IPL LAZER YANIĞI !!! Böyle bir yanık hiçbiriniz görmemişsinizdir!!!

cok cok cok gecmis olsun.
insalah hakettikleri cezayi alirlar inanamiyorum kizi dovseydin bi guzel gerizekali ya.

Ben de 2.5 ay önce IPL lazerde yandım hemde 5-6 kez gitmiş olmama rağmen ...son seansta IPL i yapan kız işe yeni başlamıştı. Ve sürekli aynı yerlere atış yaptı aynı zamanda derecesiini de ayarlayamadı. bende konuyu açan kişi gibi yandım sadece su toplamadım 2. derece geniş bölgeli yanık oldum bacaklarım komple kötü durumda şu an kızarıklık kabartılar geçti ve yeni deriler çıktı beyaz kırışık buruşuk deri değil ama kendi bacaklarımın rengiyle inanılmaz renk farklılıkları var . benzetmek gibi olursa zebra gibi oldum şu an . acaba ne yapmalıyım? konuyu açan arkadaş yeni halinin resimlerini gönderebilir mi? çok merak ediyorum açıkçası. Geçmiş olsun çok kötü bir durum başıma geldiği için çok iyi anlıyorum...:KK43:

Bu arada yandığım yer gayet kaliteli bir yer olan Yeşilköy Polat Renaissance Otel 'deki Chris Beauty Center . 2. derece geniş bölgeli yanık oldum.Bütün bacaklarım yandı hatta kolum da . 2.5 aydır hala düzelmedim belki de kalıcı hasara yol açan yanıklara sebep oldular . IPL lazeri kesinlikle herhangi bir güzellik salonunda yaptırmayın arkadaşlar ..Durumum içler acısı !!!!!

Eki Görüntüle 496486

Ortaköy'de bir güzellik merkezinde IPL lazer ile bu hale getirildim.Üstelik 15. seansımda. Olay yargıya intikal ettiği ve raporlarımın adli tıp onaylandığı için artık rahatlıkla paylaşabilirim. Benim gittiğim merkezde 15. seansımda güzellik uzmanı değişmişti.Ben de nasıl olsa artık son seanslarım, çok kurcalamayayım dedim ama sonuç bu oldu.jel ile seans yaptığı için çok fazla yanma hissetmedim. Fakat yine de normal seanslardan farklı olduğunu hissettim ve bayana canımın yandığını söyledim. o da bazen acı eşiğimizin düşük olabileceğini,acının normal olduğunu söyledi.jeli bacağımdan kaldırdığında cayır cayır yanma hissettim. Kadına çok yandığını söyledim,bişey olmaz akşama kadar geçer dedi. Akşama kadar yanma giderek arttı,kızarmalar başladı,ertesi günün akşamında bacağım bu hali aldı. Doktorların hiçbiri bu denli bir IPL yanığı vakasıyla karşılaşmadıkları için beni kobay gibi kullandılar.Zaten hiçbiri IPL'in bu derece bir yanık asla yapmayacağını iddia etti.En son derdime çareyi Gata Yanık Merkezi buldu. 10 gün bütün bacaklarım bandajlı evde yattım. Gitiiğim merkez hiçbir hastane masrafmı karşılamadı, tazminat ödemedi.ben de dava ettim.mahkeme günümü bekliyorum.
Siz siz olun gittiğiniz güzellik merkezinde çalışan uzmanların sertifikalarının olduğundan,eğitimlerinden emin olmadan kendinizi teslim etmeyin.
Ben de aynı şekilde alexsandrate lazerden kolşarım yandı bütün yaz boyunca uzun kolluyla gezdim bütün kolum halka halka bembeyaz oldu yanıklar geçinde ama bir yıl sonra hiç bir iz kalmada Allaha çok şükür yanık kremi sürdüm geçene kadar bende sürekli inşallah senn yaralarında geçmiştir canım benm

Merhaba, konu çok önce açılmış ama inşallah görüp yardımcı olursunuz. Alexandrite lazer sonucu benim de bacaklarımda yanıklar olustu ne yazık ki. Önce kırmızıydılar sonra kabuklandılar, kabuklar düştükten sonra alttan bembeyaz deri geldi. Renk esitsizligi var şuan :KK43: renk esitleniyor mu izler kalıcı olur mu? Yaz da geldi simdi, gittigim bir doktor az az guneslen dedi, bir digeri gunesten koru dedi. Ben de arada kaldım. Pigment ölmesi olur da renk ton farklılıkları kalıcı olur diye korkuyorum. Basından boyle bi olay gecen varsa yardımcı olursa cok sevinirim kızlar :KK43:

Merhaba, cok uzun zaman olmus ama ne yazik ki benim de bacaklarimi yaktilar 🥺 ayni dediginiz gibi oldu. 2. Derece yanikti, asla su toplamadi, cabuk iyilesti, 4 ay olacak neredeyse ama beyaz beyaz izler var ve her dusundugumde aglicak gibi oluyorum resmen. O kadar uzuluyorum ki. Ortalama 6 ay 1 sene diyorlar tam gecmesi. O da belki yani? Burada bunu yasayanlarin su an durumu nasil lutfen bana guzel bir seyler soyleyin 😔😔

Merhaba, cok uzun zaman olmus ama ne yazik ki benim de bacaklarimi yaktilar 🥺 ayni dediginiz gibi oldu. 2. Derece yanikti, asla su toplamadi, cabuk iyilesti, 4 ay olacak neredeyse ama beyaz beyaz izler var ve her dusundugumde aglicak gibi oluyorum resmen. O kadar uzuluyorum ki. Ortalama 6 ay 1 sene diyorlar tam gecmesi. O da belki yani? Burada bunu yasayanlarin su an durumu nasil lutfen bana guzel bir seyler soyleyin 😔😔
Merhaba 2010 yılında bir güzellik salonunda aynı görseldeki şekilde yanmıştım.üzerinden 14 yıl geçmiş.birkac yıl o görüntü devam etti daha sonra güneşlenmeyle kaybolup gittiler derin olan bir iki tanesi hafif belli ama kimse anlayamaz benim dışımda.Endişelenmeyin 6 ay 1 senede geçmiyor ama birkaç yıl içerisinde hiçbir şey kalmaz

X