Göz Makyajı Kaş ekimi yaptırdım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
cnm cevabın için teşekkür ederim. valla gülermisin ağlarmısın? demek seni yanlız bırakıp yemeğe gittiler? varya aslında sağlık bakanlığına şikayette bulunsan yeridir. senden duyduklarımdan sonra orayı kafamdan sildim zaten. aklımda bir iki yer var ama bilemiyorum yaa. herkes kendi reklamını öyle güzel yapıyorki...neyse bakıcaz artık kalbim mantığım beni nereye götürecek. bu aralar yaptıramicam zaten. teşekkürler tekrar bb
ali bey kendisi girmedi canım ekibi yaptı..sedeyeden de kalkamazdım çünkü greftleri almışlardı artık ve kaşımada lokali vermişlerdi..kanama evet olur ensede herkeste çünkü aynı yöntemle alınıyor..ama benim canımda tatlıdır biraz ağrı eşiğim düşüktür o yüzden bana ağır bir işlem gibi gelmiş olabilir..şu anda operasyonun üzerinden 8 ay geçti..ama alttaki kalıcı makyajım hala silinmediği için çok sinirim bozuk..ondan kurtulmaya çalışıyorum resimde bu yüzden ekleyemiyorum..
ekilen kaşların yönleri düzelmeye başladı..ama uzamaları hala devam ediyor haftada bir kesmek gerekiyo yoksa çalı süpürgesi gibi olur..kaçar greft ekildiğini inanki hatırlamıyorum çünkü çok heyecanlıydım o esnada..birde kaşıma lokal yapıp beni o halde odada tek başıma bırakıp yemek yemeye gittikleri içinde çok sinirliydim..sonuçta hastana lokal anestezi veriyosun belki alerji olucak bişey olucak bi kişinin yanımda kalması gerekiyodu..beni yarım saat yalnız bıraktılar çok sinir oldum..orada yaptırmanıda tavsiye etmem..

benim de kaşlarım seyrek, bir ara da acyip dökülmüştü. dr. eczanede yapılan bir losyon vermişti. düzenli sürünce ibrahim tatlıses gibi kaşlarım olmuştu. aldırıyordum, ilaç kullanmaya devam ettiğim sürece hemen cıkıyordu. ilacı birkaç kere daha yaptırdım, bıraktım.

şimdi yine seyrek ama ben ektiremem; çok cesaret isteyen bir iş bence. sizi tebrik ediyorum, umarım çok güzel olur kaşlarınız :nazar: yeni fotoğraflarını eklerseniz biz de görelim..

Merhaba. Ben şu meşhur losyonunuzun tarifini öğrenebilir miyim? gerçekten çok merak etim ve mutlaka aynısından temin etmek istiyorum. S:KK16:öylerseniz gerçekten çok mutlu olcam teşekkürler.. :)

arkadaşlar biliyorum bu soruların cevapları verilmiştir ama bütün yorumları okuyamadım,bana özetle bu işlemin ortalama ne kadar olacağı en ağrısız morluksuz ve şişsiz yöntemin ne olacağını bide bu işlem yapılırken makyaş yapmanın ne bilim kalem far kullanmanın zararı olup olayacağını bilen varsa yazabilir mi? yaptırmak istiyorum ancak göz bölgesi olduğu için azıcık korkuyorum açıkcası :KK1:

benim de kaşlarım seyrek, bir ara da acyip dökülmüştü. dr. eczanede yapılan bir losyon vermişti. düzenli sürünce ibrahim tatlıses gibi kaşlarım olmuştu. aldırıyordum, ilaç kullanmaya devam ettiğim sürece hemen cıkıyordu. ilacı birkaç kere daha yaptırdım, bıraktım.

şimdi yine seyrek ama ben ektiremem; çok cesaret isteyen bir iş bence. sizi tebrik ediyorum, umarım çok güzel olur kaşlarınız :nazar: yeni fotoğraflarını eklerseniz biz de görelim..
merhaba acaba o kullandığın ilacın adı neydi canım paylaşır mısın

Kaş ekimi yaptırmayı dusunuyorum onerebilcegiz bi doktor varmı ben esteworld le dora hospital arasında kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim :-)

ali bey kendisi girmedi canım ekibi yaptı..sedeyeden de kalkamazdım çünkü greftleri almışlardı artık ve kaşımada lokali vermişlerdi..kanama evet olur ensede herkeste çünkü aynı yöntemle alınıyor..ama benim canımda tatlıdır biraz ağrı eşiğim düşüktür o yüzden bana ağır bir işlem gibi gelmiş olabilir..şu anda operasyonun üzerinden 8 ay geçti..ama alttaki kalıcı makyajım hala silinmediği için çok sinirim bozuk..ondan kurtulmaya çalışıyorum resimde bu yüzden ekleyemiyorum..
ekilen kaşların yönleri düzelmeye başladı..ama uzamaları hala devam ediyor haftada bir kesmek gerekiyo yoksa çalı süpürgesi gibi olur..kaçar greft ekildiğini inanki hatırlamıyorum çünkü çok heyecanlıydım o esnada..birde kaşıma lokal yapıp beni o halde odada tek başıma bırakıp yemek yemeye gittikleri içinde çok sinirliydim..sonuçta hastana lokal anestezi veriyosun belki alerji olucak bişey olucak bi kişinin yanımda kalması gerekiyodu..beni yarım saat yalnız bıraktılar çok sinir oldum..orada yaptırmanıda tavsiye etmem..

Canim merhabalar, kaş ekiminle ilgili yazdigin tum yorumlarini okudum. Merak ettigim ilk şey, ekimden sonra kaslarinin yuzde kacinin ciktigi. Aradan vakit gecmis, bazen ekilenlerin hepsi tutmuyormus diye duydum. Ben kavisli kaslarimi duze cevirmek icin kalici makyaj yaptirdim fakat berbat yaptilar. Yani hic kas olmayan bolgede makyaj var ve yapay duruyor. Kendi kaslarim var ve sık fakat ben o ciplak bolgeye yaptirmak istiyorum. Simdilerde fue denen bir yontemle aliniyormus donör killar ve kesik yara olmuyormus diye duydum. Neyse en cok merak ettigim sey etkilenlerin hepsi kaldi mi yuzde kaci dokuldu? Yardimci olursan cok cok sevinirim

Suan ne durumda acaba?? Bende uclarda seyreklik var dusunuyordum ama tamamen vazgectim tirstim acikcasi..

Tatlim neden dogal kas doldurma teknigini yaptirmadin kas aralarini dovmeyle dolduruyorlar ya ondan?

Arkadaslar ben yeni üye oldum buraya baya eski yorumlar ama acil bilgiye ihtiyacım var kaş ekimi için konya da bildiğiniz iyi bi yer var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim?

Uzun süredir konuşulmuyor bu konu üzerinde sanırım ama ben de deneyimlerimi paylaşmak istedim. Çünkü zehir zemberek geçen bi haftadan sonra yaptırmayı düşünenler bir kez daha düşünsün derim :KK43:

Şöyle ki ben de uzun süredir düşünüyor ve araştırıyordum. Kafaya öyle takmıştım ki herşeyi göze almış gibiydim.bugün 8 gün oldu yaptıralı. İlk başta dendi ki yok ise gidersiniz yok normal hayata dönersiniz filan öyle bişey yok. O kan pıhtılarinin deri parçacıklarınin olduğu kaşlarla sis ve mor gözlerle ben normal hayata devam edemedim ayrıca kendimden de tiksindim.

4.gunden sonra Şakaklarda ve kök alınan saç bölgesinde ağrılar başladı. Yüzüstü yatamıyorsunuz sırt üstü de.ayrica uykuda kaslarıma bi zarar verir miyim diye rahat uyku da yok. Ha sonuç şimdilik benim için memnun edici değil. Çok tuhaf geliyor bana. Bundan sonra zaten dökülme aşaması. Bir yıl sonra ne olacağını göreceğim.

Ben çok önerilen Alper tuncele yaptırdım. Ama sadece hekim bey delik açma işlemini yaptı diğer tüm işlemler yardımcı ekip tarafından yapıldı.

Başka merak ettiğin bişey olursa cevaplarım. Kendi doktorumu önerebilmem için sonucu görmem lazım ama zaten kendisi de yaptı sayılmaz dediğim gibi sadece delik açma işlemini yaptı
Evet oda kötü işlemi doktorun kendisi yapmalı bende esye wordle görüştüm dün 3.500 fiyat verdiler türkiyeye fue tekniğini getiren doktor falan dedi ne kadar doğru bilmem çok güvenmedim. Senin anlattığın baya ciddi bir işlem kaş kontürüde çok yapay napsam bilmiyorum

Ben de 3500 lira verdim. Çok mu büyük sıkıntın? Bi de kök alınan saç bölgesinde benim hep elim. Uzayana kadar beklicem. Kontur kadar yapmacık durmaz heralde ama işte sıkıntıları var. Dikine dikine filan duruyor. Olumlu yorum yapmadım farkındayım ama her tarafını bilip öyle karar vermek lazım.

Ben de 3500 lira verdim. Çok mu büyük sıkıntın? Bi de kök alınan saç bölgesinde benim hep elim. Uzayana kadar beklicem. Kontur kadar yapmacık durmaz heralde ama işte sıkıntıları var. Dikine dikine filan duruyor. Olumlu yorum yapmadım farkındayım ama her tarafını bilip öyle karar vermek lazım.
Ya aslında çok büyük bir sıkıntım yok çom düz kaşlarım biraz kavis şekil için yaptırmak istiyorum yoksa az değil kaşlarım yeterli kontör yaptırıyorum oda 1000 tl ve yapay duruyo o yüzden biraz oturduğunda resim gönderirsen sevinirim

Canım benim dökülme çoktan gerçekleşti çok az bi miktarı kaldı çok doğru sonuç vermez senin için. Dediğim gibi bir yıla kadar tamamlanırmış geri çıkması.keske bu aşamaları geçmiş biri yardımcı olsa

Kızlar dün akşam itibariyle kaş ekimi yaptırdım..Dr. ali mezdeği'nin ekibine..benim küçüklükten beri kaşlarım seyrekti son 3-4 yılda daha da kötü bir hal aldı..öncelikle şunu söyliyim benim gibi kaşsız değilseniz bu işe bence hiç girmeyin çünkü çok zor bi işlem..ben tam kaş ekimi yaptırdım baya bi kalın oldu (tabi eski haline göre) rahatça şekil verebilmek istedim artık...o yüzden yaptırmışken kalın yaptırdım..şu anda kaşlarımda minik minik kırmızılıklar var ve lokal anestesiden dolayı baya bi şiş durumda..15 gün sonra bu ektiği kaşlar dökülücekmiş ve 2 ay sonra esas kaşlar çıkmaya başlıycakmış..merak ettiğiniz bir şey varsa cevaplarım..:KK37:
Merhaba,
Rahatsız ediyorum ama 2011 yılında kaş ekimi yaptırdığınızı yazmışsınız. Şu andaki durumunu ve tavsiye edip etmediğinizi öğrenebilir miyim lütfen. Şimdiden teşekkür ederim.

X