İsteme-söz

söz fotomu koyuyorum cnm ben böyle giyinmiştim..

szkd9.jpg

w169.png

benimkide siyah düz bi elbise kalın askılı kola düşüyo cok az yanlardan belinde kurdeleden kemeri var dizlerde içimede gömlek giycem olur herhalde
sende çok güzel olmussun canım

ya daha işin yeni başındayken sıkıldım ben
herkes bi kafadan sesler cıkartıyor
dün enişteme gittim (halamın eşi)
ne zaman dedeme söylüycez diye gidip söyleyelim dedi
neyse dedemlere gittik biz
babamı kaybedeli 5 sene oldugu için eniştem söyledi
dedemle babannem biraz mırın kırın ettiler evi yok diye
eniştem de baya konustu ben tanıstım iyi cocuk falan neyse onlarda tamam dedi
eniştem hafta sonu dedi calıstıgı yere gidelim konusalım dedi gelmeden son kez önce
tekrar konusalım dedi restoranda calısıyo işleri aksam yogun oluyor
biz 1 gibi gideriz dedik ama oda diyoki ben iş saatinde oturamam falan
ki istese zaten oturur cok iyi biliyorum
yok işte bizimkiler böylemi yapıyor falan dedi
gelmesin dedi enişten iyi dedim bu dediğin iletirim dedim
off ne diycem enişteme şimdi yaaa

canım ya iyice stres yapmışsın sen.. ona bişey dersin yok der buna dersin o mırın kırın eder çok zor durum ama geçicek.. stres yapma akışına bırak.. aynen benim yaşadıklarımla örtüşüyor.. bizdede ilk istemeye gelindiğinde yüzük takılmazdı aileme kabul ettirene kadar öldüm ama ettirdim o gün takıldı yüüzk bişeyde olmadı :) yaptığım stresler bana kaldı.. eniştenin gitmesi gerektiğinide stres yapmadan güzlece anlat üstüne gitme gittikçe hayır der.. akışına bırak hallolup gidecektir..

şiimdiden mutluluklar bak gör bi çırpıda hepsi geçecek bide bakmışsın evlisin :dance:

canım ya iyice stres yapmışsın sen.. ona bişey dersin yok der buna dersin o mırın kırın eder çok zor durum ama geçicek.. stres yapma akışına bırak.. aynen benim yaşadıklarımla örtüşüyor.. bizdede ilk istemeye gelindiğinde yüzük takılmazdı aileme kabul ettirene kadar öldüm ama ettirdim o gün takıldı yüüzk bişeyde olmadı :) yaptığım stresler bana kaldı.. eniştenin gitmesi gerektiğinide stres yapmadan güzlece anlat üstüne gitme gittikçe hayır der.. akışına bırak hallolup gidecektir..

şiimdiden mutluluklar bak gör bi çırpıda hepsi geçecek bide bakmışsın evlisin :dance:

kimseyi idare edemiycem artık ya demirede söyledim direk dedim söylediğin şeyi söylerim ugrasamam dedim:nazar:

e sen neden muhatap oluyosun ki bu meselelerle.. direk eniştene kendi söylesin ver telefona senle konuşmak istiyo de.. ben öle yapıyom valla arada kalammış oluyorum.. kim kimden ne istiyosa direk onla muhatap olsun dedim en baştan zaten.. karışmıyom hiçbişiyee..

Eğer isteme yada söz gibi bişiy olursa ne giyerim nefret ediyorum klasik giyimden,elbiselerden....kendime hiç yakıştırmam nişanlık filanda giymem öyle sadenin sadesi lazım bana onuda nerden bulurum bilmem valla :) daha çok var tabii bunları düşünmeye ama yinede fikrimi yazmadan edemedim

kızlar akşam istemeye geliyolar ve bende sadece kahve dağıtmanın gerginliği var
off valla cok kasıyorum kendimi

ayy sende kendimi gördüm bi an :)) bnm bibuçuk hafta önceme benziyosun :p ben de çok stres yaptım kahveler elime verilirken ağlıcaktım nerdeyse.. ama içeri girdiğim an geçti o stres.. elim titremedi bile hiç.. onlar da bnm gibi insan nolcak dedim giderken ve geçti cnm hiç kasma valla değmiyo bu strese hemen bitiveriyo akşam..

sizde nasıl oldu kahve dağıtma biraz anlatsanızda belki rahatlarım ya :KK43:

Canım öncelikle hayırlı olsun.Ben elimde tepsiyle odaya girdim kapının sağından başladım sırayla 'Buyrun' diyerek dağıttım teşekür edene 'afiyet olsun' dedim.Hatta biz çok kalabalıktık ilk tepsi yetmedi mutfağa gittim geldim kalanlara da ikram ettim tam kaçmıştım ki boşları toplamam için kapıya diktiler beni bizimkiler kaydirigubbakcemile kaçamadım.

Öyle sıkıntı yapılacak bir şey değil inan şimdi düşününce heyecan yaparsın tabii de o an heyecan kalmaz pek.Ben sadece önce kime vereyim hangi sırayla dağıtayım diye telaş yapmıştım bizimkiler oturdukları sırayla dağıt deyince rahatladım zaten içerdekilerin yaşları birbirine yakındı genelde.Tatlı telaşlar bunlar derler ya atlattıktan sonra daha iyi anlıyor insan.Hiç canını sıkma hepsi güzel anılar olarak kalacak sana a.s.

X