Karatay Diyeti! Sende Katil sende zayifla!

İyi akşamlar cnm bn sabah zeytin peynır sucuklu yumurta yaptım gayet tok tutu ara da kuru uzum ile kayısı çekirdeği yedim akşam bulgur pilavı mercimek çorbası bir kase yogurt bide kuşbaşılı menemen tarzı birşey yedim gayet tok tuttu hatta iştahım kesildi diyebilirim ama az önce bir elma mandalina hurma yedım bugun kacrdım ama yarun daha dıkkatlı olcam😁😉
Afiyet olsun canim yarın daha dikkat edersin :stop::KK6:

Kızlar merhaba
Spor yapıyor musunuz. Hangi sporla ilgileniyorsunuz
[/QUOTE]
Merhaba canım yürüyüş yapıyorum vakit oldukca

Acaba evde egzersiz programı ise yarar mı
[/QUOTE]
Düzenli yapılınca yarar tabikide canım bedenini hareket etiriyon sonucta vucudunda sıkılaşır

[/QUOTE]
Denicem cnm akşam menülerde ne var bn patlıcan yogurtlucam bol salata ve tavuk soteledım
[/QUOTE]
Afiyet olsun yoğurtlu ıspanak yemegi mercimek corbası yapıyorum canım

Denicem cnm akşam menülerde ne var bn patlıcan yogurtlucam bol salata ve tavuk soteledım
[/QUOTE]
Afiyet olsun yoğurtlu ıspanak yemegi mercimek corbası yapıyorum canım
[/QUOTE]
Afiyet olsun cnm vermeye başladın mı Bn artık çöl acıkmıyorum mesala sabah herşeyi yerdim şimdi çoğu şeyi yemeden kalkıyorum sofradan

Afiyet olsun cnm vermeye başladın mı Bn artık çöl acıkmıyorum mesala sabah herşeyi yerdim şimdi çoğu şeyi yemeden kalkıyorum sofradan
[/QUOTE]
2,5 kilo vermisim canım sabah akşam kahvaltisini doyana kadar yapıyorum akşama kadar acıkmıyorum bende

2,5 kilo vermisim canım sabah akşam kahvaltisini doyana kadar yapıyorum akşama kadar acıkmıyorum bende
[/QUOTE]
Ne kadar sürede verdın cnm maşallah devamı gelir inşallah

Tunaydın canım kimse yazmıyor diye benimde yazasim gelmiyor canım napiyon nasil gidiyor diyet
Teşekkür ederim canım biraz grıp oldum ama diyeti bırakmadım sadece fazla hareket edemedim bugün bolca yürüyüş yaptım sabah kahvaltısında 2 tane haşlanmış yumurta biraz zeytin ve peynir 3 fincan çay içtim

X