Kadinlarkulubu üyelerinin çok kültürsüz olması

burdaki cogu insan degisik aktive yapiyorlardir; kimisi tiyatro, kayak kaymak, dil egitimi görmek, tatillere gitmek.. bu saydiklarimiz hayat standardi yani bunu herzaman herkez zaten yapiyor bunlari yazmaya söylemeye ne gerek var? Bugün tuvalete kac kere gittigini de kimse yazmiyo?
Burda daha cok insan derdini anlatiyor yada fikir alisveris yapiyor.
Herhangi birisi yazmiski: kizim lösemi hastasi ..
Baska birisi de: ikizlerimi dogumda kaybettim..
Baskasi: 10 yildir hamile kalamiyorum...

Simdi siz gelip diyorsunuzki: kültürsüzsünüz..
Sizi sence burda kim ciddiye alir?

Öncelikle lütfen bana kızmayın bu konuya bir özeleştiri edasıyla yaklaşmanızı rica ediyorum. Son zamanlar kadınlar kulubunde fark ettiğim bir durum; kimse şiirden,sinemadan,kitaplardan bahsetmiyor. Aramızda golf oynayan bir arkadaşımızın olduğunu bile düşünmüyorum, maalesef şunu yazarken yüreğim parçalanıyor ama durum böyle. Konular hep destekli sütyen, elektrikli süpürge, kombi ısıtmıyor vs falan. Arkadaşlar lütfen kendimize gelelim. Mutluluk destekli sütyende değil, şiirlerde şarkılarda.
Daha sabah golf oynarken şiir okudum.:kahve:

Tenis var yüzme var onlar olmuyor muydu acaba ?
Golfle kültürün alakası neymiş
Sanat,tarih,edebiyat tamamda arkadaşın kültürlü ve entellektüel bakış açısı kore dizilerinden fırlama gibi geldi.
Daha neler görücek bu gözler :KK35:

Öncelikle lütfen bana kızmayın bu konuya bir özeleştiri edasıyla yaklaşmanızı rica ediyorum. Son zamanlar kadınlar kulubunde fark ettiğim bir durum; kimse şiirden,sinemadan,kitaplardan bahsetmiyor. Aramızda golf oynayan bir arkadaşımızın olduğunu bile düşünmüyorum, maalesef şunu yazarken yüreğim parçalanıyor ama durum böyle. Konular hep destekli sütyen, elektrikli süpürge, kombi ısıtmıyor vs falan. Arkadaşlar lütfen kendimize gelelim. Mutluluk destekli sütyende değil, şiirlerde şarkılarda.
golf mu ? kültürlü olmakla golf oynamanın ne alakası var ? ayrıca müziği, edebiyatı burada arıyorsanız asıl kültürsüzün kim olduğunu tartışmayalım isterseniz. kültürden bahseden biri olarak yaptığınız yazım yanlışlarına bakın önce. açtığınız konuda yazım hatası olmayan cümle yok. bu konunun şaka amaçlı açıldığını düşünüyorum ama yinede söylemek istedim :KK70:

X