İsveç diyeti ( 13 günlük diyet)

son10

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2022
36
54
23
Selam arkadaşlar, bundan önce sürekli kilo alıp veren biri olarak yine ve yine 77 kilo ile diyete başlamış bulunuyorum. Bu sefer isveç diyeti adında bir diyet gördüm ve 13 gün boyunca yapmayı hedefliyorum, bu diyeti yaparken daha fazla motive olmak için gün gün buraya diyet günlüğümü tutucam bakalım sonuç ne olacak 🫶

Selam arkadaşlar, bundan önce sürekli kilo alıp veren biri olarak yine ve yine 77 kilo ile diyete başlamış bulunuyorum. Bu sefer isveç diyeti adında bir diyet gördüm ve 13 gün boyunca yapmayı hedefliyorum, bu diyeti yaparken daha fazla motive olmak için gün gün buraya diyet günlüğümü tutucam bakalım sonuç ne olacak 🫶
Bende defalarca kilo alıp verdim ve şimdi yine aldım. Uzunca bir süre hep 66 kiloydum derken nazar ettim kendime😁 şaka bir yana yazdan bu yana acayip iştahım açık özellikle de akşamları tabi sonucunu aldım 4 kg ve 70 kkliyu gördüm. Bende isveç diyeti yapmak istiyorum isterseniz hem birbirimizi motive edelim hem de destek olalım ne derseniz? Yarın başlamaya var mısınız?

merhaba tabiki beraber yapmak beni daha da motive eder. Bugün başladım ben yarın siz de başlarsanız beraber devam ederiz. Okuduğum yorumlar gözümü çok korkutmuştu fakat hiç beklediğim gibi olmadı oldukça rahat gidiyor süreç hatta birazdan spora gideceğim 😎

Enerji insan kafasında bitirmişler hiçbir zayıflama yöntemi onu zorlanmaz. Sevindim ilk gününüzün iyi gitmesine. Bende yarın başlıyorum. Mutlaka yarın başlayıp buraya yazacağım

Günaydın, bugün çok güzel ve beklemediğim bir sonuçlar uyandım. İsveç diyeti diyorlardı da bu kadar etki edeceğini düşünmemiştim. Dün 77 ye yakın bir 76 küsür kilodayken bugün 75.2 kilo çıktım. Yani bu da demek oluyor ki 1.600 kg bir eksilme var bu beni daha çok kamçıladı. Bugün de hiç es vermeden listeyi tamamlamayı düşünüyorum 🥹🫶

Çok sevindim adıma darısı başıma. Ben de inşallah senin gibi iradeli olabilirim. Bende başladım. Acaba yürüyüş veya spor yapıyor musun yoksa sadece diyet mi

Çok sevindim adıma darısı başıma. Ben de inşallah senin gibi iradeli olabilirim. Bende başladım. Acaba yürüyüş veya spor yapıyor musun yoksa sadece diyet mi
Amin umarım senin de güzel geçer 🫶🥹 evet ben 3 aydır kardiyo yapıyorum zaten çok ağır olmayan bir spor programı uyguluyorum pazartesi günü 45 dk lık bir kardiyo günü yaptım ama dün regli olduğum ve ağrım olduğu için gidemedim spora, bugün gidicem. Yani yapabilirsen yürüyüş çok iyi olur bu diyetle ama dikkat et tuz olmadığı için tansiyonun düşebilir böyle bir problem yaşarsan sadece diyet yeterli olur diye düşünüyorum 🥹🫶

Günaydın bugün diyette üçüncü günüm sabah bir dilim esmer ekmekle bir küp şekerli kahvemi tükettim. Bugün tartılmadım hem regli olduğum için tartıda azalma görmezsem motivasyonumu kırar diye hem de her gün tartılmak beni diyet sürecinde çok iyi etkilemiyor bu yüzden iki günde bir tartılıp diyete devam edeceğim şu anlık bir sıkıntı yok dün regli den dolayı bir kaç kez göz kararması yaşadım o yüzden arada gün kurusu kayısı ve bir ceviz yemiş bulundum fakat akşam yemeğini ona göre azalttım, fazladan da bir yeşil çay tükettim bugün fire vermeden devam. Sporla beraber günü tamamlayıp yarın sabah kilomu buraya güncelleyeceğim 🫶🥹

Günaydın, sabah çok fazla kilo farkım olmafığını bilerek tartıya çıktım çünkü diyetin 2. Günü regli olmuştum fakat yine de tartıldım 75 kg çıktım yani 200 gr daha vermişim 3 günün sonunda tam 1800 kg vermiş oldum benim için yine iyi bir sonuç fakat en doğru kiloyu muhtemelen reglim bittikten sonra tartıldığımda göreceğim. Dün küçük kaçamaklarım oldu ve 7000 adım atarak günü tamamladım. Bugün tekrar yürüyüş ve sporla günü tamamlamayı düşünüyorum. 6. Gün tartılıp tekrar bilgilendirme yapacağım fakat yarın tartılmasam da gün için bilgilendirme yapmış olurum. 🫶

Amin umarım senin de güzel geçer 🫶🥹 evet ben 3 aydır kardiyo yapıyorum zaten çok ağır olmayan bir spor programı uyguluyorum pazartesi günü 45 dk lık bir kardiyo günü yaptım ama dün regli olduğum ve ağrım olduğu için gidemedim spora, bugün gidicem. Yani yapabilirsen yürüyüş çok iyi olur bu diyetle ama dikkat et tuz olmadığı için tansiyonun düşebilir böyle bir problem yaşarsan sadece diyet yeterli olur diye düşünüyorum 🥹🫶
Merhabalar ikinize de bende şimdi İsveç diyeti yapanlara bakicaktimki karşıma siz çıktınız biraz motivasyon vereyim dedim size bu süreçte motivasyon çok önemli çünkü. Ben bu diyeti 3 kez yaptım eskiden 63 kilo iken 13 günde 11 kilo verdim aradan yıllar geçti 65 Ken 10 gün. Yaptım 7 kilo verdim ve yine yıllar sonra 60 kiloyken bu sefer kaçamak yaptığım için sadece 3 4 kilo kadar vermiştim yani şöyle diyeyim bu diyet o kadar zor bir diyet ki her baba yigitin harcı değil,o yüzden dayanamayacak noktaya kadar geliyosun ufacık bir parça birşey aldın mı büyü bozuluyor kızlar ama Allah'tan kısa süren bir diyet ve inanin sonucu muhteşem üstelik diyet bittikten sonra bile kilo vermeye devam ediyorsun(bende hep öyle oldu). Ve 2 3 yıl boyunca inanın hiç geri kilo almadım. Şuan 37 yaşındayım 8 aylık bir kızım var 63 ile hamile kalıp 100 kilo ile doğuma girdim tam 37 kilo aldım şuan güncel kilom 87. Diyet üzerine WhatsApp gruplarına paralı üye bile oldum 3 gün önce ama fiyasko bu diyetin yerini hiç biri tutmuyor. Çünkü bu diyette 3 gün de 3 kilo veriyorsun. Ama 3 günden sonra kilo kaybı durabilir pes etmeyin devam edin sonra geri başlıyor kilo vermeler. Ben aslında spora yazilicaktim bebekten önce spor yapıyordum ancak şuan yapamıyorum Ekim ayında da işe baslicam iznim bitiyor demem o ki , benim de kilo vermem gerek. Bende İsveç diyetne yarın baslicam. gune tek sekerli kahveyle baslarim artık bişe sormak isterseniz burdayım ben hoşçakalın 🙋

Merhabalar ikinize de bende şimdi İsveç diyeti yapanlara bakicaktimki karşıma siz çıktınız biraz motivasyon vereyim dedim size bu süreçte motivasyon çok önemli çünkü. Ben bu diyeti 3 kez yaptım eskiden 63 kilo iken 13 günde 11 kilo verdim aradan yıllar geçti 65 Ken 10 gün. Yaptım 7 kilo verdim ve yine yıllar sonra 60 kiloyken bu sefer kaçamak yaptığım için sadece 3 4 kilo kadar vermiştim yani şöyle diyeyim bu diyet o kadar zor bir diyet ki her baba yigitin harcı değil,o yüzden dayanamayacak noktaya kadar geliyosun ufacık bir parça birşey aldın mı büyü bozuluyor kızlar ama Allah'tan kısa süren bir diyet ve inanin sonucu muhteşem üstelik diyet bittikten sonra bile kilo vermeye devam ediyorsun(bende hep öyle oldu). Ve 2 3 yıl boyunca inanın hiç geri kilo almadım. Şuan 37 yaşındayım 8 aylık bir kızım var 63 ile hamile kalıp 100 kilo ile doğuma girdim tam 37 kilo aldım şuan güncel kilom 87. Diyet üzerine WhatsApp gruplarına paralı üye bile oldum 3 gün önce ama fiyasko bu diyetin yerini hiç biri tutmuyor. Çünkü bu diyette 3 gün de 3 kilo veriyorsun. Ama 3 günden sonra kilo kaybı durabilir pes etmeyin devam edin sonra geri başlıyor kilo vermeler. Ben aslında spora yazilicaktim bebekten önce spor yapıyordum ancak şuan yapamıyorum Ekim ayında da işe baslicam iznim bitiyor demem o ki , benim de kilo vermem gerek. Bende İsveç diyetne yarın baslicam. gune tek sekerli kahveyle baslarim artık bişe sormak isterseniz burdayım ben hoşçakalın 🙋
Çok iyiii ben de yarın beşinci güne başlıyorum bundan önce küçük kaçamaklarım olmuştu fakat bundan sonra olmayacak 🫶🥹 inşallah kilolarımızı verebiliriz 🫶

Günaydın, dün 4. Günümdü listeye pek sadık kalamadım 5 bin adıma yakın adım attıktan sonra 1 saat kardiyo yaptım. Uymamama rağmen sabah tartıldım kilom 74.3 yani 700 gr gitmiş bundan sonraki günler listeye harfiyen uymaya çalışacağım bakalım umarım güzel sonuçlanır yarın 5. Günün güncellemesini yapıp tartıdaki güncel kilomu buraya yazarım yapan herkese başarılar.(4 günde toplam kilo kaybı 2.500 kg)

Çok iyiii ben de yarın beşinci güne başlıyorum bundan önce küçük kaçamaklarım olmuştu fakat bundan sonra olmayacak 🫶🥹 inşallah kilolarımızı verebiliriz 🫶
Valla sizle konustugum günün ertesi sabahı bende başladım diyete bugün 3. Güne başladım. Cuma başladım 87 kilo ile,cumartesi 85 geldim (1gunde 2kilo vermişim) pazar sabahı yani bugün tartıldım 83.9 geldim 2 günde toplam 3 kilo vermiş oluyorum ama çok zor bozdum bozacam 😂 üstelik ben spor da yapamıyorum bebekle uğraşmaktan

ben de bugün itibarı ile başladım kızlar yetti gari bu kilolar
Valla sizle konustugum günün ertesi sabahı bende başladım diyete bugün 3. Güne başladım. Cuma başladım 87 kilo ile,cumartesi 85 geldim (1gunde 2kilo vermişim) pazar sabahı yani bugün tartıldım 83.9 geldim 2 günde toplam 3 kilo vermiş oluyorum ama çok zor bozdum bozacam 😂 üstelik ben spor da yapamıyorum bebekle uğraşmaktan
Günaydın, dün 4. Günümdü listeye pek sadık kalamadım 5 bin adıma yakın adım attıktan sonra 1 saat kardiyo yaptım. Uymamama rağmen sabah tartıldım kilom 74.3 yani 700 gr gitmiş bundan sonraki günler listeye harfiyen uymaya çalışacağım bakalım umarım güzel sonuçlanır yarın 5. Günün güncellemesini yapıp tartıdaki güncel kilomu buraya yazarım yapan herkese başarılar.(4 günde toplam kilo kaybı 2.500 kg)

ben de bugün itibarı ile başladım kızlar yetti gari bu kilolar
Benim bugün. 4.gunumdu.3 günde 4 buçuk kilo verdim yarın sabah tartilicam 4 günde ne kadar vermişim ona bakicam.
Başlangıç 87 kilo,boy 1.63 yaş 37
Cuma günü başladım
1. Gün = tam 2 kilo verdim
2. Gün = 1 buçuk kilo
3. Gün = 1 kilo verdim
4. Günü yarın sabah bakicam
Şuan kilom 82.500
13 gün yapmayı planlıyorum hiç egzersiz yapmadım amacım 10 kilo vermek Allah nasip ederse bayılıp dusmezsem vericem
Feci başım ağrıyor geçmedi
Ben İsveç diyetine ne yazıyorsa harfiyen uyguladım eğer ağzınıza ufak bir şeker atarsanız bile bu diyet bozuluyor. Şuan midem alıştı artık guruldamiyor yanlız göbeğimden gidiyor çok mutluyum :)

yaş 32 kilo 67 bol 155. hamilelik ihtimalim yüksek sanırım başlayamicam ama dünden beri çok dikkat ediyorum
O zmn başlama bende 8 ay önce doğum yaptım 63 le hamile kaldım 100 le doğuma girdim veremedim bı turlu isvecle vermeye çalışıyorum . Hamilelik belirtisi var ise yapma ne olur ne olmaz ☺️

Motivasyonunuz harikaa. Zihinde biter zaten diyet ilk olarak. Başarılı olacağınıza eminim.

X