ismek modelistlik kursu

ezel90

İnanmak başarmanın yarısıdır -_-
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2013
487
115
34
Merhaba kizlar. İsmek modelistlik kursuna gidipte faydasini görenler varmi? Cok istiyorum kendi kiyafetlerimi dikmeyi,hatta ilerletip kendi isimi kurmayi. Varmi bu kursa gidenler acaba? :KK36:

Yokmu yardim edebilecek kimse o_O

Merhaba, ben su an ozel bir yerde stilistlik kursuna gidiyorum ve ismekte de modelist yardimciligi ile bayan giysi dikimine yazildim. Ben de kendi yerimi acmayi istedigim icin geliştirdikce gelistirmek istiyorum.. Insallah faydasini goruruz :-)

Merhaba, ben su an ozel bir yerde stilistlik kursuna gidiyorum ve ismekte de modelist yardimciligi ile bayan giysi dikimine yazildim. Ben de kendi yerimi acmayi istedigim icin geliştirdikce gelistirmek istiyorum.. Insallah faydasini goruruz :-)
Cevabin icin tesekkur ederimm :KK68: iki kursa yazilabiliyomuyduk yeni ogrendimm bunu arastirayim bi dikime bende gideyim. Modelistlik kursunda dikis ogretiyolar dimi bilgin varmi, sitede ogretiliyo gibi gozukuyo aslinda

Cevabin icin tesekkur ederimm :KK68: iki kursa yazilabiliyomuyduk yeni ogrendimm bunu arastirayim bi dikime bende gideyim. Modelistlik kursunda dikis ogretiyolar dimi bilgin varmi, sitede ogretiliyo gibi gozukuyo aslinda

Ya sanirim kalip falan ogretiyorlar cok az dikis ogretiyorlar. Evet iki bolume yazilabiliyorsun. Yani ben yazildim :-)
Dikise kesinlikle yazil. Dikis bilmeden olmuyor cunku.

Ya sanirim kalip falan ogretiyorlar cok az dikis ogretiyorlar. Evet iki bolume yazilabiliyorsun. Yani ben yazildim :-)
Dikise kesinlikle yazil. Dikis bilmeden olmuyor cunku.

Aradım şimdi bilgi almak için günleri çakışıyo malesef modelistilk pazartesi-salı-çarsamba
Dikim çarsamba-persembe-cumaymıs ikisini aynı anda yapamıycam birini seçmem gerekiyo o_O

Aradım şimdi bilgi almak için günleri çakışıyo malesef modelistilk pazartesi-salı-çarsamba
Dikim çarsamba-persembe-cumaymıs ikisini aynı anda yapamıycam birini seçmem gerekiyo o_O

Himmm ya bence dikimi sec derim ama modelistlik de guzel. Ama eger dikmek istiyorsan bu sene dikim seneye de modelistlik sec. Zaten direk modelistlik yok modelist yardimciligi var.

Himmm ya bence dikimi sec derim ama modelistlik de guzel. Ama eger dikmek istiyorsan bu sene dikim seneye de modelistlik sec. Zaten direk modelistlik yok modelist yardimciligi var.
Ben direk dikmeyi öğrenmek istiyorum canım karar verdim gidiyorum olucam kayıt dikişe,modelistliği askıya aldım şimdilik :KK49:

kızlar bende istiyorum ama modeli çizip,laıbını çıkartıp sonrada dikmeği öğrenmek istiyorum.
Sonrada devlet destekli krediyle kendi dükkanımı açmak istiyorum.

bence de önce dikişle başla ben önce stilistlik almıştım zaten süper çiziyordum hiç bir şey katmadı ufak tefek bir iki teknik dışında... şimdiki aklım olsa ilk dikiş sonra modelistlik alırım çünkü direk modelistliğe başlarsan zorlanırsın önce dikiş bileceksin ki modelistlikte ki jargonu kavrayabilesin. başarılar canım.

Arkadaslar bende ismekte dikis kursuna yazilcam ama saatleri nasil oluyo bi bilginiz varmi acaba eylulde iki cocugumda oglenci olacaklar o yuzden bilgisi olan paylasirsa cok iyi olur:KK200:

X