Anket Kardeşler arası yaş farkı sizce kaç olmalı?

kardeşler arası yaş farkı sizce kaç olmalı?

• Ankete Katılan
    255
benim bu ay 1 yasını bitircek bi oğlum war, halen emziriyorum. ikinci çocuk oğlum 3,5-4 yasındayken dogsun dıorum.. yasımda 31 olcak bi kaç ay sonra. 3,5-4 yaş aralıgının ne gıbı guzellıklerı ve zorlukları var ? bi tavsiyeniz olur mu bana ?

3 ideal.. Ablamla 3 kardeşlerimle 8 yaş fark var aramızda ama kardeşlerimle daha arkadaş gibiyiz :) Yine de 3 ideal diyorum.

benim çocuklarım arası 11 yaş felan. kızım bana oğlumun bakımında çoook yardımcı oldu, şimdide hala öyle. benim işim olduğu zaman kimi oynatıyor, kimi uyutuyor. buda bana çok yarıyor.

Ben de 3 YAŞ diyenlerdenim. Hatta şu an hamileyim ve oğlum doğduğunda -ilk oğlum tam 3 Yaşında olacak. Yani aynı ay doğum tarihleri özellikle erkek Olmasını çok istemiştim. Birbirlerine destek olurlar diye Allah kalbime göre verdi

Arkadaşlar çoğunluk yorumlar hep çocuklara göre. Yani "aralarında 2-3 yaş olsun arkadaş gibi olurlar" ya da "çocuğun psikolojisi açısından 3 yaş daha iyi" gibi... peki annenin psikolojisi nolacak? Anne psikolojisi açısından çocukların arası kaç yaş olmalı? Ben 5 yaş filan fark olsun diye düşünüyorum. Tabi şu an yeni bebeği olan biri olarak yazıyorum. Belki ilerde fikrim değişir...

Yaş aralığı 3 iyi bence
Bende 1.5 yaş ve 5 yaş aralığı var
1.5 çok azdı 5 te çok oldu:))

Ya benimkileri arası 17 yaş olcak şartlar böyle oldu sorun olurmu

X