KARIN GERME DOKTOR SEÇİMİ 2023

Merhaba,
Hangi doktorda oldunuz bilgi verebilir misiniz? Ben de eylül ekim gibi olmak istiyorum, doktor arastiriyorum da. Tesekkürler simdiden

Merhaba ani bir şekilde karın germe ve lipo ameliyatı olmaya karar verdim .Yeni bir karar olduğu için çok araştırma yapamadım ama olabilecek en kısa sürede olmak istiyorum .
İntagramdan gördüğüm bazı isimler var .
Aysun Bölükbaşı Mamak 10000 usd
Mete Aksu 12000usd
Mert Demirel 75.000
Berker büyükgüral 6200 Euro
Zekeriya kul 80.000TL

Bu doktorlarla ilgili tecrübesi olan varsa yazabilir mi
Hangi doktorda oldunuz acaba memnun kaldınız mı çok geçmiş olsun bu arada 💐

Rica etsem banada gönderir misiniz bende İzmir’de bakıyorum fiyatlar nasıl bilgisi olan varmı

Arkadaşlar bende 13 temmuzda karın germe ve lipo olacak istanbulda olacağım umarım sıkıntısız atlatırım sıkıntı yaşayan varmı acaba birde ne kadar sürede ayaklanabildiniz

15 gün sonra masa başı işime başlamak zorunda kaldım , efor sarfetmesemde ciddi yoruldum. Şuan 35 gün olmasına rağmen dik yürüyemiyorum , bayram sonrası ortapediye görüncem. Ama sonuç için tüm bu sıkıntılara değer, asla endişe etme , sıkıntılar bunlar ve gerçekten kabulüm , geçicek çünkü biliyorum. Enfeksiyon vs olmasın yeter

Ayaklanm kısmı ameliyatın ertesi günü , wc ye destekle
1. Haftadan sonra ağır kaldırmamak hızlı hareket etmeme koşuluyla her işimi kendim yaptım. Çok yavaş ama. Nefes nefese kalıyorsun ve gerginlikten yapamıyorsun zaten. 3 haftadan sonra zaten işe basladığım için karnımı zorlamadan her işimi yapıyorum, hafif çanta taşımak , saçımı taramak , ayyakkabı giymek gibi. İlk hafta ayağıma çorap giyemedim de yazma gereği duydum😄

Merhaba bende doktor araştırıyorum, istanbuldayım. Özelden yazabilir misiniz doktorları. Teşekkür ederim.

Heyecanla yorumlarınızı bekliyorum, inşallah çok rahat atlatırsınız. Ne kadar fiyat verdi doktor? Özelden de yazabilirsiniz. Teşekkür ederim
Ameliyat olalı bugün 6 gün oldu ve kesinlikle harika hissediyorum dikiş ağrısı kesinlikle hissetmedim hissetmiyorum da hatta nişantaşında gezinme şansım bile oldu çok fazla ayakta kalamıyorum sadece oda ödemlerden kaynaklı

X