Bir Kaç Ürün Tavsiyesi

ertug77

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2023
29
8
33
hayırlı günler.
başlıktan da anlaşılacağı üzere bu üç konuda tecrübelere ihtiyacım var. benim için hamilelikte gerçekten gerekli ve kullanışlı olan şeyleri almak önemli. sadece bir kaç ay kullanacağım ve çok da gerekli olan şeyleri tercih etmiyorum.

1) örneğin anne yanığı beşik hakkında aklımda şöyle bir tane model var. İndir org zoom webp

yatağın altına girmesi ve yatağa bitişik olması açısından güzel diye düşündüm. çünkü yatak odamız çok geniş değil. yatağın altına girmeyecek şekilde olanlar alanı baya baya daraltacak. bebek bu tarz anne yanı beşiklerinde 1 sene kadar falan yatabiliyor sanırım.

2) katlanabilir küvet hakkında burada bazı yorumları okumuştum çok kullanışlı değil gibisinden ama katlanır olması özelliği beni ayrı cezbediyor açıkcası. evimiz çok büyük olmadığı için ihtiyacımız olmadığı zamanlarda katlanıp kaldırılabilir olması avantaj olacak. kovadan su damladığını veya döküldüğünü de yazmıştı bazıları. düzenli bir şekilde kullanan annelerden o yüzden tekrar olumlu olumsuz yorum bekliyorum =)

bahsettiğim set şu: İndir org zoom (1) webp

bu setteki file yeterli mi yoksa daha sonrası için tekrar başka file almak gerekli mi? bebek oturmaya başlayınca daha sonrası için file gerek olmaz diye düşünüyorum.

3) kanguru. bez şeklinde olanlarda mevcut ama onların bir yerden sonra bebek için zor olduğunu okumuştum. bel destekli kangurular o yüzden daha sağlam ve kullanışlı gibi geliyor. tabi bir taraftan kaba durmuyor değil. özellikle ilk bir kaç ay için belki kanguru çok uygun olmayabilir diye düşünüyorum. bebeğin içerisinde kaybolması ve kaba olduğu için rahatsız olması açısından.

yorum ve tecrübeleriniz için şimdiden teşekkür ederim. =)

X