iSViCRE Paylasim Alani(Tanisma)

bende isviçrede yasiyorum Bern de.12 yildan beri burdayim evliyim bir kizim var 2 ye gidiyor.simdilik bu kadar:sm_confused:

:teytey: bende isvicrede yasiyorum,cok eskilerden sayilirim,simdi yaklasik 35 sene oldu.birkere mesaj yazdim,sizlerle kontan korma ümüdiyle,malesef ulasamadim:sm_confused: sizleri yakindan tanimak cok isterim:1yes2: bende evliyim ve 5 cocuk annesiyim,simdi dersiniz isvicre gibi bir yerde nasil 5 cocuk büyütülür:uhm: benim ikikere ikizlerim oldu,o nedenle cocuk sayisi 5 cikti:1yes2: sizlerle görüsme ümidiyle hepinize saygilarimla selamlar

AH VATAN VAH VATAN

Insan gurbette,yurtan ayri kalinca
özlemini ceker, ah vatan,ah vatan
Bülbül kafese konulmus,yillar boyunca
Salinca feryadi,Ah vatan,Ah vatan

Yad eller yurt olmaz,ömür boyunca
Gurbet ellerde,ezan sesi duyunca
Birde yar hasretiyle kavrulunca
Yüregim daralir,Ah vatan,Ah vatan

Vatan hasreti cok,cekmeyenler bilmez
Gönül kör olunca,gözler hic görmez
Hayat cok fani,gidenler dönmez
Gidenlerin feryadi,Ah vatan,Ah vatan

:1rolleyes: BU siiri Hepinize arman ediyorum Arkadaslar::çiçek:

ablacim, bende isvicrede yasiyorum, Liechtenstein tarafina yakinim. Avusturyaya 20 km uzaklikta oturuyorum. Buraya geleli 7,5 ay olcak. Alismak zor. Esim sag olsun ailemi özledim dedigim an beni almanyaya götüriyor. Allah kimseyi yanliz birakmasin.

Bende Olten de 2 yıl kaldım. Isvicrenin en begendim yerleri basta Zurich olmak üzere Lugano,Luzern ve Biel

hosgeldin canim..istanbullusun ha..ne guzel..isvicrede daha dogrusu avrupada pek istanbullu yok..ben de istanbulluyum...

kizlar bende isvicreden Zug kantonundan.araniza yeni katildim,burda arkadasim filan da yok,sizlerle tanismak istiyorum.herkese merhabaaaaa

merhabalar ben de basel kantonundayım ama sun türkıyedeyım 2 ay buralardayım selamlar döndükten sonra görüselim

X