Saç Uzatma Yöntemleri Sağlıklı Saç Uzatma

Minyon elif

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2017
41
21
26
7 nisanda Saç bakımı ile konu açmıştım şimdi uyguladığım saç bakımlarımı yazacağım önerileri olanlara açığım öncelikle Sprey şişenin içine biberiye yağı Jojoba Yağı Çam terebantini Yağı Avokado Yağı Hint Yağı Tatlı Badem Yağı Çörek Otu Yağı Saç Bakım natural yağı Ve Blue Skin Care Saç Uzatma Serumu, Argan Ve Keratin Özlü Dökülme Karşıtı Saç Serumunu ekliyorum saçlarıma sıkıyorum haftada bir Şampuanımın içine biberiye ve Jojoba Yağı Ekledim En sonda biberiyeyi demliyorum sıcak suyun içine koyup soğumaya bırakıyorum duşta en son saçımı biberiye suyu ile duruluyorum ve bir kere şampuanlıyorum şimdilik böyle Birde Barcelona Yağını aldım deniyorum saçıma sürdüğüm yağları mümkün oldukça saçımda ertesi güne kadar bekletmeye çalışıyorum saçıma iyice işlesin diye şimdi saçımın kısalığını gösteren fotoğraflar ekleyeyeceğim umarım tekrardan konu açtığımda saçlarımın uzadığını ve bunların işe yaradığını gösteren bir konu olur Bu arada Dahileye doktorum da bana ilaç olarak Ocean Methyl Balance Vitamin Hapı verdi onunda faydası olur umarım Eklediğim Fotoğraflarda saçımın bu hali saçlarım kıvırcık olduğuna ben kurutmuyorum çok kabarıyor diye hep öyle yapıyorum Umarım Bu bakımlar işe yarar Herkes saçı için hangi bakımı uyguluyorsa faydasını görmesi dileğimle Bu sürede saçıma Maşa Ve fön Yapmamaya özen göstermeye çalışıyorum sadece bu hafta ayın 26 oğlumuzun doğum günü için fön çektireceğim o kadar ne kadar ısıdan uzak tutarsam onunda faydasının olacağına inanıyorum ve bolca su içmekte faydalı günde 4 litre su içiyorum hamilelikten kalan alışkanlık daha fazlada olabilir bu su içme litremin fazlası

Eklentiler

• C8F3BFCC-97BA-4FEB-89FD-79E0C1630B35.jpeg
    C8F3BFCC-97BA-4FEB-89FD-79E0C1630B35.jpeg
    107,8 KB · Görüntüleme: 45
  • 02D6E1DD-FF67-419D-98E8-53F5A36C9D60.jpeg
    02D6E1DD-FF67-419D-98E8-53F5A36C9D60.jpeg
    95,7 KB · Görüntüleme: 40
Selam canım bende 2 nisandan beri bakım yapmaya başladım . Ama fotoyu 4 nisanda çektim . Ben şampuanın içine bir şey koymuyorum . Direk yağları karıştırıp 3 saat bekletip yıkıyorum 3 günde 1 yapıyorum . 4 Nisan ve bugün çektim 23 Nisan . 19 günlük fark ben memnunum

Eklentiler

• 1.jpg
    1.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 28
  •  2.jpg
    2.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 25
Selam canım bende 2 nisandan beri bakım yapmaya başladım . Ama fotoyu 4 nisanda çektim . Ben şampuanın içine bir şey koymuyorum . Direk yağları karıştırıp 3 saat bekletip yıkıyorum 3 günde 1 yapıyorum . 4 Nisan ve bugün çektim 23 Nisan . 19 günlük fark ben memnunum
Yaptığınız bakım işe yaramış gayet güzelce bende ufak çıkan saçlardan anladım birde bebek saçlarımda çoğalma oldu şampuanımın içinede ekledim ne olur ne olmaz diye ben haftada bir uyguluyorum yağları bugünde eşim Bemiks Evigen Ve Redox C alacak eczaneden Bepanthen ampül onlarda güzel umarım güzel sonuç alırız artık kestirmemeye özen göstereceğim uzasın sağlıkla benimde saçlarım kıvırcık

Yaptığınız bakım işe yaramış gayet güzelce bende ufak çıkan saçlardan anladım birde bebek saçlarımda çoğalma oldu şampuanımın içinede ekledim ne olur ne olmaz diye ben haftada bir uyguluyorum yağları bugünde eşim Bemiks Evigen Ve Redox C alacak eczaneden Bepanthen ampül onlarda güzel umarım güzel sonuç alırız artık kestirmemeye özen göstereceğim uzasın sağlıkla benimde saçlarım kıvırcık
Evet ampullerde çok iyi canım . Sağlıklı uzasın en önemlisi o 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 ben de biberiye , e vitamini , kayısı çekirdeği yağı zeytinyağı karıştırıyorum . Birde saçlarımda egzamadan kaynaklı kabuklanma vardı o da geçti çok şükür

Evet ampullerde çok iyi canım . Sağlıklı uzasın en önemlisi o 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 ben de biberiye , e vitamini , kayısı çekirdeği yağı zeytinyağı karıştırıyorum . Birde saçlarımda egzamadan kaynaklı kabuklanma vardı o da geçti çok şükür
Bende uzun saç seviyorum güzel oluyor umarım işe yarar ampüller bu akşam saçıma yağları sürüp yarım yıkayacağım en sonda biberiye suyu ile durulayacağım sabırla yapıyorum sonucu güzel olsun yeter ki

X