Doktor Secimi

HiddenGem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2015
13
7
37
Merhaba arkadaslar, doktor instalarina bakmaktan bayginlik gecirmek uzereyim. Burnumda egrilik var ve piezo tekniginin en uygun olacagini dusunuyorum, o yuzden kapali yapan doktorlari ve KBB olmayan doktorlari uzulerek eledim. 100'un ustunde doktor eledim ve su anda listemde kalan sadece Timur Batmaz, Volkan Sunter ve belki Mesut Kaya ve Behcet Sahin. Aslinda isini cok begendigim bir doktor Alev Camcioglu yanliz sosyal medyadaki paylasimlari eski ve birkac kotu yorum okudum o yuzden emin olamiyorum.

Istedigim burun tarzini ekte gorebilirsiniz. Barbie turu kalkik bir burun istemiyorum ama hafif kavisli olup cok duz olmayan bir burun istiyorum. On taraftan nazik ve burun delikleri cok gorunmeyen. Burun deliklerimin de kuculmesini istiyorum. Dudak ile burun arasindaki alt kisim yukari dogru gerilmis gibi de olsun istemiyorum.

Eger yardimci olabilir, doktor tavsiyesinde bulunabilirseniz (ustteki doktorlarla ilgili yorumlarinizi da beklerim, cok memnun olurum. Eledigim doktor listesi de asagidadir (bu doktorlari degisik sebeplerle eledim, kimisine not dusmusum kimisine dusmemisim ama kesinlikle iyi olmadiklarini dusundugum anlamina gelmiyor - kimisini hatta cok begensem de ya yogun olduklari icin ya KBB olmadiklari ya da butcemin ustunde olduklari icin elemis olabilirim).

Simdiden yardimlariniz icin coook tesekkur ediyorum - sevgiler <3
Ahmet Dilber
Ahmet Islam
Ali Murat Akkus
Baris Cakir
Behçet Şahin
Can Kopal (resim yok)
Cagatay Ruhi
Deniz Yazici
Dogan Pinar
Ercan Pinar
Emrah Sozen
Engin Erkal
Engin Baser
Erdem Caglar
Erkan Ent Soylu
Eren Tastan
Erdi Ozdemir
Erkin Onsal
Ertan Gunal
Fahri Mola
Fikret Kasapoglu
Gurcan Aslan
Hakan Avci
Huseyin Altun
Kemal Islamoglu
Mustafa Demir
Mehmet Dogru
Mehmet Erdil
Mehmet Altiparmak
Mehmet Durmusoglu
Mehmet Sucubasi
Mehmet Vefa Kilic
Mehmet Yazar
Mirza Firat
Murat Songu
Nazim Cerkes
Niyazi Altintoprak
Onur Erol (resim yok)
Recai Mazlumoglu
Ramazan Erkin
Reha Gençosmanoğlu (resim yok)
Saban Celebi
Sahruz Seyda
Selcuk Yazan
Sertug Sinan Ege
Sezgin Ozturk
Semih Ozdemir
Tolga Bilece
Turgut Yuce
Umut Ozbebit
Vildan Basturk Tutar
Yucel Birinci
Yunus Gurkan Aladag
Zuhtu Demir
Ferruh Bingul
Serdur Ozturk
Selcuk Isin (insta yok)
Ugur Sahin
Tayfun Akoz (insta yok)
Elvan Yuksel
Haldun Kamburoglu
Ismail Kucuker
gokhan mersinlioglu
Volkan Tayfur
Tevfik Sozen
Zafer Boyraz
Emrah Celik
Burhan Ozalp
Seckin Ulusoy (kapali)
Hasan Demirhan
Erhan Eryilmaz
Ahmet Arslanoglu (cok kavisli)
Gursel Turgut
Salih Emre Uregen
Aykut Ozpur
Yakup Avsar
Teoman Dogan
Arda Pelen
Ali Kavuzlu
Adulkadir Goksel
Sahnur Guler
Abdurrahman Onur Tuylu
Cemil Yurtseven
Enes Yigit
Murat Ustundag
Ozan Seymen
Barlas Aydoğan
Ilker Yigit
Fatih Akgun
Sinan Canpolat
Ahmet Altintas
Huseyin Balikci
Fatih Bogrul
Emre Kocak
Adem Baltaci
Muzaffer Inan
Ibrahim Ercan
Bahadir Baykal
Ayse Sezim Safak
Ali Sakinsel
Hasan Duygulu
Murat Sari
Ibrahim Korhan (kapali)
Firat Demirtasoglu (kapali)
Erhan Coskun (kbb degil)
Nihat Kaya
Elad Azizli
Volkan Kahya
Emin Toprak
Tural Fatullayev (cok duz)
Gurkan Aladag
Mehmet Akif Yıldırım
Ahmet Alp
Mustafa Demir (yaza kadar bos yok)
Ali Evlice
Deniz Korkmaz
Ahmet Alp
Baver Simsek
Selim Turan (pahali)
Yusuf Ozturkcu (yaza kadar bos yok)
Mustafa Demir

Eklentiler

• 0_Eve-Hewson.jpg
    0_Eve-Hewson.jpg
    108,2 KB · Görüntüleme: 610
  • 072033f8d2e01cfdf73cf35a490ee153.jpg
    072033f8d2e01cfdf73cf35a490ee153.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 562
  • 294308dc87875543969789fa4b8a1178.jpg
    294308dc87875543969789fa4b8a1178.jpg
    85 KB · Görüntüleme: 556
  • c47c967d726f5b844dbe167865f62ae0.jpg
    c47c967d726f5b844dbe167865f62ae0.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 587
  • Screenshot (397).png
    Screenshot (397).png
    1 MB · Görüntüleme: 672
Son düzenleyen: Moderatör:
Eren Taştan’ı neden elediniz acaba? Kendisini düşünüyorum da ben. Fiyatı ile ilgili bi bilginiz var mı acaba? :işsiz::işsiz:

Deriniz orta veya ince ise bu burunları rahatlıkla ortalama her doktor yapar bence.

Barış Çakır ı takip ediyorum , çok güzel burunlar çıkartıyor ortaya , fiyatı yüksek diye biliyorum ama

Emre üstündağ tek gecerim .... eşimde ve annesi oldu ameliyat özellikle eşim burnunda inşaat gerçekleşti resmen tüm adımlarinda yanlarınsaydım kocaelide ve istanbulda ameliyatlarını yapıyor . Bence danışmani olan ilhan beyden randevu alın derim

Emre üstündağ tek gecerim .... eşimde ve annesi oldu ameliyat özellikle eşim burnunda inşaat gerçekleşti resmen tüm adımlarinda yanlarınsaydım kocaelide ve istanbulda ameliyatlarını yapıyor . Bence danışmani olan ilhan beyden randevu alın derim
Hastalarinin yeterli resmi yok, 1 ay sonra, 1 yil sonra vs. Gormeden emin olamiyorum malesef o yuzden benim icin uygun degil.

Güncel Öztürk yapar bu burunları. Ayrıca Mehmet Yazar'i nedene elediniz kendisi benim listemdeydi ancak fazla pahalıydı.

Güncel Öztürk yapar bu burunları. Ayrıca Mehmet Yazar'i nedene elediniz kendisi benim listemdeydi ancak fazla pahalıydı.
Güncel Bey Gökçe adlı bi bloggerın burnunun ilk ameliyatını yaptı fakat olmadı kız sonra nezail demirciler diye hiç duyulmamış bi Dr a efsane bi revizyon yaptırdı. Biraz da şans belki de. İyi olan da var olmayan da :işsiz::işsiz::işsiz:

Güncel Bey Gökçe adlı bi bloggerın burnunun ilk ameliyatını yaptı fakat olmadı kız sonra nezail demirciler diye hiç duyulmamış bi Dr a efsane bi revizyon yaptırdı. Biraz da şans belki de. İyi olan da var olmayan da :işsiz::işsiz::işsiz:
Şans işi olduğuna kesinlikle katılıyorum. Gökçe'nin burnunu biliyorum, hatta o üç kez ameliyat oldu bildiğim kadarıyla ama Güncel Bey'e olduğunu bilmiyordum. Genelde bu tarz burunlar yapıyor diye önerdim.

Kbbye olmayın eğer estetik sorun varsa çünkü benim burnum için güzel oldu kbb yaptı ama dışı malesef☹️Kendini kanıtlamış çok üstün kbb doktoru varsa olabilir.ben mehmet yazarı düşünüyorum ama sanırım fiyatı çok olacak🙄

X