KARIN GERME DOKTOR SEÇİMİ 2023

winwin7

Nirvana
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2009
96
47
Merhaba ani bir şekilde karın germe ve lipo ameliyatı olmaya karar verdim .Yeni bir karar olduğu için çok araştırma yapamadım ama olabilecek en kısa sürede olmak istiyorum .
İntagramdan gördüğüm bazı isimler var .
Aysun Bölükbaşı Mamak 10000 usd
Mete Aksu 12000usd
Mert Demirel 75.000
Berker büyükgüral 6200 Euro
Zekeriya kul 80.000TL

Bu doktorlarla ilgili tecrübesi olan varsa yazabilir mi

Son düzenleme:
Bu anormal fiyatları gördükçe iyi ki 12 yıl önce bu operasyonları olmuşum diyorum. Bence düzgün araştırın. Instagramda bu operasyonları çok çok uygun fiyata yapan 40 bin civarı hatta daha da ucuza yapan klinikler var. Hepsi de plastik cerrah.. Ekonomik çöküşten cesaret alan hastalardan haksız kazanç sağlayan fiyatlar. Siz buradaki doktor isimlerine bakıp da bunlara gitmeyin. Diye diye dilimde tüy bitti.

ben dün Estethica dan meme kucultme + karın icin fiyat aldım piyasanın yarısı neredeyse orayla da bi görüşün derim

Bende 4 yil once karin germe yag aldirma islemi yaptirdim. Cok memnunum hala.
Yağ aldırma sadece göbek ve bel çevresine mi oldunuz acaba bende düşünüyorum karın germe lipo göğüs büyütme ve biraz bbl istiyorum kollarımada lipo istiyorum ama benim kombine istediğim için doktora karar veremedim bir türlü hangi doktora oldunuz acaba birde karnınız nasıl suan şişkinlik bombe falan var mı dikiş izleri nasıl kusura bakmayın çok sordum ama uzun vade geçmiş birilerinin deneyimlerine ihtiyacım var ☺🙏

Doktor çok önemli,elinin hafifliği,işinde profesyonel olması.fiyattan önce doktor araştırmak bence daha iyi olur.doktorun hakkındaki yorumlar,şikayet sitelerine kadar araştırın.Ankara da çok iyi doktorlar var.40 bin ve üzeri değişiyor.

Merhaba ani bir şekilde karın germe ve lipo ameliyatı olmaya karar verdim .Yeni bir karar olduğu için çok araştırma yapamadım ama olabilecek en kısa sürede olmak istiyorum .
İntagramdan gördüğüm bazı isimler var .
Aysun Bölükbaşı Mamak 10000 usd
Mete Aksu 12000usd
Mert Demirel 75.000
Berker büyükgüral 6200 Euro
Zekeriya kul 80.000TL

Bu doktorlarla ilgili tecrübesi olan varsa yazabilir mi
Doktora karar verebildiniz mi

Bu anormal fiyatları gördükçe iyi ki 12 yıl önce bu operasyonları olmuşum diyorum. Bence düzgün araştırın. Instagramda bu operasyonları çok çok uygun fiyata yapan 40 bin civarı hatta daha da ucuza yapan klinikler var. Hepsi de plastik cerrah.. Ekonomik çöküşten cesaret alan hastalardan haksız kazanç sağlayan fiyatlar. Siz buradaki doktor isimlerine bakıp da bunlara gitmeyin. Diye diye dilimde tüy bitti.
Merhaba siz kimde olmuştunuz önerebileceğiniz doktor var mı

X