Piercing, Hızma Kararsızım

Yetmedi tragus deldirdim ben suanki halı bu sağ kulağım sol kulağımda halka küpeler duruyor taşlı sallantılı olan :) tragus hiç acımadı ben çünkü tragus deldirirken dilimi de deldirdim

Eklentiler

• IMG_20200711_212641.jpg
    IMG_20200711_212641.jpg
    98 KB · Görüntüleme: 50
Ya çok güzel duruyor. Canımı çektiriyorsunuz hep böyle. 😍
Tragus küpeyi sipariş vernistin yeni geldi gerçekten büyük durmuyor degilmi :)
Benim en sevdiğim piercing dilim tragus helix ve göbek göbeği en sona çünkü arada sıvı geliyor normal diyorlar :KK43:

Tragus küpeyi sipariş vernistin yeni geldi gerçekten büyük durmuyor degilmi :)
Benim en sevdiğim piercing dilim tragus helix ve göbek göbeği en sona çünkü arada sıvı geliyor normal diyorlar :KK43:
Bence gayet güzel. Güle güle kullan. Canım yanmayacak olsa çok istiyorum da şu an olanlardan bile çok çektim ilk zamanlar korkuyorum. 😔 Göbekle ilgili bilgim yok maalesef.

Bence gayet güzel. Güle güle kullan. Canım yanmayacak olsa çok istiyorum da şu an olanlardan bile çok çektim ilk zamanlar korkuyorum. 😔 Göbekle ilgili bilgim yok maalesef.
Teşekkürler canım ben deldirirken hiç acı çekmedim spreyle uyusturdu sonrasında anlamadım hiç gerçekten ama alerji durumun var ise aman dikkat derim

Deldirecekseniz serin havaları beklemenizi ve en azından gümüş küpe takmanızı tavsiye ederim kızlar. Ve bol bol onarıcı krem sürün 1hafta.

Aaa üzüldüm canım kötü olmuş tekrar denemeye de korkarsın kapandimi delik takılı değil degilmi simdi
Yok yok kapanmadı, dayandım bir şekilde çıkarmadım. Enfeksiyon değil de 1 sene boyunca zaman zaman şiddetli ağrı yaptı. Küpelerimi her değiştirişimde özellikle. Geçen aylarda karantinada evdeyiz diye piercinglerimi çıkarıp birkaç hafta takmadım. Sürekli üstüne yatmak bir süreden sonra zorluyor çünkü beni. Neyse taktığımda yine epey acıdı. İyi şimdi ama yenilerinden korkuyorum işte.

Yok yok kapanmadı, dayandım bir şekilde çıkarmadım. Enfeksiyon değil de 1 sene boyunca zaman zaman şiddetli ağrı yaptı. Küpelerimi her değiştirişimde özellikle. Geçen aylarda karantinada evdeyiz diye piercinglerimi çıkarıp birkaç hafta takmadım. Sürekli üstüne yatmak bir süreden sonra zorluyor çünkü beni. Neyse taktığımda yine epey acıdı. İyi şimdi ama yenilerinden korkuyorum işte.
Çıkartma canım 1 küpe al ve sürekli takılı olsun canım bende değişim yaparken çok acıdı geçti ama bugün daha iyi benimde zonklama oldu

Cerrahi çelikten piercinglerim var, onlar hep takılı zaten. İşte karantinada çkardım bi, 6-7 aydır duruyordu.
Benim normal kupeye çeliğe filan alerjim vardı cerrahi çelik bende alerji yapmadı bana benimde takiliydi değiştiririm şimdiki tragusta tragus a küpe takmak zor kulak meme diye

X