Karatay Diyeti! Sende Katil sende zayifla!

I

İnşallah canım senin nasıl gidiyor devam ediyor musun?
Evet canım İsveç diyetimim onuncu günün deyim. Yedinci günümdeyken 82 kg dım 3.5 kg vermişim. Küçük oğlum tartımı kırdı şimdiki kilomu bilmiyorum. Regl oluyorum ve davul gibi şiş hissediyorum kendimi kilo aldım gibi :KK43:

Evet canım İsveç diyetimim onuncu günün deyim. Yedinci günümdeyken 82 kg dım 3.5 kg vermişim. Küçük oğlum tartımı kırdı şimdiki kilomu bilmiyorum. Regl oluyorum ve davul gibi şiş hissediyorum kendimi kilo aldım gibi :KK43:
Bende regli oldum ilaçlardan gecikti bide her yerim şiş şiş ondandir kilo bende öyle hissediyorum

Geç oldu biraz kızlar ama
Uyanınca 1 bardak limonlu ılık su
Sabah 11.00
15 tane zeytin
Peynir
2 yumurtalı yarım kaşık tereyağlı pastırmalı yumurta
1 adet kivi
Marul
Maydanoz
Yeşilçay

Geç oldu biraz kızlar ama
Uyanınca 1 bardak limonlu ılık su
Sabah 11.00
15 tane zeytin
Peynir
2 yumurtalı yarım kaşık tereyağlı pastırmalı yumurta
1 adet kivi
Marul
Maydanoz
Yeşilçay
Bnde sabah sucuklu yumurta zeytin bir tane de muz yedim bugün temizlik yaptım içim geçti şimdi bir tane havuç elma yedim baktım olmuyor bir kase de mercimek çorbası içiyorum

Bnm de adetim bitmek üzere şişkinlik geçti ilk günler çoktu şimdi pek kalmadı

Ögle arası
5 tane ceviz 5 tane fıstık
Akşam menüsü 18:00
8 tane köfte(ekmekiçi koymadım)
1 tane tavada cızbız domates
Bir kase yoğurt
Bol yeşilikli limonlu salata
Turp

Uyanınca
1 su bardağı ılık su
Sade Türk kahvesi
Sabah menüsü
15 tane zeytin
Tereyağlı 2 yumurta
Yarım domates
1 kivi
4 dilim mandalina
3 dilim portakal
Marul
Maydanoz
4 ceviz 6 tane fıstık
Yeşilçay

Selam kızlar
İsveç diyeti serüvenim sona erdi. 13 günlük diyeti tartıda 4.5 kg eksi ile tamamladım. Şimdi karatay tipi beslenmeye başlıyorum sonuç ne olacak bakalım.
Bu arada boyun 163 ve 81 kiloyum o_O

X