Piercing, Hızma Kararsızım

Gümüşçüm var güzel delen burnumu ve 2ci deliklerimi ona deldirmiştim yine oraya gidicem cnm
.
Kurumasın yeni açılan delikler. Bol bol krem sür ve takılan küpeyi oynat. Kıkırdağa önce minik halka küpe tak delindikten sonra. Arkası vidalı ya da kıkırdak küpeleri başta çok yara yapıyor. Hatta kardeşimde kistik bir oluşum meydana geldi ve geçmiyor düşün. Güle güle kullan. Umarım istediğin gibi olur. ☺️

.
Kurumasın yeni açılan delikler. Bol bol krem sür ve takılan küpeyi oynat. Kıkırdağa önce minik halka küpe tak delindikten sonra. Arkası vidalı ya da kıkırdak küpeleri başta çok yara yapıyor. Hatta kardeşimde kistik bir oluşum meydana geldi ve geçmiyor düşün. Güle güle kullan. Umarım istediğin gibi olur. ☺
Şaşırdım risklerinin bu kadar olduğunu bilmiyordum minik halka gümüş küpe alırım yada titanyum vardı bende onu takarım sterilize edip bakımınıda düzgün yaparsam enfeksiyon olmaz inş

Cuma günü deldirdim ilk 2 gün kıkırdagım cok acıdı hala üzerine yatamıyorum bilgi olsun diye atıyorum belki arkadaşlar konumu takip ederse sonucunda görsün :) sağ kulagımda helixle beraber 4 delik
Sol kulak 3lü

Eklentiler

• IMG_20200511_193349.jpg
    IMG_20200511_193349.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20200511_193342.jpg
    IMG_20200511_193342.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 53
Cuma günü deldirdim ilk 2 gün kıkırdagım cok acıdı hala üzerine yatamıyorum bilgi olsun diye atıyorum belki arkadaşlar konumu takip ederse sonucunda görsün :) sağ kulagımda helixle beraber 4 delik
Sol kulak 3lü
Geçmiş olsun. Çok güzel olmuş. Güle güle kullan.
Fotoğraflara bakıp içleneyim biraz, belki bana da cesaret gelir deldiririm devamını. 😅

Sol kulak 3lü
Ayrıca üçlüleri muntazam aralıkla delmişler. Süper olmuş. Benim üçüncüyle ikincinin arası daha yakın oldu maalesef.

Ayrıca üçlüleri muntazam aralıkla delmişler. Süper olmuş. Benim üçüncüyle ikincinin arası daha yakın oldu maalesef.
Taşlı olanlara helixin olduğu tarafa digerleride sola :) kombin yapmak istedim :)

Eklentiler

• Screenshot_20200511_194641_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200511_194641_com.android.chrome.jpg
    29,3 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_20200511_194628_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200511_194628_com.android.chrome.jpg
    17,3 KB · Görüntüleme: 44
Sürüyorum canım bakımlarını ihmal etmiyorum kızımıda deldirdim 2 yasında olanı onada sürüyorum :)
Oy kıyamam ona. 😘 Küçükken deldirince iyi oluyor ama, hem hatırlamıyorsun hem de büyüyünce daha çok korkuluyor. Ben anneme keşke 3-5 tane daha deldirseydin küçükken, şimdi böyle uğraşmazdım diyorum. 😄

Oy kıyamam ona. 😘 Küçükken deldirince iyi oluyor ama, hem hatırlamıyorsun hem de büyüyünce daha çok korkuluyor. Ben anneme keşke 3-5 tane daha deldirseydin küçükken, şimdi böyle uğraşmazdım diyorum. 😄
Belki istemiycek ilerde belli olmaz.
Ben aşıklısıyım böyle piercing filan 🤭

Ay harika olmuş canım. Halka küpe takmışsın beni dinleyip. Anestol krem zonklamaya iyi gelir.Bactroban da hem iyileştirici hem antibiyotik krem. Kombinlerin de çok güzel olmuş maşallah. Güle güle kullan. 😍🤩💞

22 yaşında istanbulda hemde istiklal de alt dudagimin altına piercing yatırmıştım bende..bizim buralarda yoktu daha..abowww neler demişlerdi görenler..1 sene taktim sonra sıkıldım..şuan tesetturluyum..nereden nereye :halay:

Ay harika olmuş canım. Halka küpe takmışsın beni dinleyip. Anestol krem zonklamaya iyi gelir.Bactroban da hem iyileştirici hem antibiyotik krem. Kombinlerin de çok güzel olmuş maşallah. Güle güle kullan. 😍🤩💞
Çok teşekkür ederim evet seni dinleyip halka aldım titanyum alerji yapmasın diye maşallahı var bugün dahada iyi acısı.
Sadece krem sürerken zonkluyor anlık gwçiyor ilk zaman baya uzun sürdü zonklaması.
Yaa begendinmi kombini ben de halka olarak devam ettiriyim dedim umarım kulagımda güzel dururlar geriye kargoyu beklemek ve bu süre zarfında da iyileşmeye bakıyorum
Yatarken bant yapıştır oynamasın. Canın yanmasın☺
Banda gerek kalmadı hiç oynamadı gayet iyi :) önerilerin için çok ama çok teşekkür ederim minnetarım

22 yaşında istanbulda hemde istiklal de alt dudagimin altına piercing yatırmıştım bende..bizim buralarda yoktu daha..abowww neler demişlerdi görenler..1 sene taktim sonra sıkıldım..şuan tesetturluyum..nereden nereye :halay:
22 imde deldirdim burnumu akrabalarda yoktu gören bir şaşırmıştı burna :) şimdide kulagıma takıyorlar umrum degil

Çok teşekkür ederim evet seni dinleyip halka aldım titanyum alerji yapmasın diye maşallahı var bugün dahada iyi acısı.
Sadece krem sürerken zonkluyor anlık gwçiyor ilk zaman baya uzun sürdü zonklaması.
Yaa begendinmi kombini ben de halka olarak devam ettiriyim dedim umarım kulagımda güzel dururlar geriye kargoyu beklemek ve bu süre zarfında da iyileşmeye bakıyorum

Banda gerek kalmadı hiç oynamadı gayet iyi :) önerilerin için çok ama çok teşekkür ederim minnetarım
.
Rica ederim canım. Daha nice güzel kombinlere inşallah 🤗

Kızlar titanyum halka bana yaramadı şişti kulağım bende ilk takılan küpeden taktım ağrısı kesildi dün şişliğide azaldı altınmı takmalıyım iyileşene kadar

Eklentiler

• IMG_20200516_130604.jpg
    IMG_20200516_130604.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 69
X