Kafam Çok Karışık Sizce Ben mi Abartıyorum?

O zaman al arabayı ondan konu sahibi, gerekirse sürüş dersi al, kendin rahatçs git. Kocan senden uzak duruyorsa sende uzak dur. Çocuklar büyüsün, sen de işini gücünü ayarla bu asalağı koy kapının önüne. Evin maddi işlerine de fazla karışma, her ay eksiğe çıkıyorum diye elden para al. Çocuklarına birikim hesabı açtır. Bu adamın anladığı bu olur.
Hafta sonları kendisi ile çıkıyoruz şehir içinde sürüyorum ama tek başıma hiç çıkmadım daha. Ama ilerde onu yapacağım zaten

İki çocuğum var, ayrılsam ailem yok tek başıma iki çocukla hayat mücadelesi verecek gücüm yok.

Sen her şeyin altında bir şey arıyorsun diyecek cevabı biliyorum

Ortak edinilmiş eviniz, arabanız varsa kendinize bir düzen kurma ihtimaliniz olur belki diye ummuştum. Aldatıldığınızı ispatlarsanız ortak maldan pay almadan men ve tazminat hakkı da olabiliyor sanırım.

Evliliğinize devam edecekseniz; eşinize : "Yeter artık, ayrı gayrı yok; horlasan da aynı odayı paylaşacağız ve sen de doktor, burun bandı, fazla kilosu varsa verme, sigara tüketiyorsa azaltma vb çözümlerine başvuracaksın, böyle evlilik olmaz vb deyin.

Hafta sonları kendisi ile çıkıyoruz şehir içinde sürüyorum ama tek başıma hiç çıkmadım daha. Ama ilerde onu yapacağım zaten

Kuzum, zaten benzin vs çok yakıyor. Haftaiçi izin verme bundan sonra arabayla gitmesine. Toplu taşıma kullansın.

Birse iş yerine canım kocam yazılı çiçek sepetinden yazılı çikolata vs gönder. Ben senin yerinde olsam, iş yerine neler neler gönderir rezil ederdim bu herifi. Böyle alttan alttan o ortamını boz bunun.

Öyleyse senin kadar o da ödesin.
Bundan sonra öyle olacak
Kesinlikle abartmiyorsunuz. Yerinizde olsam ne mi yapardim sessizlige gomulur tek tek kanitlari toplar anasini aglatirdim. Ben kredi odeyecegim adam kadinlara servis yapacak yok oyle bir dunya. Esiniz cok net bir seyler karistiriyor.
bunu söyledim her şeyden bahane arıyodun kavga etmek için diyor beni manipüle etmeye çalışıyor. Benden 20 yaş küçük kız kaç yaşında adamım bana yakıştırdığın şeye bak diye üste çıkıyor.

Benim için aldatma tensel değildir.
İlla aşka, arzulara gerek yoktur.
İlgi alakasını, zamanını, emeğini başkaları için harcıyor ve bunu da gizli tutuyorsa; dışarıya bin verip evdekilere 10 getiriyorsa aldatmadır.
Kadın erkek farketmeksizin, değer önceliği değişmişse ister ailesi ister akrabası, kimse kusura bakmasın aldatmaktır.
Kelime anlamı zaten kandırılmak ve maalesef ki bu düpedüz öyle.
Ayrıca yalan dolan da var işin içinde, siz evdeki gözetmen bir anne gibi yaşıyor, onun dışarıdaki hayatını anlamaya çalışıyor o ise ergen oğul, sizden köşe bucak kaçıyor çifte oynuyor.
Yazık emeklerinize…

Ortak edinilmiş eviniz, arabanız varsa kendinize bir düzen kurma ihtimaliniz olur belki diye ummuştum. Aldatıldığınızı ispatlarsanız ortak maldan pay almadan men ve tazminat hakkı da olabiliyor sanırım.

Evliliğinize devam edecekseniz; eşinize : "Yeter artık, ayrı gayrı yok; horlasan da aynı odayı paylaşacağız ve sen de doktor, burun bandı, fazla kilosu varsa verme, sigara tüketiyorsa azaltma vb çözümlerine başvuracaksın, böyle evlilik olmaz vb deyin.
Sigara kullanımı çok fazla var kilosuda çok. Aslında bakıldığında kimse dönüp bakmaz dersiniz ben ondan 12 yaş küçüğüm 50 küsür yaşında ama boğazından ne sigaradan vaz geçmiyor. Burun bandı denedik onlarda yapışmadı bile hiç faydası olmadı.

Sigara kullanımı çok fazla var kilosuda çok. Aslında bakıldığında kimse dönüp bakmaz dersiniz ben ondan 12 yaş küçüğüm 50 küsür yaşında ama boğazından ne sigaradan vaz geçmiyor. Burun bandı denedik onlarda yapışmadı bile hiç faydası olmadı.

Aman bırak konu sahibi, horlasın dursun. Ağız diş sağlığı bozulur, dişleri çürür, ağzı kokar etrafındakiler kaçar. Ne iyiliğini düşünüyorsun bunun, bırak sürünsün.

Kuzum, zaten benzin vs çok yakıyor. Haftaiçi izin verme bundan sonra arabayla gitmesine. Toplu taşıma kullansın.

Birse iş yerine canım kocam yazılı çiçek sepetinden yazılı çikolata vs gönder. Ben senin yerinde olsam, iş yerine neler neler gönderir rezil ederdim bu herifi. Böyle alttan alttan o ortamını boz bunun.
Nasıl bozayım adam odasını yemekhaneye çevirmiş. Şimdi salonda arsız arsız vidio izliyor. Gidip hesap sormamak için zor tutuyorum

Bundan sonra öyle olacak

bunu söyledim her şeyden bahane arıyodun kavga etmek için diyor beni manipüle etmeye çalışıyor. Benden 20 yaş küçük kız kaç yaşında adamım bana yakıştırdığın şeye bak diye üste çıkıyor.

Sucunu bastirmak icin bunu yapiyor cunku adam asci sapkasinda bile yalan soyleyen bir adam alismis artik bu duruma. Hic ona bir sey soylemeyin. Kredi falan odemeyin odesin, arabayi da alin siz kullanin. Sonra safa yatin hicbirseyin farkinda degilmis gibi yapin ve her detayi toplayin. Sonra vurun tekmeyi anasini aglatin. Ha tavsiye degildir ama ben olsam butun ailesine ve cevresine yaptiklarini ilan eder rezil ederdim. Paraniza sahip cikin ev giderlerine falan hic karismayin bu surede.

Horlama nedenlerinin en başta gelen ikisine sahip eşiniz. Yatağınız onun kilosunu desteklemeye yetersiz kalıyor muhtemelen, boynu da tuhaf bir açı alıyordur yatarken. Bu da horlamasını arttırır. Yastığını değiştirin, boynunu destekleyen, kafasının ağırlığıyla hemen düşmeyen bir yastık denesin. Sırt üstü değil de yan yatması da hafifletir horlamasını.

Çocuklarla, sizinle yürüyüşe çıkmaya teşvik etme ihtimaliniz var mı ?

Horlama nedenlerinin en başta gelen ikisine sahip eşiniz. Yatağınız onun kilosunu desteklemeye yetersiz kalıyor muhtemelen, boynu da tuhaf bir açı alıyordur yatarken. Bu da horlamasını arttırır. Yastığını değistirin, boynunu destekleyen, kafasının ağırlığıyla hemen düşmeyen bir yastık denesin. Sırt üstü değil de yan yatması da hafifletir horlamasını.

Çocuklarla, sizinle yürüyüşe çıkmaya teşvik etme ihtimaliniz var mı ?
Adam elinden gelse tuvalete bile gitmeyecek kadar üşengeç

Bundan sonra öyle olacak

Bak sennn,eşiniz çok iyi bir manipülatör. Aralarında bir şey olmasa bile kesinlikle yol yapıyor kendine.Madem bu kadar masum,neden yalan söylüyor o zaman?O şapkayı alıp......, neyse.

Adam elinden gelse tuvalete bile gitmeyecek kadar üşengeç
Yok o öyle değil de:)
Alacağı olduğunda gayet verici canım, gururu okşanıyor güzel sözler duyuyordur o yemekler, alıp bırakma için.
Hatta çabalıyor, yeni tarifler arıyordur onları daha da etkilemek adına.
Güzel hoş zaman geçiriyor, kendinden 20 yaş küçüklerin belki abisi belki x beyi olarak duygusal tatmine ulaşıyor.
Teneşir paklar misali, sizden alamayacağı her şeyi başkalarında tatbik ediyor.

Boşanmayın okey ama atın kapıya.
Kimi doyuruyorsa donunu da o yıkasın, horlamasını o çeksin.
Ayrı yaşayın en azından, ciddiyetinizi görsün.
Kendini değiştirmediği, sağlığına dikkat etmediği ve bu andropozlu hallerine çare aramadığı, size hakettiğinizi vermediği sürece de yoluna baksın.
Gidebileceğiniz ihtimali yerleşsin içine.

X