İsveç diyetine başlıyorum

bende isvec diyetine basladim kizlar ve bugun 3. Gunum. Dogum kilolarimi vermek istiyorum.
64,7 ile basladim ve bu sabah tartildim 63,6 cikti 💪🏻 Biraz zorlaniyorum ama iyi gidiyor.
Hergun sabahlari tartilmayi dusunuyorum motivasyon icin. Ve buraya gunluk rapor vericem.
Hedef pazar gunune kadar 60i gormek (8ci gunum olucak) ve son 5 kiloyu ay sonuna kadar vermek 💪🏻
Baska kimler isvec diyeti yapiyor ? Beraber gunluk rapor verelim motivasyon olsun

Kimse yokmu katilan🥺
Baslangic kilo 64,7
Bugun 4.cu gunum. Sabah tartildim guncel kilo 63,4
200 gram daha hafifledik ama kabizlik var ve ilerdeki gunlerde tarti daha hafif gostericek umarim.
Bugun iyi gecti, cok acikinca extra birtane sekersiz kahve iciyorum onun disinda listeye uymaya calisiyorum.

Kimse yokmu katilan🥺
Baslangic kilo 64,7
Bugun 4.cu gunum. Sabah tartildim guncel kilo 63,4
200 gram daha hafifledik ama kabizlik var ve ilerdeki gunlerde tarti daha hafif gostericek umarim.
Bugun iyi gecti, cok acikinca extra birtane sekersiz kahve iciyorum onun disinda listeye uymaya calisiyorum.
Azra ben de katılmak istiyorum ama başka bir diyet yapalım mı ben isveçte çok gaza gelmiştim ama yine beceremedim

Azra ben de katılmak istiyorum ama başka bir diyet yapalım mı ben isveçte çok gaza gelmiştim ama yine beceremedim
ben suan 5ci gunumdeyim ve haftaya pazara kadar devam etmek istiyorum. Pazardan itibaren baska diyete katilabilirim. Varmi aklinda bir diyet ? Beraber ozaman basliyabiliriz. Ben bir hafta bekliyemem diyorsan istersen 1 haftalik baska diyet yap sonra ben katilirim sana. Ne dersin ?

bugun 5.ci gunum baslangic kilo 64,7 guncel kilo 63,2.

1,5 kilo gitti. Hala kabizlik var tartiya ilerdeki gunlerde yansiyabilir. Kilolarin gittigini gorunce daha onemlisi pantolonum da bollasinca daha cok motive oluyorsun ve bu sefer devam edecem gereksiz yemicem diyorsun. O yuzden ilk gunleri atlatmak en onemlisi sonrasi beyin zaten kabulleniyor. Hemen gun 2 pes etmeyin.

Ilk 3 gun zorlandim bas agrisi vs oldu ama 4cu gunden itibaren midem alisti diyebilirim. Surekli acikma olmuyor Seker cukolata vs aramiyorum suan ve gayet iyi gidiyor. Suyu gunde 2 litre kadar icmeye calisiyorum. 1 litresine yarim limon ekleyip iciyorum.
Bugun 5ci gun menusu baya kabarik gozukuyor 😂 oglen 200 gram yagsiz balik ve aksam 200gr biftek. Sanirim oglen yemegini yogurt ve biraz badem ile degistircem. Canim balik istemiyor 🥺
Yarin tekrar gorusmek uzere 🙋🏻‍♀️

ben suan 5ci gunumdeyim ve haftaya pazara kadar devam etmek istiyorum. Pazardan itibaren baska diyete katilabilirim. Varmi aklinda bir diyet ? Beraber ozaman basliyabiliriz. Ben bir hafta bekliyemem diyorsan istersen 1 haftalik baska diyet yap sonra ben katilirim sana. Ne dersin ?
beklerim hatta bayramdan sonra başlasak daha iyi olur, internette bulduğum bir diyet var çok zor ama ona başlamayı düşünüyorum, 7 gün yapılıyor, diyet şöyle aslında hiçbir şey yemiyorsun :KK70:

Sabah
Sade nescafe

Öğlen 13.00-14.00 gibi
Şekersiz türk kahvesi

Akşam 19.00'a kadar
1 yeşil elma

beklerim hatta bayramdan sonra başlasak daha iyi olur, internette bulduğum bir diyet var çok zor ama ona başlamayı düşünüyorum, 7 gün yapılıyor, diyet şöyle aslında hiçbir şey yemiyorsun :KK70:

Sabah
Sade nescafe

Öğlen 13.00-14.00 gibi
Şekersiz türk kahvesi

Akşam 19.00'a kadar
1 yeşil elma

Direk olum diyeti desen 🤣 isvec diyetinde yine biseyler yiyorsun kiz bu senin saydiklarinla insan dayanirmi 🙈 sen istersen 7 gunluk basla haftaya pazar gunu benim diyetim bitmis olucak seninde biter, bakalim
Sen ne durumda olucaksin ona gore katilirim sana 😄

Bugun 8.ci gunum baslangic kilo 64,7 guncel kilo 61,9. Giden kilo 2,8.
Ilk gunler zor gecsene sonraki gunler alistim ve pek acikmadim diyebilirim. Dun bayramdan dolayi listemin disina ciktim. Ailemle vakit gecirdim ve ayip olur diye hic bir ikrami kabul etmememek istemedim. Bugun de misafirlerim var es gecicem. Yarindan itibaren devam ediyoruz 👍🏻

X