Kadinlarkulubu üyelerinin çok kültürsüz olması

Ya Allah askina hangi kadin o saatte mesaj atar bu sekilde o cumlelerin sahibi erkek dikkatli okursan bikac yerden kendini ele veriyo canim benim
Bende illaki kadın demedimki
Üye belkide uyarmak amaçlı öyle açtı konuyu “kim yazdı” demek istediğim ironi aslanda
bazı üyelerimiz karşıdakinin kim olduğunun bilmeden tel nolarını özel hayatlarını anlatıyorlar

Bende illaki kadın demedimki
Üye belkide uyarmak amaçlı öyle açtı konuyu “kim yazdı” demek istediğim ironi aslanda
bazı üyelerimiz karşıdakinin kim olduğunun bilmeden tel nolarını özel hayatlarını anlatıyorlar
Anliyorum tatlim ama bu konuda oyle bisey yok baska konularda yazanlar vardir illa ki ama adam konu acmadan once konu basliklarina bakip cikip google da arastirip sonra geldi konu acti dun gece grip uyutmadi bende buraya sardim o yuzden diyorum tamam ozel hayatini anlatip numara veren vardir ama bu kisiye degil bundan eminim

Kendisi sahte evet ama anlatmak istediği gerçek geçen bi konuda da uyarı geldi yönetimden karşıdakinin kim olduğunun bilmeden özelinizi paylaşmayın diye
Kim yazdı cümlesi ironi zaten takılmayın
Yani tanımadığı kişiye özel bilgilerini verenler düşünsün, bu devirde.

Öncelikle lütfen bana kızmayın bu konuya bir özeleştiri edasıyla yaklaşmanızı rica ediyorum. Son zamanlar kadınlar kulubunde fark ettiğim bir durum; kimse şiirden,sinemadan,kitaplardan bahsetmiyor. Aramızda golf oynayan bir arkadaşımızın olduğunu bile düşünmüyorum, maalesef şunu yazarken yüreğim parçalanıyor ama durum böyle. Konular hep destekli sütyen, elektrikli süpürge, kombi ısıtmıyor vs falan. Arkadaşlar lütfen kendimize gelelim. Mutluluk destekli sütyende değil, şiirlerde şarkılarda.
Ben varim gülüm.. her kiş dağlara kayak kaymayi cok seviyorum ve cok eglenceli gecen sene isvicre de(yasadigim yer) bir hafta kayak tatili cok güzel gecmisti... ha bide pisiklet sürmeye bayilirim daha gecen hafta kendime yeni Elektrikli pisiklet aldim tavsiye ederim cokda iyi geliyo:))))

Evet gerçekten :KK70: mesela en kolay örnek dün bir konuda yorum yaptım.. Mutfak lavabosun da el yıkamam diye :KK70: bu benim tercihim öyle değil mi ? ama sen kendi evinde yıkıyorsundur buna da karışmam. Ama evimde kimseye mutfakta el yıkatmam saçma, hijyen kurallarına aykırı vs vs vs .. biri çıktı ne kadar acayipsiniz biri çıktı ne saçma biri çıktı neden nükleer atık mı ? biri çıktı yok konuşmak için konuşuyorsunuz hayır işin ilginç yanı bana bunu diyenleri kib liyorum fakat bakıyorum gene de ceza almıyorlar :KK70: o zaman bu nasıl adaletli sistem ? :KK70: diye sorarım kendi kendime :KK70:

sen mutfakta el mi yıkıyorsunuz ayak mı yıkıyorsun abdest mi alıyorsun napıyorsan yap arkadaş ben mutfakta el yıkamam yıkatmam 2-2 daha 4 :KK70:

O konuya ben de daha vakıf olamadım :KK70: Ceza alma loopu tam nerede başlıyor? O kısım benim için de hala şu anda “sırlar kuşağı” :KK70:

Screenshot_20191202-024841~2.png

Öncelikle lütfen bana kızmayın bu konuya bir özeleştiri edasıyla yaklaşmanızı rica ediyorum. Son zamanlar kadınlar kulubunde fark ettiğim bir durum; kimse şiirden,sinemadan,kitaplardan bahsetmiyor. Aramızda golf oynayan bir arkadaşımızın olduğunu bile düşünmüyorum, maalesef şunu yazarken yüreğim parçalanıyor ama durum böyle. Konular hep destekli sütyen, elektrikli süpürge, kombi ısıtmıyor vs falan. Arkadaşlar lütfen kendimize gelelim. Mutluluk destekli sütyende değil, şiirlerde şarkılarda.
Golf oynamak kültürse....:))
Şiiri kitabı anladim da golf?

X