Doktor Secimi

Ben pek plastik ve KBB ayrımı olduğunu düşünmüyorum. İyi doktor her türlü yapıyor. Ben de özellikle nefes problemlerim için böyle düşünerek kbbye ameliyat oldum sonuç görüntü olarak deformite oluşturdu. Yani KBB plastik cerrah diye bakmamak lazım olaya bence.
Deformite burnun neresinde oluştu tam olarak ilk ay belli miydi sonradan mi oldu

Revizyon çok yüksek fiyat istiyor. İlk ameliyatı bu fiyata yapiyorsa olmak isteyenler hemen olsun bence.
Ben Tural beyi düşünüyorum inşallah ben olana kadar fiyat artmaz kendisiyle ilgili hiç kötü yorum görmedim. kötü yorum görmemek bir tık tereddüt ettiriyor sizin çevrenizde tural beye ameliyat olan var mı acaba

Ben Tural beyi düşünüyorum inşallah ben olana kadar fiyat artmaz kendisiyle ilgili hiç kötü yorum görmedim. kötü yorum görmemek bir tık tereddüt ettiriyor sizin çevrenizde tural beye ameliyat olan var mı acaba
Ya ben bugün aradım görüşmek için en erken Eylül'e tarih verdi çok moralim bozuk. Üniversiteye bu burunla başlamak istemiyorum

Yok ama revizyonda bu kadar iyi sonuçlar alması yeterli benim için. İnşallah güzel olur senin için.

Ben pek plastik ve KBB ayrımı olduğunu düşünmüyorum. İyi doktor her türlü yapıyor. Ben de özellikle nefes problemlerim için böyle düşünerek kbbye ameliyat oldum sonuç görüntü olarak deformite oluşturdu. Yani KBB plastik cerrah diye bakmamak lazım olaya bence.
eren taştan da barış çakırda çok iyi seçim yapamıyorum barış bey daha erkene gün veriyor eren beyden eren beyin iyi yorumları daha fazla ama yinede emin olamıyorum

çevrenizde barış çakıra ameliyat olan var mı eğri burun nefes problemi için??

Fahrettin Yılmaz’ın yaptığı burunlar inanılmaz doğal duruyor.Randevuya gittiğim de bir çok hasta gördüm ve hiçbirinin burnu sırıtmıyordu.Maalesef ki en son konuştuğumda 35 bine yapıyordu. :KK43:

Fahrettin Yılmaz’ın yaptığı burunlar inanılmaz doğal duruyor.Randevuya gittiğim de bir çok hasta gördüm ve hiçbirinin burnu sırıtmıyordu.Maalesef ki en son konuştuğumda 35 bine yapıyordu. :KK43:
Sikayet sitesinde dolu sikayetini okudum hatta suan bile var açıp okuyun

X