SEVGILIM BENI ALDATIYOR MU

Merhaba sevgilim benim patronum 4 yıllık bir ilişkimiz var is yerinde kimse bilmiyor onu çok kıskanıyorum her seferinde de ister istemez dile getiriyorum en son yaşadığımız olayı anlatım aynı iş yerinde çalışan bi kadın var evli onunla aynı katta çalışıyor sevgilimin peşinden ayrılmıyor ne zaman gitsem odasında gülüyor herseyi sormaya gidiyor 2 sene önce onun hakkında uyarmıştım o olamaz böyle bisey evli ve benim bakabilecegim biri deil deyince konu kapandı ki haklı aslında kilolu ve kısa boylu güzel bir kadın deil
Benim için konu burada bitti. ❌ Zorba ve kötü kalplisiniz. 🖐

Merhaba sevgilim benim patronum 4 yıllık bir ilişkimiz var is yerinde kimse bilmiyor onu çok kıskanıyorum her seferinde de ister istemez dile getiriyorum en son yaşadığımız olayı anlatım aynı iş yerinde çalışan bi kadın var evli onunla aynı katta çalışıyor sevgilimin peşinden ayrılmıyor ne zaman gitsem odasında gülüyor herseyi sormaya gidiyor 2 sene önce onun hakkında uyarmıştım o olamaz böyle bisey evli ve benim bakabilecegim biri deil deyince konu kapandı ki haklı aslında kilolu ve kısa boylu güzel bir kadın deil neyse esas konu şu sıralar sevgilimle daha samimi olduğunu hissediyorum mesela izne çıkmıştım geri geldiğimde bu kadın sevgilime trip atıyordu hatta beni şunu ona sor bunu sor diye odasına yönlendirmeye çalıştı odasına gittiğimde bu kadında geldi sevgilimde tripliydi ona karşı ve morali bozuktu kadına sorduğumda sizin aranız mi bozuk diye yo hersey yolunda normal dedi hatta o gün sevgilime mesaj attım seni çok seviyorum sana güveniyorum diye bu mesaj sonrası yanına çıktım.Odasına girdim baktım yine morali çok bozuk çok kötü hissettim kendimi sonrasında bu kadın yüzünden kızdım ne bu samimiyet böyle bisey olamaz sen yüz vermesen bu kadar rahat davranamaz diye odasini aşağı almasını istedim kadına söylenmiş aşağı geç diye ama geçmek istemiyor kesinlikle şuan onunla konuşmuyorum son zamanlarda benden iyice uzaklaştı 1 ay ayrı kaldık sonrasında barıştık çok özlediğini söyledi ve yine aramız bozuldu 1 hafta oldu.Beni çok darliyorsun artık sıkıldım bu durumdan ne olacaksa olsun felan dedi bende dayanamadım tamam bitirelim o halde dedim bitirdikten bir gün sonra kendi odasının olduğu kata çıkmadı sevkiyat kısmına gitti diğer binaya kadından uzaklaştı bir sonraki gün biseyleri bahane ederek bende o bölüme gittim ama ben oraya gelince o kadının olduğu binaya geçti düşünmüştüm ki kadından kaçıyor kaçtığı kişi benmişim buna da çok üzüldüm şuan kadınla daha yakınlar iş için olduğunu söylese de kadın benden kıskanıyor odasına gitsem ters ters bakıyor benimle yakinlassin çekemiyor sizce bunlar normal mi
tekstil atölyesinde mi çalışıyorsunuz

Adam sizden soğumuş olmalı... İdare edebildiği kadar eder yeter ki siz isteyin hani... Aynı iş yerinde gizli kalmak en fazla 1 sene olabilir diye düşünüyorum. Acaba bu gizlilik sırf sizin için mi geçerli? başka gizlilerde olabilir mi?

kilolu ve kısa boylu güzel bir kadın deil neyse
Siz çok guzelsiniz ya.. pehhh
Ayrica siz,sevgili olarak patronunuzla takılırken ; sizin tabirinizlele kilolu, çirkin ve kısa boylu kadın yuvasını kurmuş çoktan.
Hatta adam sizden baymis özetle. 4 yılda sır gibi saklanmissa bu ilişki ; adam evlidir kuvvetle muhtemel,yahut aynı kurumdan biriyle daha görüşüyordur.
Kadının ise umrunda değil bence,adam sizden biktigi için b.ku kadına atma çabası içerisindesiniz sanki🤷

Adam sizden soğumuş olmalı... İdare edebildiği kadar eder yeter ki siz isteyin hani... Aynı iş yerinde gizli kalmak en fazla 1 sene olabilir diye düşünüyorum. Acaba bu gizlilik sırf sizin için mi geçerli? başka gizlilerde olabilir mi?
Peki ya 45 yaşındaki adam da evli ise🤔

boşanıcam zaten hayatım evde yan yana bile gelmiyoruz, çocuklar az daha büyüsün sabret gel bakayım buraya mmmmuah
Yaşlar 30'a 45, 4 senedir gizli saklı yürütülen bir ilişki denklemi kurduğumuz zaman, adamın çok yüksek bir oranda evli olduğu sonucu ortaya çıkıyor. Büyük ihtimalle konu sahibi linç yememek için bazı detayları vermedi 🙂

Gizli olma sebebi henüz evlilik gibi bi karar almadık elbette açıklayacağız ama yaşı benden büyük ailem sıkıntı yapacağı için ben istemedim son zamanlarda da bu tarz kıskançlıklar olunca tereddüt ediyorum benim yaşım 30 o 45

26 yaşında başlamış bir ilişki, adam evli olduğu için aile ve çevre onaylamıyor. Bu yüzdende 4 yıldır gizli saklı ilişki yürütüyorsunuz.
Sizin gibi genç, ama yaşlı patron meraklıları çok yuva yıkıyor. Kendinize gelmenizi dileğiyle.

Yaşlar 30'a 45, 4 senedir gizli saklı yürütülen bir ilişki denklemi kurduğumuz zaman, adamın çok yüksek bir oranda evli olduğu sonucu ortaya çıkıyor. Büyük ihtimalle konu sahibi linç yememek için bazı detayları vermedi 🙂
26 yaşında başlamış bir ilişki, adam evli olduğu için aile ve çevre onaylamıyor. Bu yüzdende 4 yıldır gizli saklı ilişki yürütüyorsunuz.
Sizin gibi genç, ama yaşlı patron meraklıları çok yuva yıkıyor. Kendinize gelmenizi dileğiyle.
aynen öyle valla harikasınız kızlar :rapci: :süslü:

Herifin evli olup, konu sahibinin de aldatıyor mu diye başlık atması da aşırı cringe😂

X