Onkoloji - Kanser ve Türevleri Kanser....!

Basiniz sagolsun konu eskiymis ama.alttaki duzenlemenizi gördüm
Babam da ayni sebepten vefat etti bize evresi söylenmemisti ama gerek kemoterapi gerek radyoterapi gerekse akıllı ilaç hepsi denendi son kemoterapiden sonra toparlanamadi. :KK43:
Rabbim abinize de rahmet etsin kalanlar icin zor gercekten hele ki yaşı 36 imis :KK43:

Başınız sağolsun, yaşayacağınız en büyük acı bu oldum dilerim, daha büyüğünü göstermesin.

Sigara üretimi komple yasaklansa keşke, narkotik maddeler ile aynı muameleyi görse! Yazık bu canlara, geride kalanlara...

Çok zor çok gencecikmiş bir de
Babam 4.evreydi o da iki ayda vefat etmişti
Üç gün yoğun bakımda yattı ben yanına gitmiştim on dklığına konuşamıyordu
Sırtın mı ağrıyor hortum mu acıtıyor sonda da sıkıntı mı var herşeyi saydım gözleriyle hayır dedi
O zaman cokmu yorgunsun baba iyi değilsin sanki dedim yine gözleriyle evet dedi bana
İyi olacaksın dedim
Belki ağrıları hafifler diye dua okumaya başladım bir anda nefesi kesiliverdi
Benim canım babam benim gelmemi beklemiş gibi yanımda can verdi
Bunu okuyan yakınını kaybeden her kim varsa Allah'tan rahmet diliyorum mekanları cennet olsun
Rabbim mübarek bayram günlerinde dualarımızdan haberdar eylesin hepsini de inşallah
😔😔😔😔😔😔

Çok zor yaşayan bilir... Sımsıkı sarılıyorum size, başınız sağ olsun. Mekanı cennet olsun. Allah size, çocuklarına sağlık sıhhat huzur versin. Elbet sonsuz bi zamanda kavuşacaksınız.

Sırtın mı ağrıyor hortum mu acıtıyor sonda da sıkıntı mı var herşeyi saydım gözleriyle hayır dedi
O zaman cokmu yorgunsun baba iyi değilsin sanki dedim yine gözleriyle evet dedi bana
İyi olacaksın dedim
Bunu okuyan yakınını kaybeden her kim varsa Allah'tan rahmet diliyorum mekanları cennet olsun
Rabbim mübarek bayram günlerinde dualarımızdan haberdar eylesin hepsini de inşallah
😔😔😔😔😔😔
nur ıcınde yaatsın kac yasındaydı babanız

İyi olacaksın dedim
😔😔😔😔😔😔
Benim babam da akciğer kanseri içim acıdı mesajınızı okuyunca☹️☹️☹️

Evet ve maalesef hala içiyor.
nasıbmı bılmıyorum kımıde doksan yasına dek ıcıyor bısey olmuyor..benım tanıdıklarımı sıgara ve tutunu tabırı caızsse ıcmıyor yıyor..hastalık olmuyor..vucudun musaıt olmasıda neden belkı..acıl sıfalar ınsallah su an nasıl durumu

X