Saç Uzatma Yöntemleri Isırgan otu ile saç uzatma...

kizlar peki her seferinde yenidenmi demlemeliyiz bir defa demlesek isirgan otunu koysak bir kavanoza oyle kullansak bitine kadar:26:

kizlar peki her seferinde yenidenmi demlemeliyiz bir defa demlesek isirgan otunu koysak bir kavanoza oyle kullansak bitine kadar:26:

bence taze olması en iyisi. ben öyle sonuç aldım.
demlemesi zor değil. banyoya girmeden 20 dk önce koyun sıcak suyunu. kaynayınca da atın içine demlensn 10 dk.birazda ılıtın tabi.yani önceden süresini ayarlayınca sorun kalmıyor.hem önceden demlesek soğuk kalır. öyle başımıza dökeceğimize sıcak en iyisi

bence taze olması en iyisi. ben öyle sonuç aldım.
demlemesi zor değil. banyoya girmeden 20 dk önce koyun sıcak suyunu. kaynayınca da atın içine demlensn 10 dk.birazda ılıtın tabi.yani önceden süresini ayarlayınca sorun kalmıyor.hem önceden demlesek soğuk kalır. öyle başımıza dökeceğimize sıcak en iyisi

tesekkurler cevap icin:KK54: ilk denememi az once yaptim sertlesir diye korkuyordum cok sertlesmedi ins. iyi sonuclar aliriz hepimiz :KK16::KK16:

tesekkurler cevap icin:KK54: ilk denememi az once yaptim sertlesir diye korkuyordum cok sertlesmedi ins. iyi sonuclar aliriz hepimiz :KK16::KK16:

nasıl yapıyorsunuz canım tarifi verebilir misin belki farklı yapıyorumdur ben. kuru aktarlarda satılan ısırgandan mı alıyorsun ?

nasıl yapıyorsunuz canım tarifi verebilir misin belki farklı yapıyorumdur ben. kuru aktarlarda satılan ısırgandan mı alıyorsun ?

tabi anlatiyim canim:KK8: oncelikle turplu suyu yapiyorum o sacimdayken strecli bir halde anneannemlerin koyden topladigi kuruttugu isirganlar varmis evde bende yaklasik 3 bardak suyu kaynattim icine iki uc avuc isirgan otundan attim beklettim ilidiginda suzdum isirganlari iyice catalla ezdim sularini cikardim ve plastik bir kaba aldim dustan cikarken basimi one egip yavas yavas dokup masaj yaptim ve havluma sardim hemen. kurutma makinesi kullanmiyrm zaten saclarima .sertlestirdi biraz ama bu ikinci yapisim oldu bugun ona ragmen guzel etkilerini gordum guclendi sacim farkedilir bir bicimde parlaklikda veriyor dokulmesine etki ettimi henuz anlayamadim .birde ben sacima nemliyken elidorun turuncu durulanmayan bakim kreminden suruyorum uclara ozellikle nem kazandirmasi acisindan su an yumusaciklar :KK3::KK55::KK12::KK16:

Son düzenleme:
yapmadan once sac diplerimi cekmistim:KK1: yarin bir daha resim cekecegim uzama acisindan bi fark gorursem burayada eklerim mutlaka :KK76:

yapmadan once sac diplerimi cekmistim:KK1: yarin bir daha resim cekecegim uzama acisindan bi fark gorursem burayada eklerim mutlaka :KK76:

$2013-01-26 09.03.16.jpg bu oncesi yani 3 gun oncesi :KK1:

$2013-01-26 09.09.14.jpg $2013-01-26 08.59.40.jpg bunlarda bugun ki halleri :KK6: zaten toplamda 3gun gecti ilk yapisimin ustunden bir mucize olup uc gunde uzamasi beklemiyordum ama tek sevindigim sacimin hem dolgunlasmasi hem parlamasi hemde yatismasi ilk resimde dikkt ederseniz daha bi kotu sonuk duruyor saclarim ikincilerde sanki daha parlak banami oyle geldi anlayamadim:KK8::26:
ama ikincisideki hali benim ancak kuruttugumda duzlestirdigimde felan olurdu simdi (elidor durulanmayan turuncu bakim kremi haric ,oncedende suruyordum)hic bisey surmeden kullanmadan bu hali aldi suanlik baska bir etki gormedim ben ama parlaklik canlilik ve sacimi yatistirdigi kesin:21::KK12:

Son düzenleme:
pek fark yok canım. zaten 3 gün çok erken. 1 ay diyorlar. bende düzensz 3 hafta yapmama rağmen uzama göstermişti ama cnm.

merhaba kızlar ısırgan otu kullanıp saçlarını uzatanlara bir şey sormak istiyorum...

bende bu yolla uzattım fakat ilk paketm bitince 2.yi aldım.
ilki biraz kuru ot gibiydi.
ikincisi yeşil çay gibi
biri ısırgan yaprağı biri tohumu mu öyle bi farklılıkları var sanırım

başımdan aşağı döktüğümde ilk aldığımdan yeşil yeşil sular akar havlu kirlenir yeşil olurdu.
bu aldığımda suyun rengi koyu yeşil duruyor kapta ama akıtıncayeşil yeşil akmıyor havlu bembeyaz kalıyor. acaba önceki kullandığım mı iyi. buna daha yeni başladım uzatma etkisini bilemiyorum.

sizin kullandığınız yeşil su bırakan mı yoksa temiz kalan mıdır acaba?????

pc de sorun olduğu için fotoğraflarını yükleyemiyorum maalesef

merhaba kızlar ısırgan otu kullanıp saçlarını uzatanlara bir şey sormak istiyorum...

bende bu yolla uzattım fakat ilk paketm bitince 2.yi aldım.
ilki biraz kuru ot gibiydi.
ikincisi yeşil çay gibi
biri ısırgan yaprağı biri tohumu mu öyle bi farklılıkları var sanırım

başımdan aşağı döktüğümde ilk aldığımdan yeşil yeşil sular akar havlu kirlenir yeşil olurdu.
bu aldığımda suyun rengi koyu yeşil duruyor kapta ama akıtıncayeşil yeşil akmıyor havlu bembeyaz kalıyor. acaba önceki kullandığım mı iyi. buna daha yeni başladım uzatma etkisini bilemiyorum.

sizin kullandığınız yeşil su bırakan mı yoksa temiz kalan mıdır acaba?????

pc de sorun olduğu için fotoğraflarını yükleyemiyorum maalesef

benimkisi koyu yesil oluyor havluyada geciyor koyu yesil boyle:KK3: ayni aktardanmi aldinki canim ilk aldgn yerle .

benimkisi koyu yesil oluyor havluyada geciyor koyu yesil boyle:KK3: ayni aktardanmi aldinki canim ilk aldgn yerle .

yok tatlım farklı şehrlerden aldım:KK1::KK1:

ankara da aldım bunu.ama ankara da ki aktarda ikiside vardı. bu ne işe yarıyor dedim aynı işlev ikiside dedi. yaprakları yeşil çay gibi koyu koyu durunca aldandım hemen .uzatma etkisini bilmiyorum. yumuşatıyor. belki bu daha iyi uzatıyordur bilemem ama içime sinmedi. havlum resmen kına yeşili olurdu eskisinde. senin de öyle mi canım yani kına yeşili gibi mi?
uzatma etkisi görüyor musun?

ya da fotosu varsa ısırganın bi çekip atabilir misin işgillendim ya zamanım boşa gitmesin bari :KK43:(

Son düzenleme:

ankara da aldım bunu.ama ankara da ki aktarda ikiside vardı. bu ne işe yarıyor dedim aynı işlev ikiside dedi. yaprakları yeşil çay gibi koyu koyu durunca aldandım hemen .uzatma etkisini bilmiyorum. yumuşatıyor. belki bu daha iyi uzatıyordur bilemem ama içime sinmedi. havlum resmen kına yeşili olurdu eskisinde. senin de öyle mi canım yani kına yeşili gibi mi?

ya da fotosu varsa ısırganın bi çekip atabilir misin işgillendim ya zamanım boşa gitmesin bari :KK43:(

evet canim benimde oyle kina gibi koyu yesil.farkli aktar ya hani ondan oyle olmustur bence ben suan univ. tatil oldugu icin istanbula dondum burada abnem yaptirmiyor bana ama dindugum yada burada yaparsam ceker eklerim resmini canim:KK6:

Aktarlardan kurusunu almaktansa manavdan pazardan tazesini bulabilirsin... çok daha faydalıdır. ben daha başlamadım. araştırıyorum hala..

gerçekten uzattığını söyleyen varmı ki?

Aktarlardan kurusunu almaktansa manavdan pazardan tazesini bulabilirsin... çok daha faydalıdır. ben daha başlamadım. araştırıyorum hala..

gerçekten uzattığını söyleyen varmı ki?

manavdan alıp kendimiz mi kurutacağız yani canım.
benm biraz uzadı düzensiz yaptığım için net çok uzadı diyemem.

ama uzattığını söyleyenler var gözle görmedik:KK1:

evet canim benimde oyle kina gibi koyu yesil.farkli aktar ya hani ondan oyle olmustur bence ben suan univ. tatil oldugu icin istanbula dondum burada abnem yaptirmiyor bana ama dindugum yada burada yaparsam ceker eklerim resmini canim:KK6:

canım tamam gerek kalmadı Ankara da ki aktardan yine aldım bi değişiğini rengi benziyor eskisine yarın yapacağım sana söylerim. yine olmazsa üniye başladığımda alırım önceki yerden

canım tamam gerek kalmadı Ankara da ki aktardan yine aldım bi değişiğini rengi benziyor eskisine yarın yapacağım sana söylerim. yine olmazsa üniye başladığımda alırım önceki yerden

tamam canim :21:bu arada ben de uzamasi ile pek ilgili bisey diyemiycem cunku zaten biraz uzamisti bununda dokulmeye etkisi oldu birde parlakliga :KK16:

tamam canim :21:bu arada ben de uzamasi ile pek ilgili bisey diyemiycem cunku zaten biraz uzamisti bununda dokulmeye etkisi oldu birde parlakliga :KK16:

bende memnunum canım psikolojik olarak uzuyor gibi geliyor:KK1::KK1:

başka kullandığın şeyler var mı şampuanında falan

X