenli sürünce ibrahim tatlıses gibi kaşlarım olmuştu. aldırıyordum, ilaç kullanmaya devam ettiğim sürece hemen cıkıyordu. ilacı birkaç kere daha yaptırdım, bıraktım.

şimdi yine seyrek ama ben ektiremem; çok cesaret isteyen bir iş bence. sizi tebrik ediyorum, umarım çok güzel olur kaşlarınız :nazar: yeni fotoğraflarını eklerseniz biz de görelim..

selam
losyonun içeriğini öğrenebilirmiyim canım, annemin dokuldu kasları badem yağı sarımsak yağı sarımsağın kendisi neler denedik olmadı :KK43: kaş kıran gibi. doktora gittik verdiği losyondan hiç memnun kalmadık :KK43: umarım bulabilirsin karışımın içerigini :KK43:(((( şimdiden teşekkurler

cnm merhaba öncelikle geçmiş olsun. bende senin gibi kaşsızım yani toplasan 40 kaş telim vardır. ekim yaptırmayı düşünüyorum ali beyi araştırıyordum. sen şu anda menunmusn tam? çektiğin acılara değdimi? acaba ektiren herkestemi öyle kanama felan oluor?
haklsın önce istediğiniz gibi denipte sonradan olumsuz bişey söylediklerinde insan sinir olur senin yerinde olsaydım sedyeden kalkardım valla. ne demek önce sık ekime tmm deyipte vazgeçemyecek duruma gelince aslında şöyle yok böyle demek. işte varya güvenebilecek bir yer arıyorum ve işini güzel yapan.
cnm ali beyin ekii yaptı demişsin kendisi girmedimi ekime? birde kaç greft ektirdin hatırlıyormusn?bu arada bi resim daha eklersen güzel olur far sürmediğin bir resim.. aslında resimelrde kaşların güzel duruyor :KK34:

Son düzenleme:
cnm merhaba öncelikle geçmiş olsun. bende senin gibi kaşsızım yani toplasan 40 kaş telim vardır. ekim yaptırmayı düşünüyorum ali beyi araştırıyordum. sen şu anda menunmusn tam? çektiğin acılara değdimi? acaba ektiren herkestemi öyle kanama felan oluor?
haklsın önce istediğiniz gibi denipte sonradan olumsuz bişey söylediklerinde insan sinir olur senin yerinde olsaydım sedyeden kalkardım valla. ne demek önce sık ekime tmm deyipte vazgeçemyecek duruma gelince aslında şöyle yok böyle demek. işte varya güvenebilecek bir yer arıyorum ve işini güzel yapan.
cnm ali beyin ekii yaptı demişsin kendisi girmedimi ekime? birde kaç greft ektirdin hatırlıyormusn?bu arada bi resim daha eklersen güzel olur far sürmediğin bir resim.. aslında resimelrde kaşların güzel duruyor :KK34:

ali bey kendisi girmedi canım ekibi yaptı..sedeyeden de kalkamazdım çünkü greftleri almışlardı artık ve kaşımada lokali vermişlerdi..kanama evet olur ensede herkeste çünkü aynı yöntemle alınıyor..ama benim canımda tatlıdır biraz ağrı eşiğim düşüktür o yüzden bana ağır bir işlem gibi gelmiş olabilir..şu anda operasyonun üzerinden 8 ay geçti..ama alttaki kalıcı makyajım hala silinmediği için çok sinirim bozuk..ondan kurtulmaya çalışıyorum resimde bu yüzden ekleyemiyorum..
ekilen kaşların yönleri düzelmeye başladı..ama uzamaları hala devam ediyor haftada bir kesmek gerekiyo yoksa çalı süpürgesi gibi olur..kaçar greft ekildiğini inanki hatırlamıyorum çünkü çok heyecanlıydım o esnada..birde kaşıma lokal yapıp beni o halde odada tek başıma bırakıp yemek yemeye gittikleri içinde çok sinirliydim..sonuçta hastana lokal anestezi veriyosun belki alerji olucak bişey olucak bi kişinin yanımda kalması gerekiyodu..beni yarım saat yalnız bıraktılar çok sinir oldum..orada yaptırmanıda tavsiye etmem..

X