Kadinlarkulubu üyelerinin çok kültürsüz olması

tezgahtarnebahat

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2019
40
102
31
Öncelikle lütfen bana kızmayın bu konuya bir özeleştiri edasıyla yaklaşmanızı rica ediyorum. Son zamanlar kadınlar kulubunde fark ettiğim bir durum; kimse şiirden,sinemadan,kitaplardan bahsetmiyor. Aramızda golf oynayan bir arkadaşımızın olduğunu bile düşünmüyorum, maalesef şunu yazarken yüreğim parçalanıyor ama durum böyle. Konular hep destekli sütyen, elektrikli süpürge, kombi ısıtmıyor vs falan. Arkadaşlar lütfen kendimize gelelim. Mutluluk destekli sütyende değil, şiirlerde şarkılarda.

Ay bana kizacaksin gene ama napıyım şimdi
Kocisine de soyledinmi bunları
Hani su depremle ilgili atıp tutan
Öncelikle lütfen bana kızmayın bu konuya bir özeleştiri edasıyla yaklaşmanızı rica ediyorum. Son zamanlar kadınlar kulubunde fark ettiğim bir durum; kimse şiirden,sinemadan,kitaplardan bahsetmiyor. Aramızda golf oynayan bir arkadaşımızın olduğunu bile düşünmüyorum, maalesef şunu yazarken yüreğim parçalanıyor ama durum böyle. Konular hep destekli sütyen, elektrikli süpürge, kombi ısıtmıyor vs falan. Arkadaşlar lütfen kendimize gelelim. Mutluluk destekli sütyende değil, şiirlerde şarkılarda.

gel bacim golf oynayan biri olarak standardi biraz yukselteyim ben.. ama hayatin aci taraflarina, dertlerine, sorunlarina cozum bulmaya, cocuk sahibi olmaya, yuvasini kurtarmaya kimseyle konusamadiklarini danismaya geliyor millet buraya.. eglenceli oyunlu paylasimli kisimlari da olsa daha cok guzin abla modunda burasi.. sozluk'lere takilmani oneririm orasi ayri telden caliyor.

Hanımefendi benimle alıp veremediğiniz bir durum mu var acaba. Cevaplarınızda biraz kasıt seziyorum.
Ne münasebet... Gece gece polemik yaratma cabanizi peş peşe faake hesapla açtığınız konularinizin yaratıcılığını ayakta alkisliyorum :KK9:Yalnız sütyen ileri konularda da gececekmi on bilgi alabilirmiyim 😂😂

Arkadasim sizin memleket neresi? sudyensiz bakkala gitmeler golf oynamalar burdaki hatunlarin cogu anne birak golf oynamayi isine cocuguna evine yemegine zor yetisiyo hepsi.İlla bisey sallamaksa kultur,cok guzel terlik sallar bu hatunlar. Sen kac kisiyle yuzyuze geldin burda da insanlara (bende dahil) kultursuz ilan ediyosun? biz kulturude biliriz gelenek gorenekte...mesela bizim kulturumuzde markete sudyensiz gidilmez bilmem anlatabildim mi anacim?

Ama destekli camasir önemli,depreme hiiiic hazır degilim:KK51:

Arkadasim sizin memleket neresi? sudyensiz bakkala gitmeler golf oynamalar burdaki hatunlarin cogu anne birak golf oynamayi isine cocuguna evine yemegine zor yetisiyo hepsi.İlla bisey sallamaksa kultur,cok guzel terlik sallar bu hatunlar. Sen kac kisiyle yuzyuze geldin burda da insanlara (bende dahil) kultursuz ilan ediyosun? biz kulturude biliriz gelenek gorenekte...mesela bizim kulturumuzde markete sudyensiz gidilmez bilmem anlatabildim mi anacim?
Dodurga/Çorum. Peki ya siz?

X