Kaçıncı ayda hamile kaldınız?

4 aydırlar deniyoruz olmuyo
Aslında daha adet günüm gelmedi ama kendi kendime belirtilerden sıkıldım bu ay da olucağını sanmıyorum
Doğal yoldan kaçıncı ayda kaldınız normal mi bu süreç?
4aymi?ben yeni yılda anca elde ettik onuda kaybettim.8sene oldu ellerim hala boş

4aymi?ben yeni yılda anca elde ettik onuda kaybettim.8sene oldu ellerim hala boş
Peki bi sorun var mı yoksa herşey normal mi?
4 ayda olsa o his başlıyo ya😒
İnşallah sağlıklı hamileliğiniz olur 🙏
Bende uzun zaman kalamamaktan korktuğum için endişe ediyorum belkide hiç olmıycak diye

4 aydırlar deniyoruz olmuyo
Aslında daha adet günüm gelmedi ama kendi kendime belirtilerden sıkıldım bu ay da olucağını sanmıyorum
Doğal yoldan kaçıncı ayda kaldınız normal mi bu süreç?
4 ay daha çok kısa bir süre benle eşim 2 buçuk yıldır deniyoruz herseyimizs baktırdık hiçbir şeyimiz yok sebepsiz infertilite dediler . Bekleyin olur diyorlar benle eşimde 26 yaşındayız . Geçen ay sadece pozitifi gördük yıllar sonra onda da dış gebelik geçirdim . Sağlıklı olmama rağmen başıma böyle bişey bile geldi . Gerçekten şans işi nasip kısmet . Sabırla beklemek ve doğru zamanı beklemek lazım .

2.ayda kaldim 4 gun once ogrendim kan testiyle belirtide oyle aman aman yoktu yani gece bazen mide yanmasi oldu goguslerde hafif sizi 10 gun onceye kadar karin agrim oldu 1-2 gun ve grip gibi oldum burnum tikaliydi gunlerce suan gecti

X