Kaçıncı ayda hamile kaldınız?

Bizde 2 senedir kendi isteğimizle çocuk düşünmüyoruz benm Bi takım rahatsızlıklarım. Vardı erteledik eğer korunuyorsaniz önceden hemen olmuyor demişti bir arkadaş o hormonlu ilaçların enjeksiyonlain atılımı uzun zaman alıyor bide vucut hemen kendini hazirlamiyormus en fazla 1 sene. Deneyin demiş doktor o zaman tedaviye başlarsınız demiş siz Bi kadın doğumcunuzla görüşün belki psikolojik bir sebebide olabilir veya troidlerinizde bir sorun olabilir
4 ay korunduk ama eşim korundu ben hap kullanmaya korkmuştum o yüzden kullanmadım
Doktorum da vitamin verdi bide kafanı rahatlat dedi ama o biraz zor işte çok takıyorum

Teşekkür ederim analttığınız için😊
Evet 1 sene olmadan pek ilgilenmiyorlar doktor değiştirip öyle desem daha iyi en azından kafam rahat olucak böyle belirsizlik çok kötü
Hsg önemli tüplerde tıkanıklık varsa ovü takip etseniz de gebelik elde edemezsiniz buda boşuna zaman kaybı olur bende geç öğrendim süreci inşallah faydam olmuştur

Teşekkür ederim 🙏
Peki hsg özel de mi çektirdiniz
Önce şehir hastanesine gitmiştim cihaz yokmuş dr egeye tepecik e hiç gidip zaman kaybetme ordakiler bozuk bize hasta gönderiyolar dediği için özelde çekildim 9 bin verdim sedatasyonla. İşlem süresi kadar uyuttular sadece.

Önce şehir hastanesine gitmiştim cihaz yokmuş dr egeye tepecik e hiç gidip zaman kaybetme ordakiler bozuk bize hasta gönderiyolar dediği için özelde çekildim 9 bin verdim sedatasyonla. İşlem süresi kadar uyuttular sadece.
Burda şehir hastanesi yeni açıldı belki vardır ilk oraya gidiyim yoksa özele giderim
Bilgilerin için teşekkür ederim 🫶

4 aydırlar deniyoruz olmuyo
Aslında daha adet günüm gelmedi ama kendi kendime belirtilerden sıkıldım bu ay da olucağını sanmıyorum
Doğal yoldan kaçıncı ayda kaldınız normal mi bu süreç?
Merhabalar. 7 seneye yakın çocuğumuz olmadı. Tüp bebeklik hatta tüp bebekle de zor dedi doktorlar, eş faktörü nedeniyle. Ayrıntılı şekilde konu açmıştım 2019 da.

Bana yumurtalar da sıkıntı yok demelerine rağmen, belki her ay kaliteli yumurta üretmiyordur bedenim düşüncesiyle çörekotu bal tarçın kürü yaptım (açtığım konuda bu da var)
Yediğim ay gebe kaldım😊 2019 doğumlu kızım var şuan hamdolsun.

Merhabalar. 7 seneye yakın çocuğumuz olmadı. Tüp bebeklik hatta tüp bebekle de zor dedi doktorlar, eş faktörü nedeniyle. Ayrıntılı şekilde konu açmıştım 2019 da.

Bana yumurtalar da sıkıntı yok demelerine rağmen, belki her ay kaliteli yumurta üretmiyordur bedenim düşüncesiyle çörekotu bal tarçın kürü yaptım (açtığım konuda bu da var)
Nasıl yaptınız ? Nasıl tüketmem lazım
İnşallah faydası olur bende 🥹

Kontrol olana kadar boş geçirmiyim günlerimi🥹

düşünmemek en iyisi sanırım
kesinlikle düşünmemek ve stres yapmamak çok önemli. buda hormonlarımızı ve yumurtlamamızı etkileyen bir durum sonuçta.
ben de bir sıkıntı yok 5 aydır ne yazık ki gebe kalamadım. bu ay progestan fitil kullanacağım eşim 8.ay baktıracak testlerine doktorlar 1 yıl olmadan yanaşmıyor test yapmaya ama 8 ay yeterli diye düşünüyoruz biz.

inşallah güzel bir vakitte sağlıkla huzurla hayırlı evlatlar nasip eder rabbim tüm isteyenlere.

kesinlikle düşünmemek ve stres yapmamak çok önemli. buda hormonlarımızı ve yumurtlamamızı etkileyen bir durum sonuçta.
ben de bir sıkıntı yok 5 aydır ne yazık ki gebe kalamadım. bu ay progestan fitil kullanacağım eşim 8.ay baktıracak testlerine doktorlar 1 yıl olmadan yanaşmıyor test yapmaya ama 8 ay yeterli diye düşünüyoruz biz.

inşallah güzel bir vakitte sağlıkla huzurla hayırlı evlatlar nasip eder rabbim tüm isteyenlere.
Stres elimde olan bişey değil malesef 🥲
Bana baktı doktor ama başkta doktora da gidicem hiç rahat etmiyorum 🥹
Bizde bu ay olmazsa baktırıcaz ama 8 ayı bekleyemem doktora 1 sene olmuyo diyip yaptıran varmış öyle yaparım
Amin inşallah canım🙏🥹

Stres elimde olan bişey değil malesef 🥲
Bana baktı doktor ama başkta doktora da gidicem hiç rahat etmiyorum 🥹
Bizde bu ay olmazsa baktırıcaz ama 8 ayı bekleyemem doktora 1 sene olmuyo diyip yaptıran varmış öyle yaparım
Amin inşallah canım🙏🥹
bolca havuç tüketin, d vitamini ve omega3 mutlaka kullanın ama aynı gün değil tabi ara ara :) doktorum önermişti bize de.

Nasıl yaptınız ? Nasıl tüketmem lazım
İnşallah faydası olur bende 🥹
Adetin 2. Günü başlanıyor. ❤️
Toplam 10 gün yeniyor. Sabah 1 akşam 1 tatlı kaşığı kadar yeniyor.

Çörek Otu, Bal, Tarçın Kürü Tarifi

12 tatlı kaşığı kadar çörek otu
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Çörekotunu ister toz halinde çektirin ister çektirmeyin. Benimki çekilmemişti. Suyla birlikte yiyip yutuyorsunuz.

Yumurtaların kalitesini arttırıyor düşüğü engelliyor Allah'ın izniyle. ❤️ 2 güne 1 ilişki olması gerek.

Eğer sperm azlığı ya da hareketsizliği varsa eşinizde, preesed jeli öneririm. Onu da kullandık❤️ su bazlı zararsız jel. Kadınlar kendilerine aktarıyor jeli 2 dk sonra ilişki gerçekleşiyor.

Birde bu kürü yedikten sonra ağrılar başlayabiliyor yumurta büyüdüğü için. ❤️

Adetin 2. Günü başlanıyor. ❤️
Toplam 10 gün yeniyor. Sabah 1 akşam 1 tatlı kaşığı kadar yeniyor.

Çörek Otu, Bal, Tarçın Kürü Tarifi

12 tatlı kaşığı kadar çörek otu
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Çörekotunu ister toz halinde çektirin ister çektirmeyin. Benimki çekilmemişti. Suyla birlikte yiyip yutuyorsunuz.

Yumurtaların kalitesini arttırıyor düşüğü engelliyor Allah'ın izniyle. ❤️ 2 güne 1 ilişki olması gerek.

Eğer sperm azlığı ya da hareketsizliği varsa eşinizde, preesed jeli öneririm. Onu da kullandık❤️ su bazlı zararsız jel. Kadınlar kendilerine aktarıyor jeli 2 dk sonra ilişki gerçekleşiyor.

Birde bu kürü yedikten sonra ağrılar başlayabiliyor yumurta büyüdüğü için. ❤️
Çok teşekkür ederim faydayını görürsem yazıcam🫶🥹

X