IPL LAZER YANIĞI !!! Böyle bir yanık hiçbiriniz görmemişsinizdir!!!

Sevim Emine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2008
18
0
$IMG_0626.jpg

Ortaköy'de bir güzellik merkezinde IPL lazer ile bu hale getirildim.Üstelik 15. seansımda. Olay yargıya intikal ettiği ve raporlarımın adli tıp onaylandığı için artık rahatlıkla paylaşabilirim. Benim gittiğim merkezde 15. seansımda güzellik uzmanı değişmişti.Ben de nasıl olsa artık son seanslarım, çok kurcalamayayım dedim ama sonuç bu oldu.jel ile seans yaptığı için çok fazla yanma hissetmedim. Fakat yine de normal seanslardan farklı olduğunu hissettim ve bayana canımın yandığını söyledim. o da bazen acı eşiğimizin düşük olabileceğini,acının normal olduğunu söyledi.jeli bacağımdan kaldırdığında cayır cayır yanma hissettim. Kadına çok yandığını söyledim,bişey olmaz akşama kadar geçer dedi. Akşama kadar yanma giderek arttı,kızarmalar başladı,ertesi günün akşamında bacağım bu hali aldı. Doktorların hiçbiri bu denli bir IPL yanığı vakasıyla karşılaşmadıkları için beni kobay gibi kullandılar.Zaten hiçbiri IPL'in bu derece bir yanık asla yapmayacağını iddia etti.En son derdime çareyi Gata Yanık Merkezi buldu. 10 gün bütün bacaklarım bandajlı evde yattım. Gitiiğim merkez hiçbir hastane masrafmı karşılamadı, tazminat ödemedi.ben de dava ettim.mahkeme günümü bekliyorum.
Siz siz olun gittiğiniz güzellik merkezinde çalışan uzmanların sertifikalarının olduğundan,eğitimlerinden emin olmadan kendinizi teslim etmeyin.

:KK53: :KK53: :KK53: O ne!!! Çok geçmiş olsun... Umarım davayı kazanır,hakkını alırsın.O merkeze de ders olur! İnsan sağlığı bu kadar ucuz mu ya! :KK47: :KK47:

off geçmiş olsun değil istanbulda, dünyanın öbür ucuna gitsem bile yaptırmıycam asla lazer falan. umarım çabuk iyileşirsin:2:

Çok geçmiş olsun öncelikle umarım bir an önce iyileşirsiniz. En başta şunu söylemek istiyorum okuyan diğer arkdaşlara da ıpl bir kere lazer çeşidi değildir ayrıca güzellik merkezlerinde filan da lazer epilasyon yapılması sağlık bakanlığınca yasaktır lütfen ucuz diye böyle yerlerde yaptırmayın benim tavsiyem güvenilir bir hastane ortamıdır. Bir de sonuçta ne kadar zararsız da dense böyle 10-15 seans yaptırmayın allah aşkına 7-8 seansta düzgün bir yerde zaten gitmesi gereken kadar kıl tüy gider ve biter %100 bitmesi diye bir şey söz konusu değil ama seans sayısını da abartmamak lazım bu şekilde. Seaan aralıkları da zaten 2 ay nerdeyse en başta sonra giderek uzuyor bu 7-8 seans 2 seneye tekabül eder en az.

Son düzenleme:
Aman Yarabbi...
Allah şifa versin kısa zamanda, inşallah mahkeme lehinize sonuclanır. Hem siz hakkınızı alırsınız hem de başkalarına da aynı şeyi yaşatmazlar
Nasıl bir durum bu nasıl bu hale gelir :/ Aklım hayalim almadı
Çok geçmiş olsun

çok geçmiş olsun üzüldüm gerçekten.inşallah geçer tamamen :KK50:
ne kadar duyarsız insanlarmış :KK47:
umarım davayı kazanırsınızz

geçmiş olsun çok üzüldüm inşallah iz kalmaz. iz bırakmayan yanık kremleri var kullanıyorsundur sanırım, eğer kullanmıyorsanda doktora eczanelere falan sorarak en iyisini bulmanı tavsiye ederim.

davayıda inşallah kazanırsın, cezalarını çekmeliler bence...

Bu ne yaaa :KK53::KK53:

İnsan birşeyi bilmiyorsa başka bir insana nasıl elini sürer.. Nasıl bir insan başka bir insanı sırf para kazanmak için bu hale getirir:KK53:

Hakkınızı sonuna kadar arayın:KK4: İnşallah düzelmiştir bu yanıklar.. İnşallah izi kalmaz:KK50:

Bacaklarıma çareyi Gata Yanık Merkezi buldu. şuan çok çok hafif gölgeleri var ama bilmeyen hiç fark etmiyo bile. doktor iz kalması cildinin yapısına bağlı demişti. Bu halini görünce o da çok şaşırdı, bu kadar iyileşmesini beklemiyodum dedi. Fakat doktor güneşe çıkamayı kesinlikle yasaklamıştı ben de 1 senedir kesinlikle bacaklarımı güneşle temas ettirmedim. mahkeme zamanımı bekliyorum.uykusuz acı dolu gecelerimin hesabını sormakta kararlıyım..

Bacaklarıma çareyi Gata Yanık Merkezi buldu. şuan çok çok hafif gölgeleri var ama bilmeyen hiç fark etmiyo bile. doktor iz kalması cildinin yapısına bağlı demişti. Bu halini görünce o da çok şaşırdı, bu kadar iyileşmesini beklemiyodum dedi. Fakat doktor güneşe çıkamayı kesinlikle yasaklamıştı ben de 1 senedir kesinlikle bacaklarımı güneşle temas ettirmedim. mahkeme zamanımı bekliyorum.uykusuz acı dolu gecelerimin hesabını sormakta kararlıyım..

kesinlikle peşini bırakma hem bu ceza diğer merkezlerede emsal olsun inşallah bende cahilce araştırmadan etmeden gittim paket aldım
Çoooook geçmiş olsun canım

İnan çok ama çok üzüldüm :KK43: umarım davayı kazanırsın :KK50:

Ben de pek araştırmadan ,arkadaşımın tavsiyesine göre IPL başlıyorum .Keşke daha önceden görseydim bu konuyu ,o zaman IPL vazgeçerdim ne yazık ki çok geç ,sözleşmeyi imzaladım bile.

Son düzenleme:
ıpl lazer değil gerçekte. modern ağda denilen yöntem aslında . yani kesin çözüm değil. ha sir ağda yapmışsınız ha ıpl yaptırmışsınız aynı şey. tüyler bitmez, 1 ay sonra tekrar çıkar. sonu yok seansların. lazerde tüyleri kesin olarak bitiren cihazlar alexandrite, nd:yag, diode.

Eki Görüntüle 496486

Ortaköy'de bir güzellik merkezinde IPL lazer ile bu hale getirildim.Üstelik 15. seansımda. Olay yargıya intikal ettiği ve raporlarımın adli tıp onaylandığı için artık rahatlıkla paylaşabilirim. Benim gittiğim merkezde 15. seansımda güzellik uzmanı değişmişti.Ben de nasıl olsa artık son seanslarım, çok kurcalamayayım dedim ama sonuç bu oldu.jel ile seans yaptığı için çok fazla yanma hissetmedim. Fakat yine de normal seanslardan farklı olduğunu hissettim ve bayana canımın yandığını söyledim. o da bazen acı eşiğimizin düşük olabileceğini,acının normal olduğunu söyledi.jeli bacağımdan kaldırdığında cayır cayır yanma hissettim. Kadına çok yandığını söyledim,bişey olmaz akşama kadar geçer dedi. Akşama kadar yanma giderek arttı,kızarmalar başladı,ertesi günün akşamında bacağım bu hali aldı. Doktorların hiçbiri bu denli bir IPL yanığı vakasıyla karşılaşmadıkları için beni kobay gibi kullandılar.Zaten hiçbiri IPL'in bu derece bir yanık asla yapmayacağını iddia etti.En son derdime çareyi Gata Yanık Merkezi buldu. 10 gün bütün bacaklarım bandajlı evde yattım. Gitiiğim merkez hiçbir hastane masrafmı karşılamadı, tazminat ödemedi.ben de dava ettim.mahkeme günümü bekliyorum.
Siz siz olun gittiğiniz güzellik merkezinde çalışan uzmanların sertifikalarının olduğundan,eğitimlerinden emin olmadan kendinizi teslim etmeyin.

çok geçmiş olsun ya çok kötü olmuş umarım iyileşirsin bi an önce ...

X