Göz Makyajı İzmir'de güzel kaş alan yer

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Evet Alsancakta bır kuaför ısmını bılmıyorum numaraını yazmıstım yukarıya Şimdiki numarası :464 38 37 isteyenler için. randevu aldım haftaya sonucu yazarım sıze.

Tugberk'in yeri nerde tam olarak Alsancakta canım detay verebilir misin? randevu ile çalışıyo demi? birde fiyatlar nasıl? çok sevinirim cevaplarsan:)

şu tuğberkin çalıştığı yere gidenler olmuş ama kimse yerin ismini yazmamış biri hayrına yazsa??

merhaba, kaş aldırmak için kuaföre karar vermişsindir sanırım :) hangisine gittin ve nereyi tavsiye edersin bilgi verirsen sevinirim orman oldum kararsızlıktan çünkü :)

şu tuğberkin çalıştığı yere gidenler olmuş ama kimse yerin ismini yazmamış biri hayrına yazsa??

Slm kızlar az once tugberkin çalıştıgı yeri aradım sadece salı gunleri çalışıyormuş tugberk. acaba 2 yerde mi çalışıyorki;

Bu arada kaş için fiyat da sordum :KK70: 25 tl

Kizlar,

Karsiyaka sahil tarafindan carsi girisinde eshot sokagi var. Sokak boyunca yuruyun. Sokagin sonundan saga donun . Az ilerde solda kuafor Refide var. Ben Ingiltereden yaziyorum. Kaslarimi ona aldirdiktan sonra kimseye aldiramadim. Turkiye ye geldigimde ilk isim ona gitmek. Yaklasik 1 yildir kendi kendime idare ediyorum, kimseye dokundurtmadim kasimi. Tek hayalim piyangodan coook para kazanip, ayda bir refide ablaya kas aldirmaya gelmek :))))))))))))))))))) Gidenler selamimi soylesin. Ingiltereden gelen musterin derseniz bilir o :))))))

Burada ki yorumlara bakarak Refide ye gittim, hiç beğenmedim
boşuna extradan para vermeye gerek yok
zaten kaş aldırcam dediğinizde internettenmi geliyorsunuz birimi tavsiye etti diyor
yiğeni londra da yaşıyormuş

fiyatı pahalı ve şekil bile veremedi.
kaşının şurası dolsun, burası dolsun bi dahakine süper olur derken 3 defa gittim..
arkadaşım da aldırdı onunki de güzel olmadı.
üstelik ikimizde 3 ay hiç ellenmemiş kaşla gittik
tavsiye etmem

Tuğberk Yılmaz Alsancak Hair Styling Kuaförde çalışıyormuş. Biraz önce arayıp öğrendim. Adresi tarif edecek olursam Reyhan Pastanesi ile Vakko'nun ara sokağındaymış hemen. Gitmedim ama gitmeyi düşünüyorum hem kaşlarım hemde gelin makyajım için.

Randevu ve bilgi için;

Hair Styling: 464 38 37

Bornova'da güzel kaş alan bi yer var mı :KK43:(( 1 sene öncesine kadar kaşlarımı çok beğeniyodum ama maalesef kuaförüm gitti İzmir'den ve şuana kadar bi umut belki güzel alır diye denediğim 3 kuaförün 3ü de mahfetti kaşlarımı :KK43:(((

bugüne kadar hiç kaş aldırmadım istanbulda avrupa yakasında işini bilen birini arıyorum var mı önerebileceğiniz biri? öyle sorunsuz kendim halledebileceğim kaşlarım yok kesinlikle ince sevmiyorum benimkilerde çok kalın zaten

Son düzenleme:
Kızlar neşe kuaförü hiç önermiyorum.Kaşları inceltip kalıcı makyaj tarzında bir işlem uygulatmaya bildiğiniz zorluyor.İstemediğinizde de size bilmişlik taslayıp kendini övüyor aynı zamanda kendisinin mesleğinde yeterince iyi olmadığını düşünüyorum.O kadının sorunları olduğu kanaatindeyim isterseniz gidip tecrübe edebilirsiniz.

Hangi semt soruyorsunuz bilmiyorum ama bornovada Handan kuaför var acayip güzel kaş alıyor

Bornova'da güzel kaş alan bi yer var mı :KK43:(( 1 sene öncesine kadar kaşlarımı çok beğeniyodum ama maalesef kuaförüm gitti İzmir'den ve şuana kadar bi umut belki güzel alır diye denediğim 3 kuaförün 3ü de mahfetti kaşlarımı :KK43:(((

Handan kuaför var gerçekden çok güzel kaş alıyor aldırınca anlarsın zaten ben çok memnunum

Isterseniz bi fotograf çekip gondereyim gercekten denilecek bir soz yok mukemmel ölçülü kas alımı yapiyor fiyatlarda gayet uygun ucuk fiyati yok isine cok fazla saygi gosteriyor tavsiye ederim salon nermin karsiyakada carsida mango karsisi deneyin isterim

bornova süvari caddesinde ibrahim ibrahim kuaför'den burçin gerçekten çok iyi kaş alıyor. ne istediğinizi açıkça anlattıktan sonra pişman olacağınızı sanmıyorum. kesinlikle tavsiye ederim.

Slm kızlar az once tugberkin çalıştıgı yeri aradım sadece salı gunleri çalışıyormuş tugberk. acaba 2 yerde mi çalışıyorki;

Bu arada kaş için fiyat da sordum :KK70: 25 tl
kızlar ben 2 sene önce gittim Tuğberke zaten profesyonel makyöz kendisi.
Sılanın kaşından istemiştim ben uzatıp gitmiştim aynı istedıgım şekilde de almıştı, pahalı diye bayadır gitmedim ama o şeklini halen koruyor kaşım. Aynı zamanda Ebru Akel, Sıla gibi bir çok ünlünün kaşını o almış.

peki dövmeeeeeeeeeeeeeeeee kaş dövmesi güzel yapan var mı izmirde bildiğinizzzzzzzzzzz

kızlar bende bu kaş konusunda çok çektim.daha önce başka bi şehirde oturduğum için kendi kuaförüm vardı ve hiç zorluk çekmiyodum.8 yıldır izmirdeyim bu kaş yüzünden çok kuaför dolaştım hepsi birbirinden beter aldı ve kaşlarım mahvoldu.bi arkadaşımın önerisiyle 3 gün önce bi kuaföre gittim hatta elimde ünlülerden bikaçının istediğim kaş resimleriyle :) 3 gündür aynada hayran hayran kaşlarıma bakıyorum çok mutluyum.yakın olan yada fikir edinmek isteyen arkadaşlar için bayraklı sibel kuaför nurcan sitesinin ilerisinde bizim toptan marketin karşısında.fiyatlarıda acayip ekonomik kaş bıyık 5 tl gibi komik bi rakam verdim.

X