KARIN GERME DOKTOR SEÇİMİ 2023

Fiyat soran arkadaşlar gerçekten uygulama yapılacak bölgeye ve yapılan işleme göre fiyat değişiyor benim operasyonum biraz farklıydı sağlık açısından da olması gerekiyordu doku zedelenmesi vardı ve kaslara yapışmıştı o yüzden fiyat bilgisi vermem çok doğru olmaz

Ameliyat olalı bugün 6 gün oldu ve kesinlikle harika hissediyorum dikiş ağrısı kesinlikle hissetmedim hissetmiyorum da hatta nişantaşında gezinme şansım bile oldu çok fazla ayakta kalamıyorum sadece oda ödemlerden kaynaklı
Çok geçmiş olsun, kurtuldunuz . Darısı başıma☺️

ankara orhan erbaş’tan fiyat aldım. Bel bölgesi lipo ve karın germe. Merak edene özel mwsajla bilgi verebilirim. Nuri Battal güven vermişti ancak 3000 tl muayne ücreti varmış. Fiyatı o şekilde veriyormuş. Açıkcası çok yüksek geldi. Ameliyat fiyatı da kafamda canlandı resmen 😬

ankara orhan erbaş’tan fiyat aldım. Bel bölgesi lipo ve karın germe. Merak edene özel mwsajla bilgi verebilirim. Nuri Battal güven vermişti ancak 3000 tl muayne ücreti varmış. Fiyatı o şekilde veriyormuş. Açıkcası çok yüksek geldi. Ameliyat fiyatı da kafamda canlandı resmen 😬
Ankara da kesinlikle Dr Hasan Kütükoğlu tavsiye ederim. Orhan erbaş gibi birçok doktorla iletişime geçtim ama iyi ki Hasan beyi tercih etmişim. Her konuda bilgili öncesi ve sonrası hep yanınızda olan ilgisini hep belli eden canım doktorum🙏🏻

Ankara da kesinlikle Dr Hasan Kütükoğlu tavsiye ederim. Orhan erbaş gibi birçok doktorla iletişime geçtim ama iyi ki Hasan beyi tercih etmişim. Her konuda bilgili öncesi ve sonrası hep yanınızda olan ilgisini hep belli eden canım doktorum🙏🏻
Merhaba tavsiyeniz için teşekkür ederim. Hemen görüşeceğim. Bana özelden dikiş ve göbek deliğimizi atabilir misiniz? Ben bu ıkı bölgeye göre karar vereceğim. Şimdiden teşekkürler ☺️

Geçmiş olsun canım. Ben de dr. Kanduludan randevu aldım ve çok korkuyorum, süreçten biraz bahseder misin?🙏 Bbl de yapıldı mı? ❤️
Merhaba görüştünüz mü dr kandullu ile. Ben asistanı aracılığıyla fiyat aldım. Çok kararsızım. Rakam çok yüksek sonuçtan memnun kalmazsam kesin depresyona girerim.

Merhaba ani bir şekilde karın germe ve lipo ameliyatı olmaya karar verdim .Yeni bir karar olduğu için çok araştırma yapamadım ama olabilecek en kısa sürede olmak istiyorum .
İntagramdan gördüğüm bazı isimler var .
Aysun Bölükbaşı Mamak 10000 usd
Mete Aksu 12000usd
Mert Demirel 75.000
Berker büyükgüral 6200 Euro
Zekeriya kul 80.000TL

Bu doktorlarla ilgili tecrübesi olan varsa yazabilir

Merhaba ani bir şekilde karın germe ve lipo ameliyatı olmaya karar verdim .Yeni bir karar olduğu için çok araştırma yapamadım ama olabilecek en kısa sürede olmak istiyorum .
İntagramdan gördüğüm bazı isimler var .
Aysun Bölükbaşı Mamak 10000 usd
Mete Aksu 12000usd
Mert Demirel 75.000
Berker büyükgüral 6200 Euro
Zekeriya kul 80.000TL

Bu doktorlarla ilgili tecrübesi olan varsa yazabilir mi
Doktora karar verdiniz mi acaba ,

Merhaba tavsiyeniz için teşekkür ederim. Hemen görüşeceğim. Bana özelden dikiş ve göbek deliğimizi atabilir misiniz? Ben bu ıkı bölgeye göre karar vereceğim. Şimdiden teşekkürler ☺️
Rica ederim 😊 şu an 6 haftalık ameliyatlıyım ödemlerim tam anlamıyla geçmedi. Sizi yanıltmak istemem Doktorumun Instagram sayfasında paylaştıklarına bakarsanız daha net olur. Drhasankutukogluclinic görseller için bu sayfasından da bakabilirsiniz.

Merhaba görüştünüz mü dr kandullu ile. Ben asistanı aracılığıyla fiyat aldım. Çok kararsızım. Rakam çok yüksek sonuçtan memnun kalmazsam kesin depresyona girerim.
Görüştüm, beni her anlamda çok rahatlattı endişelerimi giderdi ama fiyat biraz yüksek argonplasma da eklenince 12k yı buldu lipo+bbl🫠

Geçmiş olsun canım. Ben de dr. Kanduludan randevu aldım ve çok korkuyorum, süreçten biraz bahseder misin?🙏 Bbl de yapıldı mı? ❤️
Merhaba, bende Dr. Kandulludan randevu almak istiyorum. Fiyati ne kadar sizde?

X