İstanbul'daki Doktorlar Listesi(İnstagram Fotoğrafları Olan)

AloeVera3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2017
45
30
Merhaba arkadaşlar,

Doktorsitesi ve doktortakvimi sitelerinden tek tek araştırıp instagramında ameliyat fotoğrafları olan KBB doktoru ve plastik cerrahları listelemiştim. Yardımı dokunur diye paylaşıyorum, atladığım unuttuğum isimler varsa lütfen söyleyin listeyi güncellerim, çoğunu bulduğumu düşünüyorum, az da olsa gözümden kaçan olabilir.

-KBB DOKTORLARI-

Doç. Dr. Seçkin Ulusoy
Hayati Kale
drsalihaydin
drcemalhaci
opdremreturkmen
Op.Dr.Mehmet Melih Çiçek
doc.dr.isa_ozbay
Murat Üstündağ
Dribrahimercan
Şaban Çelebi
Fahrettin Yılmaz
dr.baversimsek
Niyazi Altıntoprak
Op.Dr Deniz Korkmaz
Mehmet Doğru
Şahruz Şeyda
Op.Dr.Burak Olgun
Yavuz Selim Yıldırım
Dremrahcelik
drkoksalyuca
Yunus Kaplan
bakiyilmazmd
Muhammet Dilber
Emre İlhan
Op. Dr. Yusuf Can
Denizhan Dizdar
Prof. Dr. Melih Güven Güvenç
Savaş Sarı
Ümit Hardal
Selçuk İnanlı
Mehmet Palalı
Bilal Sarataş
Alev Camcıoğlu
Berke Özücer
Op. Dr. Mithat Topal
Kürşat Yelken
Hakan Avcı
drbulentkoc
Fatih Sadıkoğlu
Op Dr Mustafa Demir
Ahmet Volkan Sünter
Tolga Bilece
Timur Batmaz
Mehmet Erdil
Mustafa Bağlı
Hüseyin Vural
Arda pelen
DR.Hamdi İHTİYAR
Onur Arıdaşır
Gürkan Kayabaşoğlu
Cenk Teker
Drferhatilen
Gaffar Aslan
Alpaslan Yıldırım
Ferhat Oğuz
Hüseyin Dağ
Öner Çelik
Tolga Kırgezen
Muhammed Yanılmaz
Ümit Taşkın
Selhattin Tuğrul
Erdem Çağlar
Servet Karaca
Sezai Sevengil
Mesut Doğan
Mustafa Bilazer
Gökalp Dizdar
Doğan Pınar
Okan Parmaksız
Süleyman Yılmaz
Sedat Rüzgar
Wesam Alakhras
Cenk Erol
Kadir Yücebaş
İrfan Aksoy
Ahmet Aydın
Aytekin Uzer
Mehmet Oğuz Kaan Önder
Sinan Celep
drhuseyinbalikci
Fercan Urlu
Ömer Faik Sağun
Nihat Kaya
Fercan Urlu
Yusuf Öztürkçü
Mehmet Fatih Hanege
Murathan Elmas
İlker Koçak
Prof. Dr. Kürşat Yelken
Enver Avseren
Ali Rıza Gökduman

Murat Sarı
Ahmet Altıntaş
Ahmet Alp
Erdi Özdemir
Eyüp Bozkurt

-PLASTİK CERRAHLAR-

Aytaç Saraçaydın
Erkin Önsal
Tolga Yener
Uğur Şahin
Niyazi Şimdivar
Celal Alioğlu
Cengizhan Ekizceli
Güray Yeşiladalı
Turgut Kayadibi
Tamer Şakrak
Hakan Bulam
Harun Çöloğlu
Serdar Toksoy
Ramazan Güler
Oğuz Çörtük
Mustafa Karaca
Salih Emre Üregen
Bülent Tekerekoğlu
Güncel Öztürk
Mehmet Sürmeli
Evren Helvacı
Erhan Coşkun
Süleyman Taş
Bülent Cihantimur
Alper Mete Uğurlu
Engin Öcal
Kamran Efendioğlu
Barış Keklik
Alpay Duran
Volkan Serdar Otrakçı
Mehmet Can Şakı
Cem Payaslı
Barış Çakır
Aykut Özpür
Şener Küçük
Ali Murat Akkuş
Uğur Özdemir
Ahmet Dilber
Taha Mehmetoğlu
Teoman Doğan
Emre Güvercin
Serhat Tuncer
Azar Zeynalov
Yakup Avşar
Mehmet Yazar
Ufuk Askeroğlu
Mete Aksu
Mirza Fırat Çevirme

Reşit Burak Kayan

Son düzenleme:
Alev Camcıoğluna güvenmeyin. Canınızı emanet etmeyin. Bi yakınım tüm ödemelerini yapmışken ve ameliyat günü hastanede odada beklerken doktor ameliyat yapmaktan vazgeçtiğini söyledi çekti gitti. Yakınımın tüm iş programı ve işyerinden aldığı yıllık izni yandı.

Alev Camcıoğluna güvenmeyin. Canınızı emanet etmeyin. Bi yakınım tüm ödemelerini yapmışken ve ameliyat günü hastanede odada beklerken doktor ameliyat yapmaktan vazgeçtiğini söyledi çekti gitti. Yakınımın tüm iş programı ve işyerinden aldığı yıllık izni yandı.
Sebebi nedir?

Sebebini bizde öğrenemedik. Bu şekilde bir keyfilik ve ciddiyetsizlik içerisinde olan bir kişi.

Sebebini bizde öğrenemedik. Bu şekilde bir keyfilik ve ciddiyetsizlik içerisinde olan bir kişi.
ameliyata girmediğine dair belgeniz var mı? hastaneden cok kolay şekilde alınabilir bu. bunu ispatlayabilirseniz doktor hakkında konusabilirsiniz. aksine cok iyi niyetli bir kullanıcı olduğunuzu düşünmüyorum

Elbetteki var. Hastanede ayrıca gerekli işlemi yaptı. Ayrıca tüm yazışmalar mevcut ve konu hukuki anlamda ilerlemektedir. Kaldı ki bende sizin gerçek bir üye olduğunuza inanmıyorum şu anda.

ameliyata girmediğine dair belgeniz var mı? hastaneden cok kolay şekilde alınabilir bu. bunu ispatlayabilirseniz doktor hakkında konusabilirsiniz. aksine cok iyi niyetli bir kullanıcı olduğunuzu düşünmüyorum
Kendisi hakkında daha önce de başka birisi tarafından aynı husus paylaşılmıştı. Bu nedenle doğru olduğunu düşünüyorum.

Elbetteki var. Hastanede ayrıca gerekli işlemi yaptı. Ayrıca tüm yazışmalar mevcut ve konu hukuki anlamda ilerlemektedir. Kaldı ki bende sizin gerçek bir üye olduğunuza inanmıyorum şu anda.
anladım. o zaman bunu belgeleyecek şekilde konuşmanız gerekiyor. öyle bugün üye olup hemen kişi ismi yazıp karalamak hoş değil. burada bir çok inan doktor şikayetini dile getirdi. çoğu insan da görsellerle belgelerle geldi.

Kendisi hakkında daha önce de başka birisi tarafından aynı husus paylaşılmıştı. Bu nedenle doğru olduğunu düşünüyorum.
doğru olduğunu düşünmek için belgelenmesi taraftarıyım. bende doktor arayışı içindeyim. Mirza Fırat nasıl etiketli bir doktor ise ve coğu kişi tarafından belgelenmek suretiyle bunun doğruluğu kanıtlandıysa aynı şekilde Alev camcioglu içinde yapılabilir. Kim iyi kim kötü öğreniriz biz de. Ama belgeli şekilde.

doğru olduğunu düşünmek için belgelenmesi taraftarıyım. bende doktor arayışı içindeyim. Mirza Fırat nasıl etiketli bir doktor ise ve coğu kişi tarafından belgelenmek suretiyle bunun doğruluğu kanıtlandıysa aynı şekilde Alev camcioglu içinde yapılabilir. Kim iyi kim kötü öğreniriz biz de. Ama belgeli şekilde.
Tabi ki herşeyin ben de fotoğrafla veya başka belgeyle belgelenmesi taraftarıyım. Fakat tam olarak aynı şeyi birkaç sene önce başka birisi de burada paylaştığından bana inandırıcı gelmeyen bir yönü olmadı. Bunu ifade etmeye çalıştım.

anladım. o zaman bunu belgeleyecek şekilde konuşmanız gerekiyor. öyle bugün üye olup hemen kişi ismi yazıp karalamak hoş değil. burada bir çok inan doktor şikayetini dile getirdi. çoğu insan da görsellerle belgelerle geldi.

Evet bugün üye oldum ve bu tarz sıkıntının yaşanmasının ne kadar can sıkıcı olduğunu bildiğim için ve başkalarıda bu duruma maruz kalmasın diye paylaşım yaptım. Ben yaşamış olduğum bir sıkıntıyı yazdım. İnanıp inanmamak kişilere kalmış. Buradan kalkıp hukuki bir süreçte olan konunun belgelerini mi yayınlayayım.

NOT: Bence siz ameliyatınızı bu kişiye yaptırın...

Evet bugün üye oldum ve bu tarz sıkıntının yaşanmasının ne kadar can sıkıcı olduğunu bildiğim için ve başkalarıda bu duruma maruz kalmasın diye paylaşım yaptım. Ben yaşamış olduğum bir sıkıntıyı yazdım. İnanıp inanmamak kişilere kalmış. Buradan kalkıp hukuki bir süreçte olan konunun belgelerini mi yayınlayayım.

NOT: Bence siz ameliyatınızı bu kişiye yaptırın...
hukuki süreç varsa bu tarz şeyler yazmanız daha büyük bir problem. Kişi aleyhine doğruluğu yasama organları tarafından kanıtlanmamış hukuki bir süreci, kişinin adını sosyal medya da hedef göstererek belirtmek siber zorbalığa girmektedir. Haklıysanız haksız duruma düşebilirsiniz.

hukuki süreç varsa bu tarz şeyler yazmanız daha büyük bir problem. Kişi aleyhine doğruluğu yasama organları tarafından kanıtlanmamış hukuki bir süreci, kişinin adını sosyal medya da hedef göstererek belirtmek siber zorbalığa girmektedir. Haklıysanız haksız duruma düşebilirsiniz.
Siz Alev beye mi ameliyat oldunuz?

X