Saç Uzatma Yöntemleri Isırgan otu ile saç uzatma...

bende memnunum canım psikolojik olarak uzuyor gibi geliyor:KK1::KK1:

başka kullandığın şeyler var mı şampuanında falan

:KK9:haklisin canim psikolojik olarak etkilendigimden banada arada bir uzamistir belki diye bir dusunce geliyor:KK9:
ozel bisey kullanmiyorum ama genellikle sacimi yumusatan seyleri bildigim icin onlari kullaniyorum sampuan olarak gliss in kirmizi olanini boyali saclar icin olani, sac kremi olarak da ipek in sari sisesini ya da hobbynin mor sisesini kullaniyorum
banyo sonrasida down under naturalsin sac serumunu kullaniyorum su resimdekini saca en iyi gelen bakimi bu yapiyor parlak yumusak oluyor bundan once elidor 7/24 kullaniyordum ama bu DUN a bayildim cok cok guzel:KK16::KK16::KK16: bu resimdeki urun canim:KK55:
$images.jpeg

Son düzenleme:
Lavanta suyuna biraz da ısırgan otu mu eklesem acaba..aktarda ne varsa saçıma sürceemmm :KK1::KK1::KK1:

Lavanta suyuna biraz da ısırgan otu mu eklesem acaba..aktarda ne varsa saçıma sürceemmm :KK1::KK1::KK1:

yaa bu benimde aklıma geldi lavantayla ısırganı karıştırıp sürsem olur mu ki kafa kafa değil kelle-paça çorbasına döndü sarımsak sirke turp :KK53:

eveeeeet az önce duştan çıktım ve çıkmadan önceden ısırgan suyumla duruladım saçlarımı sıcacık bonyoda buz gibi suyu başımdan aşağı dökmek pek hoş bir duygu olmasada:KK52: yapcak bişi yok yeter ki uzasınlar
kızlar bir de birşey soracam bu haftada kaç kere uygulanacak saça

yaa bu benimde aklıma geldi lavantayla ısırganı karıştırıp sürsem olur mu ki kafa kafa değil kelle-paça çorbasına döndü sarımsak sirke turp :KK53:

Evet canım ya :KK9::KK9::KK9:..sırayla yapmak daha doğru sanırımmm..biri diğerinin etkisini götürür filan hiç gerek yok :KK1:

eveeeeet az önce duştan çıktım ve çıkmadan önceden ısırgan suyumla duruladım saçlarımı sıcacık bonyoda buz gibi suyu başımdan aşağı dökmek pek hoş bir duygu olmasada:KK52: yapcak bişi yok yeter ki uzasınlar
kızlar bir de birşey soracam bu haftada kaç kere uygulanacak saça

ben de yeni başladım yapmaya

her banyodan snra yapıyorum..
tazesini sağdan soldan bulunca gidip kopraıyorum...

çantada bir çift beybi eldiven ,poşet ve makasla geziyorum:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ben de yeni başladım yapmaya

her banyodan snra yapıyorum..
tazesini sağdan soldan bulunca gidip kopraıyorum...

çantada bir çift beybi eldiven ,poşet ve makasla geziyorum:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ben tazesini bulamam sanmıyorum çarşının ortasında oturuyoruz otmuş yeşillikmiş hak getire hoş bulsamda tanımam heralde aktardan kurutulmuşunu aldım ama tazesi daha etkilidir en iyisini yapıyorsun bence

Evet canım ya :KK9::KK9::KK9:..sırayla yapmak daha doğru sanırımmm..biri diğerinin etkisini götürür filan hiç gerek yok :KK1:

cuma günüde lavantayı dökücem kafama bigün birini birgün birini yapıcam hergün de birer bardak sularını içiçem en fazla 1 ay sonra kafamdan saçlar fışkırıp uzunluğununda yerlerde sürünmesini umut ediyorum :KK53:

1 bardak ısırgan çayımı da içtim tadı çok da kötü değilmiş her gün içilebilirim

cuma günüde lavantayı dökücem kafama bigün birini birgün birini yapıcam hergün de birer bardak sularını içiçem en fazla 1 ay sonra kafamdan saçlar fışkırıp uzunluğununda yerlerde sürünmesini umut ediyorum :KK53:

Bu gidişle öyle olacak sankim :KK52::KK52:

bende içiyorum hergün 1 bardak ama kafama haftada 1 kere sürüyorum az mı ki:44: şuanda da kafam sarılı zaten sinamaki kürü ile

benimde kafam şuan sinameki sarılı :KK70: sinamekiyi haftada bir yapıyorum da turpluyu hergün yapıyolar hergün saç mı yıkanır yaa bence zarar verir oda

benimde kafam şuan sinameki sarılı :KK70: sinamekiyi haftada bir yapıyorum da turpluyu hergün yapıyolar hergün saç mı yıkanır yaa bence zarar verir oda

evet canım kurutuyor saçı. saçın kendi yağınada ihtiyacı var... tabi yağa ihtiyacı var diye yağlı yağlı gezelim demiyorum her gün yıkanmasın sadece:KK1:

ben yazın tatildeyken bir ay boyunca günde 2 kez duş alan biri olarak denedim ve gördüm normal uzamasında kaldı aman aman uzamam olmadı her gün yıkadım diye 1 ay sonunda

Son düzenleme:
X