Onkoloji - Kanser ve Türevleri Kanser....!

Cok gecmis olsun janet
Bildigim kadariyla sassy akilli ilac kullaniyor , ama 4.evre nedir inan bir bilgim yok , bi onunla yazis istersen
Acil sifa diliyorum , Allah cocuklarina ve sizlere bagislasin insallah

Cümlelerime nasıl başlayacağımı bilmiyorum 4 aydır ölü gibiyim. Çevrenizde hiç 30lu yaşlarında akciğer kanseri 4.evresinde olup da kurtulan var mı?
Bir umut var mı? Akıllı ilaç ile kurtulan var mı? Bu lanetin bir çözümü var mı?
Geçmiş olsun ,
Amcam son evredeydi ,
Önce Kemoterapi aldı ,
Geriledi .
Şu an ilaç tedavisinde çok şükür.
Doktor ilacını da azalttı hatta . Vücut temizlendi diyebilirim.
Amcam herşeyine çok dikkat etti ,
Yediğine , bulunduğu ortamına vs.

Cok gecmis olsun janet
Bildigim kadariyla sassy akilli ilac kullaniyor , ama 4.evre nedir inan bir bilgim yok , bi onunla yazis istersen
Acil sifa diliyorum , Allah cocuklarina ve sizlere bagislasin insallah
Amin çok teşekkür ederim. Bir profla görüştük 2 ay ömrü kalmış dedi diğerleri ömrünü uzatmak için belki br ihtimal işe yarar dediler. Çok çaresiziz keşke güzel konuşsalar da umud olsa. Sassyye de çol geçmiş olsun dilerim inşallah tez vakittr iyileşir

Geçmiş olsun ,
Amcam son evredeydi ,
Önce Kemoterapi aldı ,
Geriledi .
Şu an ilaç tedavisinde çok şükür.
Doktor ilacını da azalttı hatta . Vücut temizlendi diyebilirim.
Amcam herşeyine çok dikkat etti ,
Yediğine , bulunduğu ortamına vs.
Ya öyle mi? Amcanız kaç yaşındaydı acaba? Çok sevindiö böyle haberler duymak ne de güzel

Amin çok teşekkür ederim. Bir profla görüştük 2 ay ömrü kalmış dedi diğerleri ömrünü uzatmak için belki br ihtimal işe yarar dediler. Çok çaresiziz keşke güzel konuşsalar da umud olsa. Sassyye de çol geçmiş olsun dilerim inşallah tez vakittr iyileşir
İnsallah
Ya peki fark edilmedi mi erken donemde ? Teshis mi gec kondu , cok acı gercekten
Daha dun aklima gelmistin , ne zamandir yok bebegiyle takiliyor herhalde demistim meger neler yasiyormussun , cok uzuldum gercekten , dilerim ise yarar akilli ilac

Cümlelerime nasıl başlayacağımı bilmiyorum 4 aydır ölü gibiyim. Çevrenizde hiç 30lu yaşlarında akciğer kanseri 4.evresinde olup da kurtulan var mı?
Bir umut var mı? Akıllı ilaç ile kurtulan var mı? Bu lanetin bir çözümü var mı?
Rabbim acil şifa versin.

Çok geçmiş olsun.
Allah acil şifalar versin..
Ablamın Kp 75 yaşında şuanda kemoradyo gördü tedavi işe yaramış çok ufak bir leke kalmış onuda ameliyat ile alacaklar.
işte arkadaşlar yaşlı insanların şansı burda. Maalesef bu illet gençleri iyileştirmiyor ama yaşlı insanlar iyileşiyor neden bilemiyorum.
İnsallah
Ya peki fark edilmedi mi erken donemde ? Teshis mi gec kondu , cok acı gercekten
Daha dun aklima gelmistin , ne zamandir yok bebegiyle takiliyor herhalde demistim meger neler yasiyormussun , cok uzuldum gercekten , dilerim ise yarar akilli ilac
Ah ah öksürük vardı ama gitmemiş üşüttüm diye ihmal etmiş sonra nefes alamamaya başladı bir baktık ki tahliller parçalar hepsi kanseri gösteriyor maalesef. Hem de son evre. Maalesef hayatımız alt üst oldu 2019 hiç iyi gelmedi bize :KK43:
Biz öğrendiğimizde 59 yaşındaydı :)
Şimdi 61 :)
Allah hayırlı uzun ömür versin :)
Çok geçmiş olsun.. Rabbim şifa versin inşallah...
Allah şifa versin, ailesine bağışlasın.
Çok geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum abinize. :dua:
Hepiniz sağolun arkadaşlar belki birinizin duası kabul olur inşallah iyi olur.

işte arkadaşlar yaşlı insanların şansı burda. Maalesef bu illet gençleri iyileştirmiyor ama yaşlı insanlar iyileşiyor neden bilemiyorum.

Ah ah öksürük vardı ama gitmemiş üşüttüm diye ihmal etmiş sonra nefes alamamaya başladı bir baktık ki tahliller parçalar hepsi kanseri gösteriyor maalesef. Hem de son evre. Maalesef hayatımız alt üst oldu 2019 hiç iyi gelmedi bize :KK43:

Hepiniz sağolun arkadaşlar belki birinizin duası kabul olur inşallah iyi olur.
Mesaj tekrari

Rabbim acil şifalar versin
Çok geçmiş olsun allahtan ümit kesilmez
Moral vermeye çalışın biliyorum hiç kolay değil ama elinizden geleni yapın, beslenmesine dikkat edin alkali ve şekersiz ortamda kanser hücresinin çoğalamadığını söylüyorlar, temiz ortamlarda bulundurmaya gayret edin tedavisinin yanında. Allah yardımcınız olsun inşallah

X