Kanal tedavisi görenler bakabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mutsuzum2017

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2017
567
-658
38
Merhaba kizlar

Ben 3 haftadir kanal tedavisi görüyorum. Dişim apseli, her hafta diş doktoruna gidiyorum dişe kanal tedavisi yapip ilac koyuyor kapatiyor. Ama dis etimde apse kücülmuyo :KK43: suan hala cok agrim var ve cekilmesinden korkuyorum cünkü ön tarafimda

Hiç 3 hafta süren kanal tedavim olmadı. Tek seferde yapıp kapattılar. Apse kanalla geçiyor muymuş? Sinirleri alınan diş ölü diş olduğu için rengi koyulaşır.

Hiç 3 hafta süren kanal tedavim olmadı. Tek seferde yapıp kapattılar. Apse kanalla geçiyor muymuş? Sinirleri alınan diş ölü diş olduğu için rengi koyulaşır.
Tek seferde nasil yaptilar acaba. Seninde dislerinde oldumu acaba koyulasma

Tamam diş kökünde iltihap oluyor. Diş etinde şişlik yapıyor. benim de olmuştu. Birkaç seans gitmiştim kanal için.
Evet kanal tedavisi gördugum disin ustunde sislik var sendedemi oyleydi cnm? Affedersin ama irin de cikti icinden. Kac seans gitmjstin acaba?

Geçen hafta devlette gittim. Kanal olacak dedi yaptı dolgusunu kapattı yolladı. 2 hafta sonra da üzerine kaplama olacak.
Apseyi kurutmadan ağrınız geçmez ki, antibiyotik vermeleri gerekiyordu bence de. Benim apseli olanlarda tedavi yapmadılar hiç. Farklı doktorlar. Önce antibiyotik ile tedavi edip sonra işlem yaptılar.

Geçen hafta devlette gittim. Kanal olacak dedi yaptı dolgusunu kapattı yolladı. 2 hafta sonra da üzerine kaplama olacak.
Apseyi kurutmadan ağrınız geçmez ki, antibiyotik vermeleri gerekiyordu bence de. Benim apseli olanlarda tedavi yapmadılar hiç. Farklı doktorlar. Önce antibiyotik ile tedavi edip sonra işlem yaptılar.
Suan ben cok saskinim bana antibiyotik felan verilmedi hemen tedaviye baslandi :KK43:

Apseli dişe kanal tedavisi olmaz yani olmamalı diye biliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X