İsteme-söz

Benim babamda arıza çıkardı aileler tanışmaya gelince köşeye çekildi yüzlerine bile bakmadı Allahtan dedemi çağırmıştımda o kurtardı durumu çok üzülmüş ve stres olmuştum o gece yaptıklarını saysam bitmez niye öyle davranmış KIZ EVİ NAZ EVİYMİŞsırnaşık şeysırnaşık şeyama olsun herşey oluyor işte benim istediğim gibi:icecream::sm_cool::dance:

aynen canim vallah allah dedemden razi olsun o da bizde durumu kurtardi.. sade babam olsaydi vay halime..senağlama

:nazar:

canım inşallah hayırlı olur .benimde sözüm 17 ocakta oldu benimkininn aileside uzakta oldukları için isteme söz aynı akşam oldu .tabi 1 ay öncesi annesi falan bize geldiler aileler tanıştı,,babam illee araştırrcam die tuttturduu araştırdıda:jeyyar: işte söz günü kararlaştırıldı,geldiler.bir gün önce gidip yüzüklerimizi aldık aşkımla,akşamada taktık:teytey::asigim:

ya söz nişan yüzüğü almaya böyle mı oluyor 1 gun once beraber mı gidip alınıyor

ya söz nişan yüzüğü almaya böyle mı oluyor 1 gun once beraber mı gidip alınıyor

bihtercim bizde aileler gelmek istemedi siz gidin kafanıza göre takılın dediler.aslında iyide oldu aşkımla birlikte kimse karışmadan aldık yüzüklerimizi bir gün öncesinden:asigim::nazar:

inş canım. seninde hayırlı olsun. :nazar: benim babamda da aynı düşünce var araştırmadan sorup sormadan olur mu diyor büyük ihtimal uygularda önceden baya bi düşünüyordum ne olucak ne biticek diye şimdi biraz daha rahatladım. kısmetse zaten olur olmuyacaksada napalım :1no2: hele bi yaz olsunda görelim :eek:

canım aslında düşününce haklı babalar bu yaşa kadar büyütükleri gözlerinden sakındıkları biricik kızlarını adamın biri gelip almak istiyo düşünsenee onlar içinde zor bi durum.iyiyce araştırsınlarki içleri rahat etsin,sende sevdine güveniyorsan hiç korkma kafana takma derim.hayırlısı neyse o olsun senin içina.s

canım aslında düşününce haklı babalar bu yaşa kadar büyütükleri gözlerinden sakındıkları biricik kızlarını adamın biri gelip almak istiyo düşünsenee onlar içinde zor bi durum.iyiyce araştırsınlarki içleri rahat etsin,sende sevdine güveniyorsan hiç korkma kafana takma derim.hayırlısı neyse o olsun senin içina.s

amin canım ben sevdiğime güveniyorum. inş herşey yolunda gider tek temennim bu kaydirigubbakcemile5

X